Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasıl

Eğlence, spor, eğitim ve yazılım kategorisindeki ürünlere ait e-pinler burada! Google Play Kart, iTunes (Apple) Hediye Kartı, BluTV Üyelik, S Sport Plus Üyelik, Xbox Game Pass ve XBox Live Gold e-pinlerini güvenle satın alabilirsiniz.

BluTV, bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her ay güncellenen yerli ve yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve sadece BluTV’ye özel yerli yapımlara internet bağlantısı ile reklamsız erişebileceğiniz bir internet televizyondur.

BluTV yayınlarına erişebilmek için BluTV'ye üye olmanız gerekmektedir. 1 aylık BluTV üyelik, 3 aylık BluTV üyelik, 6 aylık BluTV ve 12 Aylık BluTV üyelik kodlarını burada bulabilir, güvenle BluTV üyelik satın alabilirsiniz. 1 aylık BluTV, 3 aylık BluTV, 6 aylık BluTV ve 12 Aylık BluTV üyelik kodları Perdigital'de!
Dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman eğitim alabileceğiniz dijital platform Dersigo Eğitim Paketleri Perdigital’de! LGS Tüm Dersler Dijital Paket, LGS Soru Havuzu, TYT Tüm Dersler Dijital Paket, TYT Soru Havuzu, AYT Tüm Dersler Dijital Paket, AYT Soru Havuzu, YKS Dijital Tüm Dersler, YKS Soru Havuzu kodları kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
Türkiye’nin dijital platformu Exxen Üyelikleri Perdigital'de! İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz cihazdan benzersiz içerikleri reklamlı veya reklamsız olarak izleyin. 1 Aylık Exxen Üyelik, 3 Aylık Exxen Üyelik, 6 Aylık Exxen Üyelik, 12 Aylık Exxen Üyelik, 3 Aylık Exxen Spor Üyeliği, Sezonluk Exxen Spor Üyeliği anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla satın almak için doğru adres Perdigital. Exxen Üyelik kodları sadece Türkiye'de geçerlidir.
GeForce NOW Game+, sunucuları Türkiye’de bulunan bulut tabanlı oyun yayınlama hizmetidir. Buluttan yayınlama özelliği ile GeForce NOW Game Plus destekleyen platformlardaki binlerce oyuna nerede olursanız olun ulaşabilir ve kütüphanenizde yer alan oyunları akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi GeForce NOW Game+ destekleyen herhangi bir cihazla oynayabilirsiniz. GeForce NOW Game Plus 1 aylık üyelik paketi kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital’de!
Bir kod. Sonsuz eğlence.
Milyonlarca uygulama, oyun ve daha fazlası... Aradığınızı mutlaka bulacaksınız.

Keşfedilmeyi bekleyen milyonlarca uygulama, oyun ve farklı içeriğin bulunduğu Google Play dünyasında herkes aradığını bulabilir. Google Play hediye kodlarını kullanın ve en sık oynadığınız oyunlardan vazgeçemediğiniz uygulamalara uzanan sonsuz eğlence seçeneklerini keşfedin. Son kullanma tarihi yoktur ve oynamaya başlamak için kredi kartı veya ek ücret gerekmez. Google Play hediye kodlarını dilediğiniz herkese hatta kendinize bile hediye edebilirsiniz.

En sevdiğiniz içerikleri anında indirin ve seyahat ederken, evde veya her istediğinizde erişin. Google Play uygulamalarınızı, oyunlarınızı ve daha fazlasını Android, iOS, Chromecast ve web tarayıcınız dahil istediğiniz her cihazda ve her yerde kullanabilirsiniz.
Sevdiklerinize hediye özgürlüğü sunabileceğiniz Hediyen Kart Perdigital’de! Favori markalarda geçerli Hediyen Kart fiyatlarını burada bulabilir, kredi kartına 12 taksit ve anında teslim imkânıyla Hediyen Kartınızı güvenle satın alabilirsiniz.
iTunes (Apple) Hediye Kartı, iPhone, MacBook, iPad, iPod vb. iOS işletim sistemini kullanan ürünlerde bulunan App Store, Mac App Store ve iTunes Store'larda alışveriş yapabilmek için ihtiyaç duyduğunuz bakiyeyi hesabınıza yüklemenizi sağlar.

iTunes Gift Card olarak da bilinen iTunes (Apple) Hediye Kartını Perdigital'den güvenle satın alın, iOS mağazalarındaki ücretli uygulamaları özgürce indirin.

