Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasıl

Eğlence, spor, eğitim ve yazılım kategorisindeki ürünlere ait e-pinler burada! Google Play Kart, iTunes (Apple) Hediye Kartı, BluTV Üyelik, S Sport Plus Üyelik, Xbox Game Pass ve XBox Live Gold e-pinlerini güvenle satın alabilirsiniz.

BluTV, bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her ay güncellenen yerli ve yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve sadece BluTV’ye özel yerli yapımlara internet bağlantısı ile reklamsız erişebileceğiniz bir internet televizyondur.

BluTV yayınlarına erişebilmek için BluTV'ye üye olmanız gerekmektedir. 1 aylık BluTV üyelik, 3 aylık BluTV üyelik, 6 aylık BluTV ve 12 Aylık BluTV üyelik kodlarını burada bulabilir, güvenle BluTV üyelik satın alabilirsiniz. 1 aylık BluTV, 3 aylık BluTV, 6 aylık BluTV ve 12 Aylık BluTV üyelik kodları Perdigital'de!
GeForce NOW Game+, sunucuları Türkiye’de bulunan bulut tabanlı oyun yayınlama hizmetidir. Buluttan yayınlama özelliği ile GeForce NOW Game Plus destekleyen platformlardaki binlerce oyuna nerede olursanız olun ulaşabilir ve kütüphanenizde yer alan oyunları akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi GeForce NOW Game+ destekleyen herhangi bir cihazla oynayabilirsiniz. GeForce NOW Game Plus 1 aylık üyelik paketi kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital’de!
Bir kod. Sonsuz eğlence.
Milyonlarca uygulama, oyun ve daha fazlası... Aradığınızı mutlaka bulacaksınız.

Keşfedilmeyi bekleyen milyonlarca uygulama, oyun ve farklı içeriğin bulunduğu Google Play dünyasında herkes aradığını bulabilir. Google Play hediye kodlarını kullanın ve en sık oynadığınız oyunlardan vazgeçemediğiniz uygulamalara uzanan sonsuz eğlence seçeneklerini keşfedin. Son kullanma tarihi yoktur ve oynamaya başlamak için kredi kartı veya ek ücret gerekmez. Google Play hediye kodlarını dilediğiniz herkese hatta kendinize bile hediye edebilirsiniz.

En sevdiğiniz içerikleri anında indirin ve seyahat ederken, evde veya her istediğinizde erişin. Google Play uygulamalarınızı, oyunlarınızı ve daha fazlasını Android, iOS, Chromecast ve web tarayıcınız dahil istediğiniz her cihazda ve her yerde kullanabilirsiniz.
iTunes (Apple) Hediye Kartı, iPhone, MacBook, iPad, iPod vb. iOS işletim sistemini kullanan ürünlerde bulunan App Store, Mac App Store ve iTunes Store'larda alışveriş yapabilmek için ihtiyaç duyduğunuz bakiyeyi hesabınıza yüklemenizi sağlar.

iTunes Gift Card olarak da bilinen iTunes (Apple) Hediye Kartını Perdigital'den güvenle satın alın, iOS mağazalarındaki ücretli uygulamaları özgürce indirin.

Satın alacağınız iTunes (Apple) Hediye Kartı, yalnızca Türkiye bölgesinde geçerlidir.
S Sport Plus; futbol, basketbol, dövüş sporları, motor sporları gibi birçok dalda müsabakayı geniş ekran televizyonlarda, mobil cihazlarda ve/veya bilgisayarda izleme fırsatı sunar. S Sport Plus izleyebilmek için S Sport Plus Üyelik satın alınmalıdır.

