Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasıl

Dönemin tüm popüler PC oyunları için güvenilir CD Key'ler burada. Steam, Uplay, Origin, Battle.net ve diğer tüm platformlardaki PC oyunlarına ait CD Key'ler, en uygun fiyatlarla Perdigital'de. Güvenle satın alın, keyifle oynayın.

Cities: Skylines, klasik şehir simülasyonunun modern bir yorumudur. Oyun, şehir kurma deneyiminin bazı köklü tropiklerini genişletirken, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını fark etmek için yeni oyun öğeleri sunar. Cities: Skylines kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de. Cities: Skylines kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Cities: Skylines Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Cities: Skylines oyununu indirebilirsiniz.
49.00 TL
Cities Skylines: Green Cities, ödüllü şehir kurma simülasyonu olan Cities Skylines ek paketidir. Cities Skylines: Green Cities kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Cities Skylines: Green Cities oyununu oynayabilmeniz için Cities: Skylines oyununun Steam sürümüne sahip olmanız gerekmektedir. Cities Skylines: Green Cities Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Cities Skylines: Green Cities oyununu indirebilirsiniz.
21.00 TL
Cities Skylines: Mass Transit, ödüllü şehir kurma simülasyonu olan Cities Skylines ek paketidir. Cities Skylines: Mass Transit kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir.Cities Skylines: Mass Transit oyununu oynayabilmeniz için Cities: Skylines oyununun Steam sürümüne sahip olmanız gerekmektedir. Cities Skylines: Mass Transit Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Cities Skylines: Mass Transit oyununu indirebilirsiniz.
21.00 TL
Fallout 4, Bethesta Games Studios tarafından geliştirilen açık dünya, aksiyon rol yapma oyunudur. Fallout 4, kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de! Fallout 4 kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Fallout 4 Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Fallout 4 oyununu indirebilirsiniz.
133.00 TL
Bethesda Game Studios’un geliştiriciliğini yaptığı açık dünya rol yapma oyunu olan Fallout 4 için çıkan tüm ilave içeriklere tek bir pakette erişebilmenizi sağlayan Fallout 4 – Season Pass ile maceraya devam edin. Fallout 4 – Season Pass içeriğini oynayabilmeniz için Fallout 4’ün Steam sürümüne sahip olmanız gerekmektedir. Fallout 4 – Season Pass kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Fallout 4 – Season Pass Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Fallout 4 – Season Pass'i indirebilirsiniz.
169.50 TL
Sıra temelli macera türünde olan For The King ile nefes kesici antik bir diyarı keşfe çıkın. Ustalıkla hazırlanmış haritalar, görevler ve benzersiz bir slot sistemi kullanarak sıra tabanlı savaşlarda savaşıp Fahrul’u keşfedin. For The King kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. For The King Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak For The King oyununu indirebilirsiniz.
32.00 TL
Hearts of Iron 4: Cadet Edition ile 2. Dünya Savaşı’nı konu alan askeri strateji oyun serisinden biridir. Hearts of Iron 4: Cadet Edition kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de. Hearts of Iron 4: Cadet Edition kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Hearts of Iron 4: Cadet Edition Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Hearts of Iron 4: Cadet Edition oyununu indirebilirsiniz.
59.00 TL
Hearts of Iron 4: Death or Dishonor, Hearts of Iron 4 için çıkartılmış olan bir ülke paketidir. Hearts of Iron IV: Death or Dishonor genişleme paketini oynayabilmeniz için Hearts of Iron 4: Cadet Edition oyununun Steam sürümüne sahip olmanız gerekir. Hearts of Iron IV: Death or Dishonor kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Hearts of Iron IV: Death or Dishonor Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Hearts of Iron IV: Death or Dishonor genişleme paketini indirebilirsiniz.
18.00 TL
Paradox Development Studio’nun geliştirdiği popüler strateji oyunu Hearts of Iron 4: Cadet Edition’ın eklentisi olan Hearts of Iron 4: Man The Guns’da 2. Dünya Savaşı’nın Pasifik cephesinde savaşları yönetin. Hearts of Iron 4: Man the Guns genişleme paketini oynayabilmeniz için Hearts of Iron 4: Cadet Edition oyununun Steam sürümüne sahip olmanız gerekir. Hearts of Iron 4: Man the Guns kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Hearts of Iron 4: Mans the Guns Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Hearts of Iron 4: Mans the Guns genişleme paketini indirebilirsiniz.
32.00 TL
Paradox Studio’nun popüler 2. Dünya Savaşı stratejisi oyunu Hearts of Iron IV için yayınlanmış olan genişleme paketi Hearts of Iron 4: Together for Victory, İngiltere’nin egemen olduğu ülkelerin (Avusturalya, Hindistan, Güney Afrika, Yeni Zelanda) anavatanlarını korumak için girişmiş oldukları mücadeleye odaklanıyor. Hearts of Iron 4: Together for Victory genişleme paketini oynayabilmeniz için Hearts of Iron 4: Cadet Edition oyununun Steam sürümüne sahip olmanız gerekir. Hearts of Iron 4: Together for Victory kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Hearts of Iron 4: Together for Victory Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Hearts of Iron 4: Together for Victory genişleme paketini indirebilirsiniz.
24.00 TL
Paradox Studio’nun popüler 2. Dünya Savaşı stratejisi oyunu Hearts of Iron 4 için yayınlanmış olan genişleme paketi Hearts of Iron 4: Waking the Tiger ile insanlık tarihinin en büyük savaşlarından biri olan 2. Dünya Savaşı’nın Asya cephesinde savaşın. Hearts of Iron 4: Waking the Tiger genişleme paketini oynayabilmeniz için Hearts of Iron 4: Cadet Edition oyununun Steam sürümüne sahip olmanız gerekir. Hearts of Iron 4: Waking the Tiger kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Hearts of Iron 4: Waking the Tiger team CD Key'i Steam platformunda kullanarak Hearts of Iron 4: Waking the Tiger genişleme paketini indirebilirsiniz.
32.00 TL
Human: Fall Flat keyifli bir platform oyunudur. Human: Fall Flat kredi kartına 12 taksit imkânıyla Perdigital'de. Human: Fall Flat kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Human: Fall Flat Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Human: Fall Flat oyununu indirebilirsiniz.
24.00 TL
Minecraft Dungeons, klasik zindan tarama oyunlarından esinlenilerek tasarlanan ve Minecraft evreninde geçen yepyeni bir aksiyon macera oyunu! Minecraft Dungeons (PC) kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de. Minecraft Dungeons TR (PC) kodu sadece Türkiye'de ve PC platformunda geçerlidir.
275.00 TL
Xbox için Minecraft Perdigital'de! Minecraft ile yaratıcılığınızı konuşturun: Küplerle dilediğiniz tasarımı oluşturun ve hayal ettiğiniz her şeye Minecraft ile sahip olun. Minecraft (Xbox) kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de. Minecraft (Xbox) kodu sadece Xbox One ve Xbox Series'de geçerlidir.
256.00 TL
Battle Royal oyun türünün öncüsü tarafından tasarlanan Playerunknown's Battlegrounds (PUBG) ile hayatta tek bir kişinin kalacağı yüksek gerilimli muntazam bir savaş ve hayatta kalma deneyimi yaşayın. Kredi kartına 12 taksit avantajıyla satın alabileceğiniz PUBG heyecanına hemen dahil olun.