Satın alacağınız iTunes (Apple) Hediye Kartı, yalnızca Türkiye bölgesinde geçerlidir.
Just English Online İngilizce Kursu Sistemleri ile dilediğiniz yerde İngilizce öğrenebilirsiniz. Just English Genel İngilizce kursu, Just English Toefl kursu, Just English Ielts kursu, Just English YDS kursu anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital’de!
Sınırsız film, dizi, özel içerik ve çok daha fazlası! Netflix Hediye Kartları ile Netflix'e sınırsız bir şekilde erişin. Netflix Hediye Kartlartını burada bulabilir, güvenle Netflix Hediye Kartı satın alabilirsiniz. Anında teslim Netflix Hediye Kartı, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla Perdigital'de. Satın alacağınız Netflix Hediye Kartı yalnızca Türkiye'de kullanılabilir.
Obilet İndirim Kodu, Obilet mobil uygulaması üzerinden otobüs, uçak bileti, araç kiralama veya otel rezervasyonu yaparken ek indirim sunar. Obilet İndirim Kodu fiyatların Perdigital'de bulabilir ve anında teslim imkanıyla Obilet İndirim Kodu satın alabilirsiniz.
PlayStation Store (PSN) Hediye Kartları ile dünyanın en geniş PlayStation içeriği kütüphanesini sunan PlayStation®Store’daki oyunlar, eklenti içerikleri ve daha fazlasını satın almak için PSN cüzdanınıza bakiye yükleyebilirsiniz. PlayStation Store (PSN) Hediye Kartı fiyatlarını burada bulabilir, kredi kartına 12 taksit ve anında teslim imkânıyla PlayStation Store (PSN) Hediye Kartını güvenle satın alabilirsiniz.
S Sport Plus; futbol, basketbol, dövüş sporları, motor sporları gibi birçok dalda müsabakayı geniş ekran televizyonlarda, mobil cihazlarda ve/veya bilgisayarda izleme fırsatı sunar. S Sport Plus izleyebilmek için S Sport Plus Üyelik satın alınmalıdır.