1 Aylık S Sport Plus Üyelik, 3 Aylık S Sport Plus Üyelik, 6 Aylık S Sport Plus Üyelik ve 12 Aylık S Sport Plus Üyelik kodlarını burada bulabilir, güvenle S Sport Plus üyelik satın alabilirsiniz. 1 Aylık S Sport Plus Üyelik, 3 Aylık S Sport Plus Üyelik, 6 Aylık S Sport Plus Üyelik ve 12 Aylık S Sport Plus Üyelik kodları Perdigital'de!
Derbiler dahil tüm canlı Süper Lig maçlarını TOD Süper Lig Paketi ile ister web'den, cepten, tabletten, ister akıllı TV'den kurulum ve taahhüt olmadan kolay üyelik ile izle! Her an her yerden ulaşılabilen TOD Süper Lig Paketi Perdigital'de! 1 aylık TOD Süper Lig Paketi ve 12 aylık TOD Süper Lig Paketi anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla.
Derbiler dahil, taraftarı olduğun takımın tüm Süper Lig maçlarını sezon boyunca TOD Taraftar Paketi ile izle! Galatasaray maçları, Fenerbahçe maçları, Beşiktaş maçları, Trabzonspor maçları veya taraftarı olduğun diğer Süper Lig takımının tüm maçlarına; TOD Taraftar Paketi ile kurulum ve taahhüt olmadan kolayca ulaşabilirsin. Sezonluk TOD Taraftar Paketi anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla.
Xbox Game Pass ile 100'ün üzerinde yüksek kaliteli konsol ve bilgisayar oyunundan oluşan geniş bir kütüphaneye erişin! Xbox Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate üyelik paketleri kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de.
Xbox Live Gold ile en gelişmiş çok oyunculu oyun oynama ağına katılın, oyunları arkadaşlarınızla birlikte keşfedin! Xbox Live Gold kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de.
İnternet üzerinden TV izleyebileceğiniz platform D-Smart GO Üyelikleri Perdigital'de! 1 aylık D-Smart GO Üyelik, 3 aylık D-Smart GO Üyelik, 6 aylık D-Smart GO Üyelik ve 12 aylık D-Smart GO Üyelik anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla! D-Smart GO Üyelik kodları sadece Türkiye'de geçerlidir.
Uçak bileti, otobüs bileti ve otel rezervasyonlarında geçerli Enuygun Hediye Kart Perdigital'de! Tüm seyahatlerinizde 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz Enuygun Hediye Kart, anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla! 25 TL, 50 TL, 100 TL, 200 TL, 300 TL ve 500 TL değerindeki Enuygun Hediye Kart’ları burada bulabilir, satın alabilirsiniz.
EyesPro ile tablet, telefon vb. cihazları kullanırken maruz kaldığınız olumsuz etkilerden gözlerinizi koruyabilirsiniz. Göz sağlığınızı korumak için tasarlanmış EyesPro’nun mavi ışık filtresi sayesinde kullandığınız akıllı telefon, tablet gibi cihazlardan yayılan ve göz sağlığınızı tehdit eden mavi ışıktan korunabilirsiniz. Ayrıca EyesPro akıllı telefon, tablet gibi cihazları kullanırken ekran ile olan mesafenizi otomatik olarak kontrol eder ve mesafe yakınsa sizi uyarır. 3 Aylık EyesPro Paketi, 6 Aylık EyesPro Paketi, 12 Aylık EyesPro Paketi, 24 Aylık EyesPro Paketi kredi kartına 12 ay taksit imkanıyla Perdigital’de!
Milyonlarca şarkıya dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilmenizi sağlayan dijital müzik platformu fizy Premium Perdigital’de! Sürekli yenilenen müzik listelerinden canlı konserlere, onlarca radyo kanalından video kliplere reklamsız olarak ulaşabilmenizi sağlayan haftalık fizy Premium, aylık fizy Premium, 3 aylık fizy Premium ve yıllık fizy Premium kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
Ebeveyn Kontrolü Kroha, çocuğunuzun tablet, akıllı telefon gibi cihazlardaki aktivitelerini kontrol edebileceğiniz bir uygulamadır. Ebeveyn Kontrolü Kroha ile çocuğunuzun kullandığı akıllı cihazlarda bulunan uygulamaları, web sayfalarını engelleyebilir, YouTube kullanımını izleyebilirsiniz. Çocuğunuzun tablet veya akıllı telefon kullanımını kontrol edebileceğiniz ve izleyebileceğiniz 3 Aylık Kroha Ebeveyn Kontrolü Paketi, 6 Aylık Kroha Ebeveyn Kontrolü Paketi, 12 Aylık Kroha Ebeveyn Kontrolü Paketi, 24 Aylık Kroha Ebeveyn Kontrolü Paketi kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital’de!
İnternete erişim sağladığınız her yerden akıllı cihazınızı kullanarak güvenle rehber, müzik, video, fotoğraf ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz lifebox Paketleri Perdigital’de! Video, müzik, rehber, doküman gibi verilerinizi güvenle yanınızda taşıyabileceğiniz lifebox paketleri kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital’de!
En güncel film ve dizileri ister web'den, cepten, tabletten, ister akıllı TV'den kurulum ve taahhüt olmadan kolay üyelik ile TOD Eğlence Paketi ile izle! Her an her yerden ulaşılabilen TOD Eğlence Paketleri Perdigital'de! 1 aylık TOD Eğlence Paketi, 3 aylık TOD Eğlence Paketi, 6 aylık TOD Eğlence Paketi ve 12 aylık TOD Eğlence Paketi anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
Premier Lig, Bundesliga ve Ligue 1, WTA Tenis Turnuvası ve daha birçok spor içeriğini TOD Spor Ekstra Paketi ile izle! İster web'den, cepten, tabletten, ister akıllı TV'den kurulum ve taahhüt olmadan kolayca üyelik oluştur. Her an her yerden ulaşılabilen TOD Spor Ekstra Paketleri Perdigital'de! 1 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 3 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 6 aylık TOD Spor Ekstra Paketi ve 12 aylık TOD Spor Ekstra Paketi anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
Yeni çıkan filmlerden yerli-yabancı yüzlerce TV kanalına, belgesellerden spor programlarına kadar ne varsa hepsini evinizin konforunda izleyebileceğiniz TVplus üyelikleri Perdigital’de! Canlı yayın, haber, belgesel, spor ve daha fazlası için Haftalık TV+ Üyelik, Aylık TVplus Üyelik, 3 Aylık TV+ Üyelik, 6 Aylık TVplus Üyelik, Yıllık TV+ Üyelik kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de!
PlayStation Plus, PlayStation oyun konsolu için ücretli üyelik sistemidir. PlayStation 3’ten başlayarak en son sürüm PlayStation konsoluna kadar geçerlidir.

10 GB depolama alanı, paylaşımlı oyun avantajı, ayda 2 adet ücretsiz oyun, erken erişim imkanı ve özel indirimler sağlayan PlayStation Plus aboneliği ile için ihtiyacınız olan PlayStation Plus kartlarını burada bulabilir, güvenle PlayStation Plus card satın alabilirsiniz. 3 aylık PlayStation Plus TR kartları Perdigital'de. 90 günlük PlayStation Plus TR kartları anında teslim.

Bu ürün yalnızca Türkiye'de geçerlidir.
Prizebucket Elmas kodları satın alın, platform içindeki oyunları zaman sınırlaması olmaksızın daha çok oynayın ve altın toplayın.

Prizebucket Elmas kodlarını Perdigital'den güvenle satın alın, ayrıcalıklardan hemen faydalanmaya başlayın!