Ürünü satın aldığınızda, Steam platformu için CD Key anında teslim edilecektir. PUBG Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak PUBG oyununu indirebilirsiniz.
87.00 TL
Mucizelerle dolu uçsuz bucaksız bir galaksiyi Stellaris ile keşfedin! Merkezinde uzay keşfi olan büyük strateji türünün bir evrimi olan Stellaris, derin stratejik oyun, zengin ve son derece çeşitli bir seçim sunuyor. Stellaris, kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de! Stellaris kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Stellaris Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Stellaris oyununu indirebilirsiniz.
59.00 TL
Bethesda Softworks tarafından geliştirilen birinci ve üçüncü şahıs yakın dövüş türündeki oyun The Elder Scrolls 4: Oblivion’ın yılın en iyi oyunu seçildikten sonra yayınlanan The Elder Scrolls 4: Oblivion GOTY Edition versiyonu ile yeni diyarlar keşfetmeye hazır olun! The Elder Scrolls 4: Oblivion GOTY Edition kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de. The Elder Scrolls 4: Oblivion Game of the Year Edition kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. The Elder Scrolls 4: Oblivion GOTY Edition Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak oyunu indirebilirsiniz.
31.00 TL
Çıktığı yıl 5 ödül almayı başaran, efsane The Elder Scrolls serisinin dördüncü oyunu Oblivion, tüm zamanların en iyi RPG deneyimlerinden birini sunuyor. Ek olarak The Elder Scrolls 4: Oblivion GOTY Edition - Deluxe sürümünde yepyeni ve benzersiz görevler yer alıyor. The Elder Scrolls 4: Oblivion GOTY Edition - Deluxe kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de. The Elder Scrolls 4: Oblivion Game of the Year Edition Deluxe kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. The Elder Scrolls 4: Oblivion GOTY Edition - Deluxe Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak oyunu indirebilirsiniz.
39.00 TL
Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen The Elder Scrolls serisinin beşinci oyunu Skyrim, açık dünya fantezi dünyasına yeni bir soluk getiren, eksiksiz bir sanal dünyayı hayata geçiren serbest dünya tipi aksiyon RPG video oyunudur. The Elder Scrolls 5: Skyrim kredi kartına 12 taksit imkânıyla Perdigital'de. The Elder Scrolls 5: Skyrim kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. The Elder Scrolls 5: Skyrim Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak The Elder Scrolls 5: Skyrim oyununu indirebilirsiniz.
31.00 TL
The Elder Scrolls 5: Skyrim - Legendary Edition, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve 'Yılın Oyunu' ödülünü kazanan, serbest dünya tipi aksiyon RPG video oyunu The Elder Scrolls 5: Skyrim'in efsanevi sürümüdür. The Elder Scrolls 5: Skyrim - Legendary Edition kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. The Elder Scrolls 5: Skyrim - Legendary Edition Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak The Elder Scrolls 5: Skyrim - Legendary Edition oyununu indirebilirsiniz.
114.99 TL
Watch dogs 2 satın alın, maceraya katılın! Kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla Watch dogs 2 satın alabilirsiniz. Güvenle Watch dogs 2 alın, keyifle oynayın.

