Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
Oyuncu iseniz buraya, bayi iseniz buraya tıklayarak, karşınıza gelen formu doldurmanız ve oyuncu iseniz e-posta adresinizi doğrulamanız yeterli. Perdigital.com'a üyelik tamamen ücretsizdir.
Bayi üyeliğinizi başlatmak için önce buraya tıkayarak, karşınıza gelen formu doldurmanız gereklidir. Bu işlemi yaptıktan sonra bayi üyeliğinizin onaylanması için son döneme ait herhangi bir faturanızın (elektrik, su, telefon gibi) görüntüsünü ve vergi levhası görüntüsünü bayi@perdigital.com adresine e-posta ile gönderin. Başvurunuz incelendikten sonra uygun bulunması halinde bayi üyeliğinize en geç 2 iş günü içinde. onay verilecektir.
Perdigital.com'a üye olabilmek için 12 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.
Doğrulama e-postası sistem tarafından gönderilen otomatik bir e-postadır. Bazı e-postalar, e-posta sağlayıcılar tarafından spam, bulk, junk gibi "önemsiz mesajlar" klasörüne gidebilmektedir. Lütfen bu klasörleri de kontrol edin. Tüm kontrolleri yaptıktan sonra musteridestek@perdigital.com'a e-posta göndererek durumu bize iletebilirsiniz.
Perdigital.com'a kayıt olurken paylaştığınız e-posta adresinizi ve/veya cep telefonu numaranızı henüz doğrulamadıysanız hemen, doğruladıysanız, doğrulama işleminden 1 ay sonra değiştirebilirsiniz.

Değişiklik işlemini; Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra HESABIM > ÜYELİK BİLGİLERİM sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. E-posta adresi değişikliğini tamamlayabilmek için, yeni e-posta adresinizi doğrulamanız gerektiğini ve bu doğrulama sonrasında değişecek olan e-posta adresinizi 1 (bir) ay süreyle tekrardan değiştiremeyeceğinizi belirtmek isteriz.

