Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
Oyuncu iseniz buraya, bayi iseniz buraya tıklayarak, karşınıza gelen formu doldurmanız ve oyuncu iseniz e-posta adresinizi doğrulamanız yeterli. Perdigital.com'a üyelik tamamen ücretsizdir.
Bayi üyeliğinizi başlatmak için önce buraya tıkayarak, karşınıza gelen formu doldurmanız gereklidir. Bu işlemi yaptıktan sonra bayi üyeliğinizin onaylanması için son döneme ait herhangi bir faturanızın (elektrik, su, telefon gibi) görüntüsünü ve vergi levhası görüntüsünü bayi@perdigital.com adresine e-posta ile gönderiniz. Başvurunuz kontrol edilip bayi üyeliğinize en geç 2 iş günü içinde onay verilecektir.
Perdigital.com'a üye olabilmek için 12 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.
Doğrulama e-postası sistem tarafından gönderilen otomatik bir e-postadır. Bazı e-postalar, e-posta sağlayıcılar tarafından spam, bulk, junk gibi "önemsiz mesajlar" klasörüne gidebilmektedir. Lütfen bu klasörleri de kontrol edin. Tüm kontrolleri yaptıktan sonra CANLI DESTEK ekibimizle iletişime geçebilir veya musteridestek@perdigital.com'a e-posta göndererek durumu bize iletebilirsiniz.
Perdigital.com'a kayıt olurken paylaştığınız e-posta adresinizi ve/veya cep telefonu numaranızı henüz doğrulamadıysanız hemen, doğruladıysanız, doğrulama işleminden 1 ay sonra değiştirebilirsiniz.

Değişiklik işlemini; Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra HESABIM > ÜYELİK BİLGİLERİM sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. E-posta adresi değişikliğini tamamlayabilmek için, yeni e-posta adresinizi doğrulamanız gerektiğini ve bu doğrulama sonrasında değişecek olan e-posta adresinizi 1 (bir) ay süreyle tekrardan değiştiremeyeceğinizi belirtmek isteriz.