Ürünü satın aldıktan sonra, Watch dogs 2 CD Key hemen teslim edilecektir. Uplay platformuna girip Watch dogs 2 CD Key'i kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Watch Dogs 2 CD Key, Türkiye ve tüm diğer Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Yalnızca PC'de kullanılabilir.
98.90 TL
Wolfenstein: The New Order, Machine Games'in geliştirdiği, Bethesda Softworks’un yayınladığı bir aksiyon-macera birinci şahıs nişancı video oyunudur. Wolfenstein: The New Order, kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de! Wolfenstein: The New Order kodu sadece Türkiye'de ve Steam platformunda geçerlidir. Wolfenstein: The New Order Steam CD Key'i Steam platformunda kullanarak Wolfenstein: The New Order oyununu indirebilirsiniz.
89.00 TL

Battlefield 1 satın al, tarafını seç, savaşa başla! Battlefield 1 Dünya Savaşı'nı konu alıyor ve Osmanlı Devleti de savaşa dahil! Kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla Battlefield 1 satın alabilirsiniz. Güvenle Battlefield 1 alın, keyifle oynayın. Oyunda Türkçe dil desteği mevcuttur.

Battlefield 1 CD Key hemen teslim edilecektir. Origin platformuna girip CD Key'i kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Battlefield 1 CD Key, Türkiye'de geçerlidir ve yalnızca PC'de kullanılabilir.

