Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasıl

Eğlence, spor, eğitim ve yazılım kategorisindeki ürünlere ait e-pinler burada! Google Play Kart, iTunes (Apple) Hediye Kartı, BluTV Üyelik, S Sport Plus Üyelik, Xbox Game Pass ve XBox Live Gold e-pinlerini güvenle satın alabilirsiniz.

BluTV, bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her ay güncellenen yerli ve yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve sadece BluTV’ye özel yerli yapımlara internet bağlantısı ile reklamsız erişebileceğiniz bir internet televizyondur.

BluTV yayınlarına erişebilmek için BluTV'ye üye olmanız gerekmektedir. 1 aylık BluTV üyelik, 3 aylık BluTV üyelik, 6 aylık BluTV ve 12 Aylık BluTV üyelik kodlarını burada bulabilir, güvenle BluTV üyelik satın alabilirsiniz. 1 aylık BluTV, 3 aylık BluTV, 6 aylık BluTV ve 12 Aylık BluTV üyelik kodları Perdigital'de!
Dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman eğitim alabileceğiniz dijital platform Dersigo Eğitim Paketleri Perdigital’de! LGS Tüm Dersler Dijital Paket, LGS Soru Havuzu, TYT Tüm Dersler Dijital Paket, TYT Soru Havuzu, AYT Tüm Dersler Dijital Paket, AYT Soru Havuzu, YKS Dijital Tüm Dersler, YKS Soru Havuzu kodları kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
Türkiye’nin dijital platformu Exxen Üyelikleri Perdigital'de! İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz cihazdan benzersiz içerikleri reklamlı veya reklamsız olarak izleyin. 1 Aylık Exxen Üyelik, 3 Aylık Exxen Üyelik, 6 Aylık Exxen Üyelik, 12 Aylık Exxen Üyelik, 3 Aylık Exxen Spor Üyeliği, Sezonluk Exxen Spor Üyeliği anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla satın almak için doğru adres Perdigital. Exxen Üyelik kodları sadece Türkiye'de geçerlidir.
GeForce NOW Game+, sunucuları Türkiye’de bulunan bulut tabanlı oyun yayınlama hizmetidir. Buluttan yayınlama özelliği ile GeForce NOW Game Plus destekleyen platformlardaki binlerce oyuna nerede olursanız olun ulaşabilir ve kütüphanenizde yer alan oyunları akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi GeForce NOW Game+ destekleyen herhangi bir cihazla oynayabilirsiniz. GeForce NOW Game Plus 1 aylık üyelik paketi kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital’de!
Bir kod. Sonsuz eğlence.
Milyonlarca uygulama, oyun ve daha fazlası... Aradığınızı mutlaka bulacaksınız.

Keşfedilmeyi bekleyen milyonlarca uygulama, oyun ve farklı içeriğin bulunduğu Google Play dünyasında herkes aradığını bulabilir. Google Play hediye kodlarını kullanın ve en sık oynadığınız oyunlardan vazgeçemediğiniz uygulamalara uzanan sonsuz eğlence seçeneklerini keşfedin. Son kullanma tarihi yoktur ve oynamaya başlamak için kredi kartı veya ek ücret gerekmez. Google Play hediye kodlarını dilediğiniz herkese hatta kendinize bile hediye edebilirsiniz.

En sevdiğiniz içerikleri anında indirin ve seyahat ederken, evde veya her istediğinizde erişin. Google Play uygulamalarınızı, oyunlarınızı ve daha fazlasını Android, iOS, Chromecast ve web tarayıcınız dahil istediğiniz her cihazda ve her yerde kullanabilirsiniz.
iTunes (Apple) Hediye Kartı, iPhone, MacBook, iPad, iPod vb. iOS işletim sistemini kullanan ürünlerde bulunan App Store, Mac App Store ve iTunes Store'larda alışveriş yapabilmek için ihtiyaç duyduğunuz bakiyeyi hesabınıza yüklemenizi sağlar.

iTunes Gift Card olarak da bilinen iTunes (Apple) Hediye Kartını Perdigital'den güvenle satın alın, iOS mağazalarındaki ücretli uygulamaları özgürce indirin.

Satın alacağınız iTunes (Apple) Hediye Kartı, yalnızca Türkiye bölgesinde geçerlidir.
Just English Online İngilizce Kursu Sistemleri ile dilediğiniz yerde İngilizce öğrenebilirsiniz. Just English Genel İngilizce kursu, Just English Toefl kursu, Just English Ielts kursu, Just English YDS kursu anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital’de!
S Sport Plus; futbol, basketbol, dövüş sporları, motor sporları gibi birçok dalda müsabakayı geniş ekran televizyonlarda, mobil cihazlarda ve/veya bilgisayarda izleme fırsatı sunar. S Sport Plus izleyebilmek için S Sport Plus Üyelik satın alınmalıdır.

