Perdigital.com ana sayfasında yer alan "Hemen Üye Ol" butonuna tıklayıp, üyelik tipini "Bayi Üye" veya "Oyuncu Üye" olarak seçiniz. İlgili sayfadaki zorunlu alanları eksiksiz doldurduktan sonra "Kaydol" butonuna tıklayınız.
Perdigital.com ana sayfasında yer alan "Hemen Üye Ol" butonuna tıklayıp, üyelik tipini "Bayi Üye" veya "Oyuncu Üye" olarak seçiniz. İlgili sayfadaki zorunlu alanları eksiksiz doldurduktan sonra "Kaydol" butonuna tıklayınız. Bu işlemi yaptıktan sonra bayi üyeliğinizin onaylanması için son döneme ait herhangi bir faturanızın (elektrik, su, telefon gibi) görüntüsünü ve vergi levhası görüntüsünü bayi@perdigital.com adresine e-posta ile gönderiniz. Başvurunuz kontrol edilip bayi üyeliğinize en geç 2 iş günü içinde onay verilecektir.
Aktivasyon (onaylama) ve giriş kodu e-postası sistem tarafından gönderilen otomatik bir e-posta'dır. Bazı e-posta sistemleri tarafından spam, bulk, junk gibi önemsiz mesajlar klasörüne gidebilmektedir. Lütfen bu klasörleri de kontrol ediniz.
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Bakiye Yükle" butonuna tıklayınız. Yönlendirileceğiniz sayfada, bakiye yükleme seçenekleri karşınıza gelecektir. Bu seçenekler arasından sizin için en uygun olanını seçerek hesabınıza güvenle bakiye yükleyebilirsiniz.
1. Banka ödemesi (Havale/EFT); Garanti Bankası, İş Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, TEB, Akbank
2. Banka/Kredi Kartı
3. İninal kart
4. Mobil ödeme (Yalnızca önödemeli hatlar için geçerlidir.)
5. 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde Hopi Paracıklarınızı da kullanabilirsiniz.
Size, bakiye yükleme işlemlerinizi kolaylaştırmak için verilen ve her sayfanın sol üst köşesinde, adınızın altında görünen 12 haneli numara, referans numaranızdır.
Referans numaranızı, yapacağınız EFT ve/veya HAVALE işlemlerinizde "Açıklama" bölümüne girmeniz gerekmektedir. Bu uygulama ile ödeme bildirimi yapmadan yollayacağınız tutar hesabınıza direkt geçecektir. EFT/havale işlemi esnasında açıklama kısmına referans numaranızı yazmamanız halinde, "BAKİYE YÜKLEME" sayfamızdan "ÖDEME BİLDİRİMİ" yapmanız gerekir.
Havale/eft işlemleriniz sırasında açıklama kısmana Perdigital referans numaranızı belirtmeniz halinde ödeme bildirimi yapmanız gerekmez. Referans numaranızı, EFT/havale işleminin açıklama kısmına yazmayı atladıysanız, sitemizdeki "BAKİYE YÜKLEME" sayfasından ödeme bildiriminde bulunmanız gerekecektir.
Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra "Bakiye Yükleme" sayfasını ziyaret ederek, EFT/havale işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz banka hesabımızın yanında yer alan "ÖDEME BİLDİRİMİ YAP" ve hemen ardından, ödeme tutarınızı ilgili alana girerek "ÖDEME BİLDİR" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu aşamanın sonrasında, anlaşmalı olduğumuz Payguru firmasının ödeme bildirim formuna yönlendirilirsiniz. Bu formda doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra "GÖNDER" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Yapacağınız tüm ödeme bildirimleri ile ilgili gerekli kontroller yapıldıktan sonra, yapmış olduğunuz EFT/havale tutarı, Perdigital.com'daki hesabınıza aktarılacaktır.
Böyle bir problemle karşılaştığınızda müşteri hizmetleri ekibimizle canlı destek sistemimiz üzerinden iletişime geçebilir veya destek@perdigital.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Perdigital.com'a yüklemiş olduğunuz bakiyenin iadesi mümkün değildir. Bu nedenle, bakiye yüklemeden önce satın almak istediğiniz ürünün stoklarda mevcut olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz.
Perdigital Bonus, Perdigital.com tarafından belirlenen bir gerekliliği yerine getirmeniz ya da Perdigital Bonus kazandıran ürünlerden satın almanız halinde hesabınıza Bonus adı altında yatan ödül parasıdır. Perdigital Bonus, sadece Perdigital.com’da yapacağınız alışverişlerde kullanılabilir. Başkasına devredilemez ve nakde dönüştürülemez. Perdigital, verdiği bonus oranlarında değişiklik yapma veya bonusu yayından kaldırma hakkını saklı tutar.