118.90 TL

Battlefield 1 Revolution satın al, Battlefield 1 ve tüm ek paketlerini tek seferde koleksiyonuna ekleme fırsatını yakala!

Pakete dahil Battlefield 1 Premium Pass ve sürekli zenginleşen Battlefield 1 deneyimiyle 1. Dünya Savaşı'nın anlatılmamış hikayelerini hayata geçirin.

Kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla BF1 Revolution satın alabilirsiniz. BF 1 Revolution'u hızlı ve sorunsuz alın, keyifle oynayın. Oyunda Türkçe dil desteği mevcuttur.

BF1 Revolution CD Key hemen teslim edilecektir. Origin platformuna girip CD Key'i kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

119.90 TL
Diablo 3 Battle.net CD Key satın alın, bu heyecana siz de katılın. 12 taksit imkanı ve 3D secure güvenli ödeme sistemiyle ucuz ve güvenilir Diablo 3 satın alabilirsiniz.

Ürünü aldıktan sonra size anında teslim edilecek olan Diablo 3 CD Key'i, Battle.net hesabınızda kullanarak oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Diablo III CD Key, Türkiye ve tüm diğer Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Yalnızca PC'de kullanılabilir.
34.90 TL
Dishonored 2 satın alın, heyecana ortak olun! Kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla Dishonored 2 satın alabilirsiniz. Güvenle Dishonored 2 alın, keyifle oynayın.

Ürünü satın aldıktan sonra, Dishonored 2 CD Key hemen teslim edilecektir. Steam platformuna girip Dishonored 2 CD Key'i kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Dishonored 2 CD Key, Türkiye ve tüm diğer Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Yalnızca PC'de kullanılabilir.
79.00 TL
FIFA 18 satın alın, gerçekçi futbol heyecanına kaldığınız yerden devam edin! Çok sevilen Journey Mode'un geliştirilmiş haliyle piyasaya sürülen FIFA 18 Origin CD Key Perdigital'de. Kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla FIFA 18 alabilirsiniz.

Ürünü satın aldıktan sonra, FIFA 18 CD Key hemen teslim edilecektir. Origin platformuna girip FIFA 18 CD Key'i kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

FIFA 18 Origin CD Key Türkiye'de geçerlidir ve yalnızca PC'de kullanılabilir.
193.90 TL
NBA 2k17 satın alın, basketbolun tadına varın! Gerçek basketbol heyecanını evinize taşıyan NBA 2k17 için NBA 2k17 CD Key Perdigital'de. Kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla NBA 2k17 satın alabilirsiniz. Güvenle NBA 2k17 alın, hemen oynamaya başlayın.

Ürünü satın aldıktan sonra, NBA 2k17 CD Key anında teslim edilecektir. Steam platformuna girip NBA 2k17 CD Key'i kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

NBA 2k17 CD Key, Türkiye ve tüm diğer Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Yalnızca PC'de kullanılabilir.
78.90 TL
Overwatch Origins Edition satın alın, bu heyecana siz de katılın. 12 taksit imkanı ve 3D secure güvenli ödeme sistemiyle ucuz ve güvenilir Overwatch satın alabilirsiniz.

Ürünü aldıktan sonra size anında teslim edilecek olan Overwatch Origins Edition CD Key'i, Battle.net hesabınızda kullanarak oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Overwatch Origins Edition CD Key, Türkiye ve tüm diğer Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Yalnızca PC'de kullanılabilir.
104.90 TL
Pro Evolution Soccer (PES) 2018 satın alın, futbol keyfini evinize taşıyın! Birinci sınıf oynanış, stratejik dripling, RealTouch+ ve yeni setler ile geliştirilmiş PES 2018 Premium Edition Steam CD Key uygun fiyat avantajıyla Perdigital'de. Kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla PES 2018 alabilirsiniz. Üründe Türkçe dil desteği mevcuttur.

Ürünü satın aldıktan sonra, PES 2018 Premium Edition Steam CD Key hemen teslim edilecektir. Steam platformuna girip PES 2018 CD Key'i kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
79.90 TL