Cep telefonu numaranızı ise, doğrulamadığınız sürece dilediğiniz kadar, doğruladıktan sonra ise yine 1 (bir) ay arayla değiştirebileceğinizi hatırlatırız.
Perdigital.com'a giriş yaptıktan sonra "Bakiye Yükle" butonuna tıklayın. Yönlendirileceğiniz sayfada, bakiye yükleme seçenekleri karşınıza gelecektir. Bu seçenekler arasından dilediğiniz yöntemi seçerek Perdigital hesabınıza güvenle bakiye yükleyebilirsiniz.
1. Havale/EFT: Havale/EFT sayfasında yer alan banka hesaplarından dilediğinize havale/EFT yapabilirsiniz. Havale/EFT yaparken işlemin açıklama kısmına Perdigital Referans Numaranızı yazarsanız, ödeme bildirimi yapmanıza gerek kalmaksızın, yapmış olduğunuz ödeme kısa bir süre içinde Perdigital.com hesabınıza yansır.
2. Kartla Ödeme: Tüm banka/kredi kartları, ininal, paycell ve tosla kart ile Perdigital hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.
3. Mobil Ödeme: Tüm operatörlerin (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom) faturasız hat kullanıcıları, Mobil Ödeme yöntemiyle Perdigital hesabına bakiye yükleyebilir. Mobil ödeme yöntemiyle yüklenen bakiyeler, Bonus bakiye olarak hesaba geçer.
4. Papara Cüzdan: Papara hesabınızla Perdigital.com'a kolayca ve saniyeler içinde bakiye yükleyebilirsiniz.
5. Hopi: Hopi Paracıklarınızı, Joypara Transfer, Yayıncıya Destek, Perdigital Bonus Kodu ve GSM Paket TL yükleme hariç her alışverişte; sepet limiti olmaksızın harcayabilirsiniz. Tek seferde en fazla 50 Paracık, 1 gün içerisinde en fazla 250 Paracık kullanılabilir. Paracık kullanılan alışverişlerden Perdigital Bonus kazanılmaz.
6. Perdigital Bonus Kodu: Sahip olduğunuz Perdigital Bonus Kodu'nu buraya tıklayarak kullanabilirsiniz.
Perdigital Referans Numarası, bakiye yükleme işlemlerinizi kolaylaştırmak için verilen ve Perdigital.com’a üye girişi yaptıktan sonra, HESABIM menüsünün altında görebileceğiniz “3333” ile başlayan 12 haneli numaradır.
Perdigital.com'a havale/EFT yöntemiyle bakiye yüklerken, Referans Numaranızı işlemin "açıklama" bölümüne yazmanız halinde gönderdiğiniz tutar, ödeme bildirimi yapmanıza gerek kalmadan, en kısa süre içinde Perdigital.com hesabınıza yansır. Bu şekilde gerçekleştirilen ödemeler, doğrudan ilgili Referans Numarası'na ait Perdigital.com hesabına geçtiğinden, havale/EFT işlemini tamamlamadan önce mutlaka yazdığınız Referans Numarası'nı dikkatle kontrol etmenizi ve Referans Numaranızı doğru biçimde yazdığınızdan emin olduktan sonra işlemi tamamlamanızı rica ederiz. Havale/EFT işlemi esnasında açıklama kısmına Referans Numaranızı yazmamanız halinde, "Havale/EFT" sayfamızda yer alan "Ödeme Bildirimi >>" bağlantısına tıklayarak ödeme bildirimi yapmanız gerekir.
Havale/EFT işlemleriniz sırasında açıklama kısmana Perdigital Referans Numaranızı doğru biçimde yazmanız halinde ödeme bildirimi yapmanız gerekmez. Referans Numaranızı, havale/EFT işleminin açıklama kısmına yazmayı atladıysanız ya da yanlış yazdıysanız, "Havale/EFT" sayfasında yer alan "Ödeme Bildirimi >>" bağlantısına tıklayıp ödeme bildiriminde bulunmanız gerekir.
Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra, "Bakiye Yükleme" sayfasında yer alan "Havale/EFT" sekmesini ziyaret ederek, sayfanın altında yer alan "Ödeme Bildirimi >>" bağlantısına tıklayıp ödeme bildirimi yapmak üzere Payguru firmasının ödeme bildirim formuna yönlendirilirsiniz. Bu formda doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra "Gönder" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Yapacağınız tüm ödeme bildirimleri ile ilgili gerekli kontroller yapıldıktan sonra, yapmış olduğunuz havale/EFT tutarı, Perdigital.com'daki hesabınıza aktarılacaktır.
Ödeme bildirimleri her gün 09:00 - 01:00 saatleri arasında kontrol edilir ve ödemeniz Perdigital.com'daki hesabınıza aktarılır.
Perdigital.com hesabınıza yatırdığınız bakiyeyi, bakiye yüklerken kullandığınız ödeme yöntemi aracılığıyla geri alabilirsiniz. Örneğin havale/EFT ile bakiye yüklediyseniz, para iadesi banka hesabınıza Salı ve Perşembe günleri yapılırken, kartla yapacağınız bakiye yükleme işlemlerinin iadesi en geç 1 iş günü içinde doğrudan ilgili karta yapılır fakat iadenin kartınıza yansıması 7 iş gününü bulabilir. Perdigital.com'a yüklediğiniz bakiyenin sadece bir kısmının iade edilmesi mümkün değildir. İade işlemi, yüklemiş olduğunuz bakiyenin tamamı için gerçekleştirilebilir. Mobil ödeme yöntemiyle Perdigital.com'a yüklenen bakiyenin iadesi yapılmaz.

Bakiyenizle herhangi bir alışveriş yaptıktan sonra, satın aldığınız ürünler dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.

Öte yandan, Perdigital.com'a yüklediğiniz bakiyenin bir kısmını kullanmanız halinde bakiyenin geri kalan kısmının iadesi sağlanamamaktadır. İade talebinizin onaylanabilmesi için, yüklemiş olduğunuz bakiyeyle herhangi bir işlem yapmamış olmanız gerekir.