Sepetinize atmış olduğunuz ürünleri satın alma aşamasında, "bonus bakiyemle ödemek istiyorum" seçeneğini işaretleyerek, Perdigital Bonuslarınızla alışveriş yapabilirsiniz.
Hak ettiğiniz Perdigital Bonus, işlem yaptığınız anda hesabınıza aktarılır. Herhangi bir bildirimde bulunmanız gerekmez.
Kullanıcılar, Perdigital tarafından belirlenen bir gerekliliği yerine getirmeleri veya Perdigital Bonus kazandıran ürünlerden satın almaları halinde, belirtilen oranda/tutarda Perdigital Bonus kazanırlar. Sepetin ödemesini yaparken Perdigital Bonuslarını veya Hopi Paracıklarını kullanan kullanıcılar, yaptıkları bu işlem sonucunda Perdigital Bonus kazanamazlar.
Perdigital Bonus, Perdigital.com'dan yapacağınız, Vodafone ve Turkcell TL/paket yüklemeleri dışında kalan tüm alışverişlerde kullanılabilir. Perdigital Bonus, Perdigital.com dışında herhangi bir sitede kullanılamaz.
Perdigital Bonus nakde çevrilemez.
E-Pin, Electronic Personal Identification Number (Elektronik Kişisel Kimlik Numarası) anlamına gelir ve geçerli olduğu mecrada, satın alınmak istenen ürün tutarının ödenmesi veya ilgili mecraya bakiye yükleme amacıyla kullanılır. Örnek E-Pin: ABCD-65YZ-P1S4-C9L5.
Satın almış olduğunuz e-pin'lerinize ulaşmak için üye girişi yaptıktan sonra isminizin görüntülendiği menü altında "SİPARİŞLERİM" bölümüne giriş yapınız. Siparişlerim sayfasında yapmış olduğunuz tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. İlgili siparişin yanındaki "Pinler" linki üzerinden satın almış olduğunuz e-pinlerinizi görüntülersiniz
Perdigital.com tarafından sizlere sunulan tüme-pin ve cd keyler, doğrudan üretici firmalardan veya yetkili satıcılardan tedarik edilmekte olup, ilgili firmaların güvencesiyle satılmaktadır. Bu nedenle kodlarda sorun yaşanma ihtimali son derece düşük olmakla beraber, olası sorunlarda doğrudan üretici veya yetkili satıcı durumundaki firma ile irtibata geçilerek, sorunun en hızlı şekilde çözülmesi sağlanmaktadır.
Joypara transfer, Joygame hesabınıza, Perdigital.com üzerinden, doğrudan bakiye yükleyebileceğiniz sisteme verilen isimdir.
Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra, sepet tutarınızın yanında yer alan "Joypara Transferi" ikonuna tıklayınız. Açılan sayfada, "Joygame Kullanıcı Adını Giriniz" yazan alana Joygame kullanıcı adınızı yazınız ve hemen bu alanın altında yer alan Joypara tutarlarından birini seçip "gönder" deyiniz. Karşınıza gelecek olan sayfada, sizden işlemin doğruluğuyla ilgili son bir onay alınacaktır. Bu sayfada yer alan "Onaylıyorum" butonuna tıkladığınız anda Joypara hesabınıza direct transfer ile bakiye yükleme işlemini tamamlamış olursunuz.
Perdigital.com, üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgileri 3. şahıslarla paylaşmayacağını garanti etmekte olup, bu verilerin korunması için dünyada yaygın olarak tercih edilen SSL (Secure Sockets Layer) sunucu protokollerini kullanmaktadır. Perdigital.com'da yer alan tüm bilgileriniz, 256 bit’lik şifreleme teknolojisi ile korunmaktadır.
Perdigital, kredi kartı işlemlerinde, Türkiye'nin en güvenilir ödeme şirketlerinden biri olan PayU firmasının alt yapısını kullanmaktadır. Bu sayede, kredi kartı ödemeleriniz, SSL (Secure Sockets Layer) 128 bit şifreleme ile korunmaktadır.
Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde tutulmamakta ve saklanmamaktadır.
E-Pin'i doğru şekilde girdiğinizden eminseniz ve hatalı olduğunu düşünüyorsanız CANLI DESTEK üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. O esnada canlı destek veren müşteri temsilcimiz çevrimdışı ise, "sorunlu kod" başlığıyla, üye referans numaranızı içeren, sorunu anlatan bir yazıyı destek@perdigital.com adresine e-posta olarak gönderiniz. Talebiniz en kısa sürede yanıtlacaktır.
Perdigital.com'da satılmakta olan tüm ürünler dijital kod olduğundan ürün iadesi söz konusu değildir.