Cep telefonu numaranızı ise, doğrulamadığınız sürece dilediğiniz kadar, doğruladıktan sonra ise yine 1 (bir) ay arayla değiştirebileceğinizi hatırlatırız.
Perdigital.com'a giriş yaptıktan sonra "Bakiye Yükle" butonuna tıklayınız. Yönlendirileceğiniz sayfada, bakiye yükleme seçenekleri karşınıza gelecektir. Bu seçenekler arasından sizin için en uygun olanını seçerek hesabınıza güvenle bakiye yükleyebilirsiniz.
1. Havale/EFT: Garanti Bankası, İş Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, TEB, Akbank, Vakıfbank ve QNB Finansbank hesaplarımıza havale/EFT yapabilirsiniz.
2. Banka/Kredi Kartı: Tüm banka ve kredi kartları ile sitemizdeki hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.
3. İninal, Paycell, Tosla Kart: İninal, Paycell ve Tosla kartınızla, komisyon farkı ödemeden, Perdigital.com'daki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
4. Mobil Ödeme: Yalnızca Turkcell veya Vodafone aboneleri ve sadece faturasız hatlar için geçerlidir. Mobil ödeme yöntemiyle yüklenen bakiyeler, Bonus bakiye olarak hesabınıza geçer.
5. Papara:Papara hesabınızla Perdigital.com'a kolayca ve saniyeler içinde bakiye yükleyebilirsiniz.
6. Hopi: 40 TL ve üzeri alışverişlerinizde Hopi Paracıklarınızı da kullanabilirsiniz.
Perdigital Referans numarası, bakiye yükleme işlemlerinizi kolaylaştırmak için verilen ve Perdigital.com’a üye girişi yaptıktan sonra, HESABIM menüsünün altında görebileceğiniz “3333” ile başlayan 12 haneli numaradır.
Perdigital.com'a EFT/Havale yöntemiyle bakiye yüklerken, Referans Numaranızı işlemin "açıklama" bölümüne yazmanız halinde gönderdiğiniz tutar, ödeme bildirimi yapmanıza gerek kalmadan, en kısa süre içinde Perdigital.com hesabınıza yansır. Bu şekilde gerçekleştirilen ödemeler, doğrudan ilgili Referans Numarası'na ait Perdigital.com hesabına geçtiğinden, EFT/Havale işlemini tamamlamadan önce mutlaka yazdığınız Referans Numarası'nı dikkatle kontrol etmenizi ve Referans Numaranızı doğru biçimde yazdığınızdan emin olduktan sonra işlemi tamamlamanızı rica ederiz. EFT/Havale işlemi esnasında açıklama kısmına referans numaranızı yazmamanız halinde, "Bakiye Yükleme" sayfamızdan "ÖDEME BİLDİRİMİ" yapmanız gerekir.
Havale/eft işlemleriniz sırasında açıklama kısmana Perdigital referans numaranızı doğru biçimde yazmanız halinde ödeme bildirimi yapmanız gerekmez. Referans numaranızı, EFT/havale işleminin açıklama kısmına yazmayı atladıysanız ya da yanlış yazdıysanız, "Bakiye Yükleme" sayfasından ödeme bildiriminde bulunmanız gerekecektir.
Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra "Bakiye Yükleme" sayfasını ziyaret ederek, EFT/havale işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz banka hesabımızın yanında yer alan "Ödeme Bildirimi Yap" ve hemen ardından, ödeme tutarınızı ilgili alana girerek "Ödeme Bildir" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu aşamanın sonrasında, anlaşmalı olduğumuz Payguru firmasının ödeme bildirim formuna yönlendirilirsiniz. Bu formda doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra "Gönder" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Yapacağınız tüm ödeme bildirimleri ile ilgili gerekli kontroller yapıldıktan sonra, yapmış olduğunuz EFT/havale tutarı, Perdigital.com'daki hesabınıza aktarılacaktır.
Ödeme bildirimleri Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 09:00 - 01:00, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ise 09:00 - 02:00 saatleri arasında kontrol edilir ve ödemeniz Perdigital.com'daki hesabınıza aktarılır. Öte yandan, EFT yaparak göndermiş olduğunuz tutarların, bizim banka hesaplarımıza, yalnızca hafta içleri 09:00 ile 17:00 saatleri arasında geçebileceğini unutmamanızı önemle rica ederiz.
Böyle bir problemle karşılaştığınızda müşteri hizmetleri ekibimizle canlı destek sistemimiz üzerinden iletişime geçebilir veya musteridestek@perdigital.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Perdigital.com hesabınıza yatırdığınız bakiyeyi, bakiye yüklerken kullandığınız ödeme yöntemi aracılığıyla geri alabilirsiniz. Örneğin EFT/Havale ile bakiye yüklediyseniz, para iadesi banka hesabınıza Salı ve Perşembe günleri yapılırken, kredi kartı ile yapacağınız bakiye yükleme işlemlerinin iadesi en geç 1 iş günü içinde doğrudan ilgili kredi kartına yapılır fakat iadenin kartınıza yansıması 7 iş gününü bulabilir. Perdigital.com'a yüklediğiniz bakiyenin sadece bir kısmının iade edilmesi mümkün değildir. İade işlemi, yüklemiş olduğunuz bakiyenin tamamı için gerçekleştirilebilir. Mobil ödeme yöntemiyle Perdigital.com'a yüklenen bakiyenin iadesi yapılmaz.

Bakiyenizle herhangi bir alışveriş yaptıktan sonra, satın aldığınız ürünler dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.

Öte yandan, Perdigital.com'a yüklediğiniz bakiyenin bir kısmını kullanmanız halinde bakiyenin geri kalan kısmının iadesi sağlanamamaktadır. İade talebinizin onaylanabilmesi için, yüklemiş olduğunuz bakiyeyle herhangi bir işlem yapmamış olmanız gerekir.

