Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

MLBB M6 Dünya Şampiyonası

MLBB M6 Dünya Şampiyonası ne zaman gerçekleşecek? 

Mobile Legends M6 Dünya Şampiyonası, her sene olduğu gibi bu sene de Kasım-Aralık aylarında düzenlenecek. 

MLBB M6 Dünya Şampiyonası nerede gerçekleşecek? 

Mobile Legends M6, Malezya ev sahipliğinde düzenlenecek. Böylece Malezya MLBB espor şampiyonalarına ikinci kez ev sahipliği yapmış olacak.

Mobile Legends M6'da Asya, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA), Avrupa ve Latin Amerika'dan takımlar yer alacak. Takımlar, kendi bölgelerinin eleme yöntemleriyle belirlenecek. 

MLBB M5'te Filipinlerden AP Bren takımı şampiyon olmuştu. Mobile Legends oyuncularının merakla beklediği MLBB M6'da bu sene acaba kim şampiyon olacak... Mobile Legends M5 hakkında bilgi almak için tıklayın

Mobile Legends Elmas yükleme sistemi sayesinde Perdigital'den MLBB Elmas yükleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı MLBB Elmas %3 Perdigital bonus fırsatıyla anında MLBB hesabınıza geçer. Karakter ve Bölge ID bilgilerinizi girerek Perdigital.com'dan Mobile Legends Elmas transferi yapabilirsiniz. MLBB Elmas 7,5 TL'den başlayan fiyatlarla tarafınıza sunulmaktadır. Perdigital Mobile Legends Elmas yetkili satıcısıdır, MLBB Elmas sadece Türkiye’de geçerlidir. 

Mobile Legends Elmas satın al>>

Benzer İçerikler