1 Aylık S Sport Plus Üyelik, 3 Aylık S Sport Plus Üyelik, 6 Aylık S Sport Plus Üyelik ve 12 Aylık S Sport Plus Üyelik kodlarını burada bulabilir, güvenle S Sport Plus üyelik satın alabilirsiniz. 1 Aylık S Sport Plus Üyelik, 3 Aylık S Sport Plus Üyelik, 6 Aylık S Sport Plus Üyelik ve 12 Aylık S Sport Plus Üyelik kodları Perdigital'de!
Derbiler dahil tüm canlı Süper Lig maçlarını TOD Süper Lig Paketi ile ister web'den, cepten, tabletten, ister akıllı TV'den kurulum ve taahhüt olmadan kolay üyelik ile izle! Her an her yerden ulaşılabilen TOD Süper Lig Paketi Perdigital'de! 1 aylık TOD Süper Lig Paketi ve 12 aylık TOD Süper Lig Paketi anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla.
Uzman ekipler tarafından çocuklara özel olarak hazırlanan binlerce içeriği buluşturan uygulama Uppy Premium Üyeliği Perdigital'de! 12 Aylık Uppy Premium Üyelik anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla.
Xbox Game Pass ile 100'ün üzerinde yüksek kaliteli konsol ve bilgisayar oyunundan oluşan geniş bir kütüphaneye erişin! Xbox Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate üyelik paketleri kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de.
Xbox Live Gold ile en gelişmiş çok oyunculu oyun oynama ağına katılın, oyunları arkadaşlarınızla birlikte keşfedin! Xbox Live Gold kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de.
Tüketiciyi etkinliklerle buluşturan biletleme firması Biletinial'ın oluşturduğu; ilk ve tek etkinlik bileti kazanım programı Biletinial bipuan Perdigital'de! Biletinial bipuan Kodu anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
İnternet üzerinden TV izleyebileceğiniz platform D-Smart GO Üyelikleri Perdigital'de! 1 aylık D-Smart GO Üyelik, 3 aylık D-Smart GO Üyelik, 6 aylık D-Smart GO Üyelik ve 12 aylık D-Smart GO Üyelik anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla! D-Smart GO Üyelik kodları sadece Türkiye'de geçerlidir.
Uçak bileti, otobüs bileti ve otel rezervasyonlarında geçerli Enuygun Hediye Kart Perdigital'de! Tüm seyahatlerinizde 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz Enuygun Hediye Kart, anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla! 25 TL, 50 TL, 100 TL, 200 TL, 300 TL ve 500 TL değerindeki Enuygun Hediye Kart’ları burada bulabilir, satın alabilirsiniz.
Milyonlarca şarkıya dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilmenizi sağlayan dijital müzik platformu fizy Premium Perdigital’de! Sürekli yenilenen müzik listelerinden canlı konserlere, onlarca radyo kanalından video kliplere reklamsız olarak ulaşabilmenizi sağlayan haftalık fizy Premium, aylık fizy Premium, 3 aylık fizy Premium ve yıllık fizy Premium kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
Kültür sanat kurumları ile tüketiciyi buluşturan dijital tiyatro platformu Kumbaravan Abonelikleri Perdigital'de! Kumbaravan Aylık Abonelik, Kumbaravan Yıllık Abonelik, Kumbaravan Çocuk Abonelik kodları anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla.
En güncel film ve dizileri ister web'den, cepten, tabletten, ister akıllı TV'den kurulum ve taahhüt olmadan kolay üyelik ile TOD Eğlence Paketi ile izle! Her an her yerden ulaşılabilen TOD Eğlence Paketleri Perdigital'de! 1 aylık TOD Eğlence Paketi, 3 aylık TOD Eğlence Paketi, 6 aylık TOD Eğlence Paketi ve 12 aylık TOD Eğlence Paketi anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
Premier Lig, Bundesliga ve Ligue 1, WTA Tenis Turnuvası ve daha birçok spor içeriğini TOD Spor Ekstra Paketi ile izle! İster web'den, cepten, tabletten, ister akıllı TV'den kurulum ve taahhüt olmadan kolayca üyelik oluştur. Her an her yerden ulaşılabilen TOD Spor Ekstra Paketleri Perdigital'de! 1 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 3 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 6 aylık TOD Spor Ekstra Paketi ve 12 aylık TOD Spor Ekstra Paketi anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla!
EyesPro ile tablet, telefon vb. cihazları kullanırken maruz kaldığınız olumsuz etkilerden gözlerinizi koruyabilirsiniz. Göz sağlığınızı korumak için tasarlanmış EyesPro’nun mavi ışık filtresi sayesinde kullandığınız akıllı telefon, tablet gibi cihazlardan yayılan ve göz sağlığınızı tehdit eden mavi ışıktan korunabilirsiniz. Ayrıca EyesPro akıllı telefon, tablet gibi cihazları kullanırken ekran ile olan mesafenizi otomatik olarak kontrol eder ve mesafe yakınsa sizi uyarır. 3 Aylık EyesPro Paketi, 6 Aylık EyesPro Paketi, 12 Aylık EyesPro Paketi, 24 Aylık EyesPro Paketi kredi kartına 12 ay taksit imkanıyla Perdigital’de!