Para iade taleplerinizi canlı destek alanından veya musteridestek@perdigital.com adresinden bizlere iletebilirsiniz.
Perdigital.com'a yurt dışından kredi kartı ile bakiye yükleyemezsiniz.
Perdigital Bonus, Perdigital.com tarafından belirlenen bir gerekliliği yerine getirmeniz, Perdigital Bonus kazandıran ürünlerden satın almanız veya Perdigital Bonus Kodu kullanmanız halinde Perdigital.com hesabınıza "Bonus" adı altında tanımlanan sadakat puanıdır ve Perdigital.com'da bakiye yerine geçer. Perdigital Bonus, sadece Perdigital.com’da yapacağınız alışverişlerde kullanılabilir. Perdigital Bonus başkasına devredilemez. Perdigital.com, verdiği bonus oranlarında değişiklik yapma veya bonusu yayından kaldırma hakkını saklı tutar.
Kullanıcılar, Perdigital.com tarafından belirlenen bir gerekliliği yerine getirmeleri, Perdigital Bonus kazandıran ürünlerden satın almaları veya Perdigital Bonus Kodu kullanmaları halinde belirtilen oranda/tutarda Perdigital Bonus'un sahibi olurlar. Sepetin ödemesini yaparken Perdigital Bonuslarını veya Hopi Paracıklarını kullanan kullanıcılar, yaptıkları bu işlem sonucunda Perdigital Bonus kazanamazlar.
Hak ettiğiniz Perdigital Bonus, Perdigital Bonus kazandıran herhangi bir ürün satın aldığınızda veya Perdigital Bonus Kodu kullandığınız anda anda Perdigital.com hesabınıza aktarılır. Herhangi bir bildirimde bulunmanız gerekmez.
Sepetinize atmış olduğunuz ürünleri satın alma aşamasında, "bonus bakiyeni kullan" seçeneğini işaretleyerek, Perdigital Bonuslarınızla alışveriş yapabilirsiniz.
Perdigital Bonus, Perdigital.com'dan yapacağınız, Vodafone ve Türk Telekom TL/paket yüklemeleri, Perdigital Bonus Kodu alımları ve yayıncıya destek dışında kalan tüm alışverişlerde kullanılabilir. Perdigital Bonus, Perdigital.com dışında herhangi bir kurum/kuruluşta kullanılamaz.
Hem bakiye hem de Perdigital Bonus aynı anda kullanılabilir. Örneğin, Perdigital.com hesabınızda 8 TL bakiyeniz, 2 TL Perdigital Bonusunuz var ise ve toplam 10 TL'lik bir alışveriş yapacaksanız, sepeti onaylama aşamasında "Bonus Bakiyeni Kullan" seçeneğini işaretleyerek hem bakiyenizi hem de Perdigital Bonusunuzu kullanıp alışverişi tamamlayabilirsiniz.
Hayır. Perdigital Bonus'u kullanabilmeniz için sepetinizdeki tutar toplamının veya bonuslarınızın belirli bir değerin üstünde ya da altında olması gerekmez. Yani, 1 Kuruş Perdigital Bonus bakiyeniz de olsa, 100 TL Perdigital Bonus bakiyeniz de olsa kullanabilirsiniz. Ayrıca Perdigital Bonus kullanabilmeniz için sepetinizin toplam tutarı için de bir sınır yoktur. Bir başka deyişle, sepet tutarınız 1 TL ise de 1.000 TL ise de Perdigital Bonus bakiyenizden yararlanabilirsiniz. Örneğin; 10 Kuruş Perdigital Bonus bakiyeniz var ise, bu tutarı 1.000 TL'lik alışverişinizde de 1 TL'lik alışverişinizde de kullanabilirsiniz.
Perdigital Bonus nakde çevrilemez.
Perdigital Bonusların azami kullanım süresi, kazanım anından itibaren 3 aydır. Bu süre içerisinde kullanılmayan Perdigital Bonuslar kullanıcıların hesaplarından silinir.
E-Pin, Electronic Personal Identification Number (Elektronik Kişisel Kimlik Numarası) anlamına gelir ve geçerli olduğu mecrada, satın alınmak istenen ürün tutarının ödenmesi veya ilgili mecraya bakiye yüklemek amacıyla kullanılır. Örnek E-Pin: ABCD-65YZ-P1S4-C9L5.
Satın almış olduğunuz e-pin'lere ulaşmak için "üye girişi" yaptıktan sonra isminizin görüntülendiği alana tıklayarak, açılan menüde bulunan "Siparişlerim" bölümüne giriş yapınız. Siparişlerim sayfasında tüm siparişlerinizi görüntüleyebilir, görmek istediğiniz sipariş detayı için, ilgili siparişin yanındaki "Pinler" butonuna tıklayarak, e-pininizi görüntüleyebilirsiniz.
Perdigital.com tarafından sizlere sunulan tüme-pin ve cd keyler, doğrudan üretici firmalardan veya yetkili satıcılardan tedarik edilmekte olup, ilgili firmaların güvencesiyle satılmaktadır. Bu nedenle kodlarda sorun yaşanma ihtimali son derece düşük olmakla beraber, olası sorunlarda doğrudan üretici veya yetkili satıcı durumundaki firma ile irtibata geçilerek, sorunun en hızlı şekilde çözülmesi sağlanmaktadır.
E-Pin'i doğru şekilde girdiğinizden eminseniz ve hatalı olduğunu düşünüyorsanız CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. O esnada canlı destek veren müşteri temsilcimiz çevrimdışı ise, "sorunlu kod" başlığıyla, üye referans numaranızı içeren, sorunu anlatan bir yazıyı musteridestek@perdigital.com adresine e-posta olarak gönderiniz. Talebiniz en kısa sürede yanıtlacaktır.
Joypara transfer, Joygame hesabınıza, Perdigital.com üzerinden, doğrudan bakiye yükleyebileceğiniz sisteme verilen isimdir.
Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra, sitenin sağ üst köşesinde yer alan "Joypara Transfer" butonuna tıklayınız. Açılan sayfada, "Joygame Kullanıcı Adını Giriniz" yazan alana Joygame kullanıcı adınızı yazınız ve hemen bu alanın altında yer alan Joypara tutarlarından birini seçip "gönder" demenizin ardından karşınıza gelecek olan sayfada, sizden işlemin doğruluğuyla ilgili son bir onay alınacaktır. Bu sayfada yer alan "Onaylıyorum" butonuna tıkladığınız anda, seçmiş olduğunuz Joypara tutarı, doğrudan Joygame hesabınıza yüklenecektir.
Perdigital.com, üye olurken veya bakiye yükleme esnasında vermiş olduğunuz kişisel bilgileri 3. şahıslarla paylaşmayacağını garanti etmekte olup, bu verilerin korunması için dünyada yaygın olarak tercih edilen SSL (Secure Sockets Layer) sunucu protokollerini kullanmaktadır. Perdigital.com'da yer alan tüm bilgileriniz, 256 Bit şifreleme teknolojisi ile korunmaktadır.
Perdigital.com, kredi/banka kartı ile yapacağınız ödemeler için Türkiye’nin en güvenilir ödeme sistemlerinden biri olan iyzico firması ile çalışmaktadır. Kredi/banka kartınızla ödeme yaparken, iyzico firmasının SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme ile korunmakta olan ortak ödeme sayfasına yönlendirilir ve 3D Secure güvenli ödeme sistemi (bankanızdan SMS ile gönderilen onay mesajını ödeme ekranına girerek) ile ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Ödemeyi tamamladığınız anda, yüklemiş olduğunuz bakiye hesabınızda görünecektir. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle Perdigital’de saklanmaz.
Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde tutulmamakta ve saklanmamaktadır.
Perdigital.com'da satılmakta olan tüm ürünler dijital kod olduğundan ürün iadesi söz konusu değildir.
Perdigital.com hesabınıza yatırdığınız bakiyeyi, bakiye yüklerken kullandığınız ödeme yöntemi aracılığıyla geri alabilirsiniz. Örneğin Havale/EFT ile bakiye yüklediyseniz, para iadesi banka hesabınıza Salı ve Perşembe günleri yapılırken; tüm kartlar ile yapacağınız bakiye yükleme işlemlerinin iadesi en geç 1 iş günü içinde doğrudan ilgili karta yapılır fakat iadenin kartınıza yansıması 10 iş gününü bulabilir. Perdigital.com'a yüklediğiniz bakiyenin sadece bir kısmının iade edilmesi mümkün değildir. İade işlemi, yüklemiş olduğunuz bakiyenin tamamı için gerçekleştirilebilir. Mobil ödeme yöntemiyle Perdigital.com'a yüklenen bakiyenin iadesi yapılmaz.