1 Aylık S Sport Plus Üyelik, 3 Aylık S Sport Plus Üyelik, 6 Aylık S Sport Plus Üyelik ve 12 Aylık S Sport Plus Üyelik kodlarını burada bulabilir, güvenle S Sport Plus üyelik satın alabilirsiniz. 1 Aylık S Sport Plus Üyelik, 3 Aylık S Sport Plus Üyelik, 6 Aylık S Sport Plus Üyelik ve 12 Aylık S Sport Plus Üyelik kodları Perdigital'de!
TTNET Playstore Cüzdan Kodu ile TTNET Playstore hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. TTNET Playstore Cüzdan Kodu fiyatlarını burada bulabilir, TTNET Playstore'daki tüm ürünleri satın alırken kullanabilirsiniz. 100 TL TTNET Playstore Cüzdan Kodu, 250 TL TTNET Playstore Cüzdan Kodu, 500 TL TTNET Playstore Cüzdan Kodu anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de!
Dünya çapında dijital ürün ve çevirimiçi oyunların içerik sağlayıcısı UniPin, şimdi UniPin Credits kodlarıyla sizlerle! Onlarca oyun ve platformda kullanabileceğiniz UniPin Credits kodlarını Perdigital'de bulabilirsiniz. Kredi kartına 12 taksit ve anında teslim imkanıyla Perdigital'den UniPin Credits satın alabilirsiniz.
Uzman ekipler tarafından çocuklara özel olarak hazırlanan binlerce içeriği buluşturan uygulama Uppy Premium Üyeliği Perdigital'de! 12 Aylık Uppy Premium Üyelik anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla.
Xbox Hediye Kartı; Xbox oyunları, eklentiler, Game Pass ve daha fazla içeriği satın satın alabileceğiniz ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz para kartıdır. Son kullanma tarihi yoktur. Xbox Hediye Kartlarını Perdigital.com'da bulabilir, güvenle Xbox Hediye Kartı satın alabilirsiniz.
Tüketiciyi etkinliklerle buluşturan biletleme firması Biletinial'ın oluşturduğu; ilk ve tek etkinlik bileti kazanım programı Biletinial bipuan Perdigital'de! Biletinial bipuan Kodu anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
İnternet üzerinden TV izleyebileceğiniz platform D-Smart GO Üyelikleri Perdigital'de! 1 aylık D-Smart GO Üyelik, 3 aylık D-Smart GO Üyelik, 6 aylık D-Smart GO Üyelik ve 12 aylık D-Smart GO Üyelik anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla! D-Smart GO Üyelik kodları sadece Türkiye'de geçerlidir.
Uçak bileti, otobüs bileti ve otel rezervasyonlarında geçerli Enuygun Hediye Kart Perdigital'de! Tüm seyahatlerinizde 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz Enuygun Hediye Kart, anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla! 25 TL, 50 TL, 100 TL, 200 TL, 300 TL ve 500 TL değerindeki Enuygun Hediye Kart’ları burada bulabilir, satın alabilirsiniz.
Milyonlarca şarkıya dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilmenizi sağlayan dijital müzik platformu fizy Premium Perdigital’de! Sürekli yenilenen müzik listelerinden canlı konserlere, onlarca radyo kanalından video kliplere reklamsız olarak ulaşabilmenizi sağlayan haftalık fizy Premium, aylık fizy Premium, 3 aylık fizy Premium ve yıllık fizy Premium kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
MentalUP, çocukların dikkat ve hafıza gibi zihinsel becerilerini geliştiren bir uygulamadır. MentalUP uygulamasını kullanabilmek için MentalUP Üyelik satın alınmalıdır. 1 Yıllık MentalUP Üyelik kodunu burada bulabilir, güvenle 1 Yıllık MentalUP Üyelik satın alabilirsiniz. 1 Yıllık MentalUP Üyelik Perdigital'de!
Theatre Clix, istediğiniz yer ve zamanda, internete bağlı tüm akıllı cihazlarınızdan, yerli ve yabancı, yetişkin ve çocuk tiyatrosu oyunlarını izleyebileceğiniz dijital tiyatro platformudur. Theatre Clix Üyelik kodları anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla.
Yeni çıkan filmlerden yerli-yabancı yüzlerce TV kanalına, belgesellerden spor programlarına kadar ne varsa hepsini evinizin konforunda izleyebileceğiniz TVplus üyelikleri Perdigital’de! Canlı yayın, haber, belgesel, spor ve daha fazlası için Haftalık TV+ Üyelik, Aylık TVplus Üyelik, 3 Aylık TV+ Üyelik, 6 Aylık TVplus Üyelik, Yıllık TV+ Üyelik kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de!
EyesPro ile tablet, telefon vb. cihazları kullanırken maruz kaldığınız olumsuz etkilerden gözlerinizi koruyabilirsiniz. Göz sağlığınızı korumak için tasarlanmış EyesPro’nun mavi ışık filtresi sayesinde kullandığınız akıllı telefon, tablet gibi cihazlardan yayılan ve göz sağlığınızı tehdit eden mavi ışıktan korunabilirsiniz. Ayrıca EyesPro akıllı telefon, tablet gibi cihazları kullanırken ekran ile olan mesafenizi otomatik olarak kontrol eder ve mesafe yakınsa sizi uyarır. 3 Aylık EyesPro Paketi, 6 Aylık EyesPro Paketi, 12 Aylık EyesPro Paketi, 24 Aylık EyesPro Paketi kredi kartına 12 ay taksit imkanıyla Perdigital’de!
Ebeveyn Kontrolü Kroha, çocuğunuzun tablet, akıllı telefon gibi cihazlardaki aktivitelerini kontrol edebileceğiniz bir uygulamadır. Ebeveyn Kontrolü Kroha ile çocuğunuzun kullandığı akıllı cihazlarda bulunan uygulamaları, web sayfalarını engelleyebilir, YouTube kullanımını izleyebilirsiniz. Çocuğunuzun tablet veya akıllı telefon kullanımını kontrol edebileceğiniz ve izleyebileceğiniz 3 Aylık Kroha Ebeveyn Kontrolü Paketi, 6 Aylık Kroha Ebeveyn Kontrolü Paketi, 12 Aylık Kroha Ebeveyn Kontrolü Paketi, 24 Aylık Kroha Ebeveyn Kontrolü Paketi kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital’de!
İnternete erişim sağladığınız her yerden akıllı cihazınızı kullanarak güvenle rehber, müzik, video, fotoğraf ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz lifebox Paketleri Perdigital’de! Video, müzik, rehber, doküman gibi verilerinizi güvenle yanınızda taşıyabileceğiniz lifebox paketleri kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital’de!
Prizebucket Elmas kodları satın alın, platform içindeki oyunları zaman sınırlaması olmaksızın daha çok oynayın ve altın toplayın.

Prizebucket Elmas kodlarını Perdigital'den güvenle satın alın, ayrıcalıklardan hemen faydalanmaya başlayın!
Prizebucket Premium üyelik satın alın, platform içindeki ödüllü yarışmalarda reklamsız kupon ekleyin. Aynı zamanda yarışmalara katılan tüm kullanıcılara sınırsız mesaj gönderin.

Prizebucket Premium üyelik kodlarını Perdigital'den güvenle satın alın, ayrıcalıklardan hemen faydalanmaya başlayın!