Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

MLBB Karakterleri

En popüler MOBA oyunlarından biri olan Mobile Legends: Bang Bang, bir haritada 5'er kişilik iki takımın savaştığı ve amacın her iki takımın da kendi üssünü korumak olduğu karakter tabanlı bir mobil oyundur. Oldukça çeşitli bir karakter listesine sahip olan MLBB, benzersiz yeteneklere sahip karakterler barındırır. 6 farklı role ayrılan karakterler suikastçılar, tanklar, savaşçılar, büyücüler, nişancılar ve destekçiler olarak adlandırılır. Oyunda 4 koridor bulunur.

Ücretsiz kahramanları da bulunan Mobile Legends oyununa dilerseniz öncelikle Lancelot, Aamon, Akai veya Bane gibi ücretsiz fakat çok güçlü kahramanlarla başlayabilirsiniz. 


MLBB tüm ücretsiz kahramanlar: 

Aamon, Yu Zhong, Ling, Belerick, Lancelot, Natalia, Bane, Akai.

Mobile Legends tüm kahramanlar:

Suikastçılar:

Nolan, Joy, Aamon, Benedetta, Ling, Hanzo, Selena, Gusion, Helcurt, Lancelot, Harley, Yi Sun-shin, Natalia, Hayabusa, Fanny, Karina, Saber. 

Aamon, Saber, Lancelot, Ling, Benedetta en güçlü suikastçılar olarak söylenebilir. Suikastçılar, MLBB oyununda çok önemli bir role sahiptir. İyi geliştirilmiş güçlü bir suikastçıyla kazanılmayacak maç yok denecek kadar azdır. 

Tanklar:

Edith, Gloo, Barats, Atlas, Baxia, Khufra, Belerick, Uranus, Hylos, Grock, Gatotkaca, Johnson, Minotaur, Franco, Akai, Tigreal. 

Özellikle oynanışı da rahat olan Tigreal başlangıç seviyesi için ideal tanktır. Oyunun en ön safhalarında bulunan ve takımı düşman saldırılarına şarkı koruyan en iyi tanklar Tigreal ve Grock olarak söylenebilir.

Birden fazla suikastçı veya nişancı almak yerine bir tane tank veya savaşçı almak saldırılara karşı takımı en iyi şekilde korumanızı sağlar.

Savaşçılar:

Cici, Arlott, Fredrinn, Julian, Yin, Aulus, Phoveus, Paquito, Khaleed, Yu Zhong, Silvanna, Masha, Dyrroth, X.Borg, Terizla, Guinevere, Badang, Minsitthar, Thamuz, Leomord, Aldous, Martis, Jawhead, Argus, Roger, Lapu-Lapu, Hilda, Ruby, Alpha, Sun, Chou, Freya, Zilong, Bane, Alucard, Balmond.

Alpha, Khaleed, Sun, Roger, Hilda Paquito, Martis, Yuzhong en güçlü savaşçılardan sayılabilir. Koridorunuzu korumak ve rakibinize göz açtırmamak istiyorsanız takımınıza mutlaka bir savaşçı almalısınız. Büyücülere ve nişancılara göre daha dayanıklı oldukları için hasar alma olasılıkları daha düşüktür. 

Büyücüler:

Novaria, Xavier, Valentina, Yve, Luo Yi, Cecilion, Lylia, Esmeralda, Kadita, Harith, Lunox, Vale, Chang'e, Valir, Pharsa, Zhask, Odette, Vexana, Aurora, Cyclops, Kagura, Gord, Eudora, Nana, Alice.

Valentina, Nana, Euroda, Alice, Harley, Esmeralda... MLBB oyunundaki büyücülere şans verin! Hasar verme konusunun uzmanı büyücüler, rakibinizin korkulu rüyası olabilir. 

Nişancılar:

Ixia, Melissa, Natan, Beatrix, Brody, Popol and Kupa, Wanwan, Granger, Kimmy, Claude, Hanabi, Lesley, Irithel, Karrie, Moskov, Layla, Clint, Bruno, Miya.

Rakiplerinize yüksek hasar vermek için nişancılardan asla vazgeçmemelisiniz. Özellikle etki alana yüksek nişancıları seçebilirsiniz. Brody, Beatrix, Moskov, Kimmy, Edith en güçlü MLBB nişancılarından sayılabilir.

Destekçiler:

Floryn, Mathilda, Carmilla, Faramis, Kaja, Angela, Diggie, Estes, Lolita, Rafaela.

Takım arkadaşlarına her zaman tam destek veren destekçiler, adı üstünde faydalı birçok etki sağlar. Yüksek iyileşme yetenekleri sayesinde takımda olmazsa olmaz rollerden biridir. Estes, Mathilda, Rafaela en iyi destekçilerden sayılabilir.

MLBB oyununda karakterleri güçlendirmek için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan ilki kostüm satın almaktır. Amblem setlerinizi yükseltebilir karakter kombolarını kullanarak rakibe vereceğiniz hasarı artırabilirsiniz. 

Mobile Legends Elmas yükleme sistemi sayesinde Perdigital'den MLBB Elmas yükleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı MLBB Elmas %3 Perdigital bonus fırsatıyla anında MLBB hesabınıza geçer. Karakter ve Bölge ID bilgilerinizi girerek Perdigital.com'dan Mobile Legends Elmas transferi yapabilirsiniz. MLBB Elmas 7,5 TL'den başlayan fiyatlarla tarafınıza sunulmaktadır. Perdigital Mobile Legends Elmas yetkili satıcısıdır, MLBB Elmas sadece Türkiye’de geçerlidir. 

Mobile Legends Elmas satın al>>

Benzer İçerikler