Para iade taleplerinizi musteridestek@perdigital.com adresine e-posta göndererek bizlere iletebilirsiniz.
Perdigital.com'a yurt dışından kredi/banka kartı ile bakiye yükleyemezsiniz.
Ödeme bilgisi güvenlik denetimi geçemedi hatası almanızın birden fazla nedeni olabilir.
1- Ödeme yapmayı denediğiniz kart e-ticaret alışverişlerine kapalı olabilir. Kartınızın e-ticaret alışverişlerine kapalı olup olmadığını kontrol edin. Kartınız e-ticarete kapalı ise kart sağlayıcınızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekir.
2- Perdigital.com hesabınıza 24 saat içerisinde en fazla 3 farklı kart ile başarılı ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla kart ile ödeme yapmanıza sistem tarafından izin verilmez.
3- 24 saat içerisinde bir kart ile sadece bir Perdigital hesabına ödeme yapabilirsiniz. Eğer kullandığınız kart ile farklı bir Perdigital hesabına ödeme yaptıysanız, sistem tarafından 24 saat içerisinde farklı Perdigital hesabında tekrar bu kartı kullanmanıza izin verilmez.
4- Perdigital güvenlik prosedürü nedeniyle kartınız ile üst üste hatalı deneme gerçekleştirirseniz sistem tarafından ödeme yapmanıza izin verilmez. Son hatalı işleminizden 2 saat sonra tekrar aynı kart ile ödeme yapmayı deneyebilirsiniz.
Perdigital Bonus, Perdigital.com tarafından belirlenen bir gerekliliği yerine getirmeniz, Perdigital Bonus kazandıran ürünlerden satın almanız veya Perdigital Bonus Kodu kullanmanız halinde Perdigital.com hesabınıza "Bonus" adı altında tanımlanan sadakat puanıdır ve Perdigital.com'da bakiye yerine geçer. Perdigital Bonus, sadece Perdigital.com’da yapacağınız alışverişlerde kullanılabilir. Perdigital Bonus başkasına devredilemez. Perdigital.com, verdiği bonus oranlarında değişiklik yapma veya bonusu yayından kaldırma hakkını saklı tutar.
Kullanıcılar, Perdigital.com tarafından belirlenen bir gerekliliği yerine getirmeleri, Perdigital Bonus kazandıran ürünlerden satın almaları veya Perdigital Bonus Kodu kullanmaları halinde belirtilen oranda/tutarda Perdigital Bonus'un sahibi olurlar. Sepetin ödemesini yaparken Perdigital Bonuslarını veya Hopi Paracıklarını kullanan kullanıcılar, yaptıkları bu işlem sonucunda Perdigital Bonus kazanamazlar.
Hak ettiğiniz Perdigital Bonus, Perdigital Bonus kazandıran herhangi bir ürün satın aldığınızda veya Perdigital Bonus Kodu kullandığınız anda Perdigital.com hesabınıza aktarılır. Herhangi bir bildirimde bulunmanız gerekmez.
Sepetinize atmış olduğunuz ürünleri satın alma aşamasında, "bonus bakiyeni kullan" seçeneğini işaretleyerek, Perdigital Bonuslarınızla alışveriş yapabilirsiniz.
Perdigital Bonus, Perdigital.com'dan yapacağınız, Vodafone ve Türk Telekom TL/paket yüklemeleri, Perdigital Bonus Kodu alımları ve yayıncıya destek dışında kalan tüm alışverişlerde kullanılabilir. Perdigital Bonus, Perdigital.com dışında herhangi bir kurum/kuruluşta kullanılamaz.
Hem bakiye hem de Perdigital Bonus aynı anda kullanılabilir. Örneğin, Perdigital.com hesabınızda 8 TL bakiyeniz, 2 TL Perdigital Bonusunuz var ise ve toplam 10 TL'lik bir alışveriş yapacaksanız, sepeti onaylama aşamasında "Bonus Bakiyeni Kullan" seçeneğini işaretleyerek hem bakiyenizi hem de Perdigital Bonusunuzu kullanıp alışverişi tamamlayabilirsiniz.
Hayır. Perdigital Bonus'u kullanabilmeniz için sepetinizdeki tutar toplamının veya bonuslarınızın belirli bir değerin üstünde ya da altında olması gerekmez. Yani, 1 Kuruş Perdigital Bonus bakiyeniz de olsa, 100 TL Perdigital Bonus bakiyeniz de olsa kullanabilirsiniz. Ayrıca Perdigital Bonus kullanabilmeniz için sepetinizin toplam tutarı için de bir sınır yoktur. Bir başka deyişle, sepet tutarınız 1 TL ise de 1.000 TL ise de Perdigital Bonus bakiyenizden yararlanabilirsiniz. Örneğin; 10 Kuruş Perdigital Bonus bakiyeniz var ise, bu tutarı 1.000 TL'lik alışverişinizde de 1 TL'lik alışverişinizde de kullanabilirsiniz.
Perdigital Bonus nakde çevrilemez.
Perdigital Bonusların azami kullanım süresi, kazanım anından itibaren 3 aydır. Bu süre içerisinde kullanılmayan Perdigital Bonuslar kullanıcıların hesaplarından silinir.
E-Pin, Electronic Personal Identification Number (Elektronik Kişisel Kimlik Numarası) anlamına gelir ve geçerli olduğu mecrada, satın alınmak istenen ürün tutarının ödenmesi veya ilgili mecraya bakiye yüklemek amacıyla kullanılır. Örnek E-Pin: ABCD-65YZ-P1S4-C9L5.
Satın almış olduğunuz e-pin'lere ulaşmak için Perdigital.com'a "üye girişi" yaptıktan sonra "Hesabım > Siparişlerim" sayfasını ziyaret ederek tüm siparişlerinizi görüntüleyebilir, dilediğiniz siparişin yanındaki "Pinler" butonuna tıklayıp ilgili sipariş içerisinde yer alan e-pin/e-pinlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Perdigital.com tarafından satışı yapılan tüm e-pin ve cd keyler, doğrudan üretici firmalardan veya yetkili satıcılardan tedarik edilmekte olup, ilgili firmaların güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle sorun yaşanma ihtimali son derece düşük olmakla beraber, olası sorunlarda doğrudan üretici veya yetkili satıcı durumundaki firma ile irtibata geçilerek, sorunun en hızlı şekilde çözülmesi sağlanmaktadır.
E-pini doğru şekilde kullandığınızdan eminseniz ve buna rağmen hata ile karşılaşıyorsanız Perdigital Referans Numaranızı, sorununuzu ve mümkünse sorunu gösteren bir ekran görüntüsünü musteridestek@perdigital.com adresine e-posta yoluyla gönderin. Talebiniz en kısa sürede yanıtlanacaktır.
Joypara transfer, Joygame hesabınıza, Perdigital.com üzerinden, doğrudan bakiye yükleyebileceğiniz sisteme verilen isimdir.
Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra, sitenin sağ üst köşesinde yer alan "Joypara Transfer" butonuna tıklayınız. Açılan sayfada, "Joygame Kullanıcı Adını Giriniz" yazan alana Joygame kullanıcı adınızı yazınız ve hemen bu alanın altında yer alan Joypara tutarlarından birini seçip "gönder" demenizin ardından karşınıza gelecek olan sayfada, sizden işlemin doğruluğuyla ilgili son bir onay alınacaktır. Bu sayfada yer alan "Onaylıyorum" butonuna tıkladığınız anda, seçmiş olduğunuz Joypara tutarı, doğrudan Joygame hesabınıza yüklenecektir.
Perdigital.com, üye olurken veya bakiye yükleme esnasında vermiş olduğunuz kişisel bilgileri 3. şahıslarla paylaşmayacağını garanti etmekte olup, bu verilerin korunması için dünyada yaygın olarak tercih edilen SSL (Secure Sockets Layer) sunucu protokollerini kullanmaktadır. Perdigital.com'da yer alan tüm bilgileriniz, 256 Bit şifreleme teknolojisi ile korunmaktadır.
Perdigital.com, kartla yapacağınız ödemeler için Türkiye’nin en güvenilir ödeme sistemlerinden biri olan iyzico firmasının altyapısını kullanmakta olup tüm ödemeler 3D Secure güvenli ödeme sistemi (bankanızdan SMS ile gönderilen onay mesajını ödeme ekranına girerek) ile tamamlanmaktadır. Ödemeyi gerçekleştirdiğiniz anda, yüklemiş olduğunuz bakiye hesabınızda görünecektir. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde Perdigital’de saklanmaz.
Kart bilgileriniz sistemimizde tutulmamakta ve saklanmamaktadır.
Perdigital.com'da satılmakta olan tüm ürünler dijital kod olduğundan ürün iadesi söz konusu değildir.
Perdigital.com hesabınıza yatırdığınız bakiyeyi, bakiye yüklerken kullandığınız ödeme yöntemi aracılığıyla geri alabilirsiniz. Örneğin havale/EFT ile bakiye yüklediyseniz, para iadesi banka hesabınıza Salı ve Perşembe günleri yapılırken, kartla yapacağınız bakiye yükleme işlemlerinin iadesi en geç 1 iş günü içinde doğrudan ilgili karta yapılır fakat iadenin kartınıza yansıması 7 iş gününü bulabilir. Perdigital.com'a yüklediğiniz bakiyenin sadece bir kısmının iade edilmesi mümkün değildir. İade işlemi, yüklemiş olduğunuz bakiyenin tamamı için gerçekleştirilebilir. Mobil ödeme yöntemiyle Perdigital.com'a yüklenen bakiyenin iadesi yapılmaz.