Bakiyenizle herhangi bir alışveriş yaptıktan sonra, satın aldığınız ürünler dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.

Öte yandan, Perdigital.com'a yüklediğiniz bakiyenin bir kısmını kullanmanız halinde bakiyenin geri kalan kısmının iadesi sağlanamamaktadır. İade talebinizin onaylanabilmesi için, yüklemiş olduğunuz bakiyeyle herhangi bir işlem yapmamış olmanız gerekir.

Para iade taleplerinizi canlı destek alanından veya musteridestek@perdigital.com adresinden bizlere iletebilirsiniz.
Yayıncıya destek sistemimizi yalnızca sponsor olduğumuz yayıncılara açıyoruz. Bu nedenle sponsor olduğumuz bir yayıncı değilseniz, Perdigital.com aracılığıyla izleyicilerinizden destek alamazsınız.
Twitch, Dlive vb. canlı yayın platformlarında yayın yapmakta olan yayıncılara sponsor olmayı tercih etmiyoruz şu anda. Youtube içinse, video başına ortalama izlenme adedi (kanalın toplam izlenme adedi değil) 100.000 ve üzerinde olan bir kanalınız var ise kanalın linkini ve sponsorluk talebinizi info@perdigital.com'a e-posta yoluyla iletebilirsiniz.