Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

MOBILE LEGENDS ELMAS NASIL YÜKLENİR?

Mobile Legends: Bang Bang 5'e karşı 5 oyuncu ile oynanan MOBA türünde oynanan ücretsiz mobil oyundur. Oyun içerisinde yer alan karakterleri, kostümleri ve çeşitli kozmetikleri satın alabilmek için kullanılan para birimi Mobile Legends Elmas'tır.

Mobile Legends Elmas yükleme sistemi nedir?

Perdigital.com'da yer alan Mobile Legends Elmas yükleme sistemi, e-pin aktivasyonu olmadan hızlı ve kolay MLBB Elmas sahibi olabilmenizi sağlar. Karakter ID ve Bölge ID'nizi girerek seçtiğiniz miktarda Legends Mobile Elmas'ı hesabınıza yükleyebilirsiniz.

%3 Perdigital Bonus fırsatıyla Mobil Legends Elmas yükle >>

Perdigital.com üzerinden Mobil Legends Elmas yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Perdigital.com hesabınıza giriş yaparak https://www.perdigital.com/odeme/ adresinde yer alan herhangi bir ödeme yöntemini kullanarak bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.
  2. Mobile Legends: Bang Bang oyununa girin.
  3. Sol üst köşede oyun isminizin ve avatarınızın bulunduğu kısma tıklayarak profilinize gidin.
  4. Karakter ve Bölge ID'nizi görüntüleyebilirsiniz.
  5. Bölge ID parantez içerisinde yer alan numaradır.
  6. Bakiyeniz Perdigital hesabınıza geçtikten sonra https://www.perdigital.com/mobile-legends-elmas adresine gidiniz.
  7. Karakter ID ve Bölge ID'nizi ilgili alanlara girdikten sonra yüklemek istediğiniz Mobil Legends Elmas miktarını seçiniz.
  8. Mobil Legends Elmas yüklenecek Mobil Legends Karakter ID'nizi ve Mobil Legends Elmas miktarını kontrol ettikten sonra onaylayabilirsiniz.
  9. Mobil Legends Elmas hesabınıza kısa sürede yüklenecektir.

Mobile Legends Elmas yükleme sistemi sayesinde Perdigital'den MLBB Elmas yükleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı MLBB Elmas %3 Perdigital bonus fırsatıyla anında MLBB hesabınıza geçer. Karakter ve Bölge ID bilgilerinizi girerek Perdigital.com'dan Mobile Legends Elmas transferi yapabilirsiniz. MLBB Elmas 7,5 TL'den başlayan fiyatlarla tarafınıza sunulmaktadır. Perdigital Mobile Legends Elmas yetkili satıcısıdır, MLBB Elmas sadece Türkiye’de geçerlidir. 

Benzer İçerikler