Bakiyenizle herhangi bir alışveriş yaptıktan sonra, satın aldığınız ürünler dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.

Öte yandan, Perdigital.com'a yüklediğiniz bakiyenin bir kısmını kullanmanız halinde bakiyenin geri kalan kısmının iadesi sağlanamamaktadır. İade talebinizin onaylanabilmesi için, yüklemiş olduğunuz bakiyeyle herhangi bir işlem yapmamış olmanız gerekir.

Para iade taleplerinizi musteridestek@perdigital.com adresine e-posta göndererek bizlere iletebilirsiniz.
Yayıncıya destek sistemimizi yalnızca sponsor olduğumuz yayıncılara açıyoruz. Bu nedenle sponsor olduğumuz bir yayıncı değilseniz, Perdigital.com aracılığıyla izleyicilerinizden destek alamazsınız.
Twitch, Dlive, Nonolive, NimoTV, Facebook vb. canlı yayın platformlarında yayın yapmakta olan yayıncılara sponsor olmayı tercih etmiyoruz. Youtube içinse, video başına ortalama izlenme adedi (kanalın toplam izlenme adedi değil) 100.000 ve üzerinde olan bir kanalınız var ise kanalın linkini ve sponsorluk talebinizi info@perdigital.com'a e-posta yoluyla iletebilirsiniz.