Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

MOBILE LEGENDS NASIL OYNANIR?

Mobile Legends: Bang Bang, Moonton tarafından geliştirilip yayınlanan çevrimiçi çoklu oyunculu cep  mobil bir oyundur. 2016’da piyasaya sürülen ve çıktığı günden bu yana 1 milyardan fazla indirmeye ulaşan Mobile Legends: Bang Bang bu başarısıyla en iyi mobil oyunlardan biri haline geldi.


Mobile Legends Elmas satın al>>

Mobile Legends: Bang Bang Nasıl Oynanır?

5v5 Moba türünde olan Mobile Legends: Bang Bang ücretsiz oynanabilen çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası oyunudur. Rakip üslerini yıkarak zafere ulaşmanın ana amaç olduğu oyunda her biri beş oyuncudan oluşan iki takım karşı karşıya gelir. Özelliklerine göre Tank, Nişancı, Destek, Suikastçı ve Savaşçı adı verilen kahramanları kontrol edebileceğiniz oyunda alt, üst, orta olmak üzere 3 bölge bulunmaktadır. Haritadaki bu üç bölge arasında orman bölgesi bulunuyor. Orman bölgesinde altın ve deneyim kazandıran canavarlar ve sürüngenler bulunuyor.

Rakibin üssünü yıkmak için oyuncuların alt, üst ve orta bölgelerindeki taretleri etkisiz hale getirmesi gerekir. Alt, üst ve orta bölgelerdeki şeritlerin her birinde 3 adet taret bulunmaktadır. Oyuncu taretlerden hasar almamak için kendi takımının minyonlarından yardım almak zorundadır. Bölgelerin tamamındaki veya sadece bir bölgedeki tüm taretleri etkisiz hale getirip rakip takımın üssünü yok eden takım maçı kazanır. 

Mobile Legends Elmas yükleme sistemi sayesinde Perdigital'den MLBB Elmas yükleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı MLBB Elmas %3 Perdigital bonus fırsatıyla anında MLBB hesabınıza geçer. Karakter ve Bölge ID bilgilerinizi girerek Perdigital.com'dan Mobile Legends Elmas transferi yapabilirsiniz. MLBB Elmas 7,5 TL'den başlayan fiyatlarla tarafınıza sunulmaktadır. Perdigital Mobile Legends Elmas yetkili satıcısıdır, MLBB Elmas sadece Türkiye’de geçerlidir.

Benzer İçerikler