Online oyunlar için e-pinler burada. LoL RP, Metin2 EP, Legend Online Elmas, Steam Cüzdan Kodu, Skill Cash, First Blood Altın, Ikariam Ambrosia, Infection Strike Elmas, OGame Karanlık Madde, Travian Altın, Wolfteam Nakit ve tüm diğer e-pinleri güvenle satın alabilirsiniz.

League of Legends (LoL), Riot Games tarafından oyunculara sunulan, MOBA türünde bir oyundur.

LoL Riot Poins (RP) LoL oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. LoL RP fiyatlarını burada bulabilir, güvenle LoL RP satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir LoL RP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Steam cüzdan kodu, Steam platformuna bakiye yüklemek için kullanabileceğiniz koddur. Steam cüzdan kodu fiyatlarını burada bulabilir, dilediğiniz Steam cüzdan kodunu güvenle satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Steam cüzdan kodları, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Joygame tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen MMOFPS türündeki Wolfteam, yarı kurt yarı insan özellikleri taşıyan süper güçlü askerleri konu alıyor. Wolfteam’de oyun içi alışverişlerde Wolfteam Nakit kullanılır. Wolfteam Nakit ile oyun mağazasından çeşitli silah ve mühimmat satın alınabilir. %5 bonus imkanıyla Joypara satın almak için tıklayın >> .
Aion, 2008 yılında piyasaya sürülen bir MMORPG oyunudur. Oyunda CryEngine motoru kullanılır. Tamamı Türkçe destekli olan Aion oyununda aydınlığı temsil eden Elyo ya da karanlığı temsil eden Asmodian ırklarından birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Aion oyununun oyun içi mağazasında kullanılan para birimi Aion Coins’dir. Aion Coin fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Aion Coins satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Aion Coins, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Combat Armas Nx Cash kodlarını en güvenilir site olan Perdigital'den satın al, oyuna hemen başla!
Counter Strike Global Offensive (CS:GO), görev tabanlı çok oyunculu bir FPS oyunudur. Uygun fiyatlı CSGO Steam Cüzdan Kodlarına Perdigital farkıyla ulaşabilirsiniz. CS Steam Cüzdan kodunu 9 taksitle alabilirsiniz. Ucuz ve güvenilir CS Steam Kodu için doğru adres; Perdigital!
MMORPG türündeki fantastik bir oyun olan Echo of Soul, sıradan devasa oyunculu rol yapma oyunlarından farklı olarak basit oynanışıyla oyuncularına unutamayacakları bir tecrübe yaşatıyor. Oyunda kullanabilecekleriniz arasında savaşçı, okçu, kara büyücü, gardiyan, büyücü ve bıçak ustası karakterleri bulunmaktadır. EOS oyununda kullanılan para birimi EOS NG'dir.

İhtiyaç duyduğunuz EOS NG fiyatlarını burada bulabilir, güvenle EOS NG satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir EOS NG, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
First Blood, 2015 yılında piyasaya sürülen, Türkçe destekli ve tarayıcı tabanlı bir MMOFPS oyunudur. First Blood oyununda, generalliğe kadar yükselebileceğiniz rütbe sistemi vardır. Oyun içerisinde alışverişler First Blood Altını ile yapılır. Binlerce oyuncu farkını belli etmek için First Blood Altını kullanır.

Siz de ihtiyacınız olan First Blood Altın fiyatlarını burada bulabilir, güvenle First Blood Altın satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir First Blood Altın, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Tüm dünya Wickbroke orduları tarafından işgal altında. İhtiyacın olan tüm Hounds Kredileri en uygun fiyatlarla Perdigital'de! Hemen şimdi satın al!
Ikariam, tarayıcı üzerinden oynanabilen bir strateji oyunudur. Oyunun çalıştırılması için başka bir programa ihtiyaç duyulmaz. Ikariam’ın para birimi Ikariam Ambrosia’dır. Ikariam Ambrosia kullanılarak, depo geliştirmeleri yapılabilir, üretim hızı arttırılabilir, hammaddeler koruma altına alınabilir.

Bu sayfada, Ikariam Ambrosia fiyatlarını bulabilir, güvenle Ikariam Ambrosia satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Ikariam Ambrosia, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Infection Strike, Oasis Games tarafından yayınlanan, tamamı Türkçe olarak oynanabilen bir RPG ve FPS oyundur. Oyunda Dr. K. karakterinin yarattığı ölümcül virüsle oluşturduğu Kıyamet Ordusu, Dr. K.’nin istekleri doğrultusunda tüm insanlık için büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Oyuncu olarak, Kıyamet Ordusu’na karşı kendinizi güçlendirmeli ve zorlu görevlerin üstesinden gelmelisiniz. RPG öğelerini kullanarak güçlendirdiğiniz karakterinizle FPS moduna geçip dehşetinizi gösterebilirsiniz.

Infection Strike’de market alışverişleri yaparak karakter güçlendirmek için Elmas / Pırlanta kullanılır. Infection Strike Elmas fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Infection Strike Elmas satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Infection Strike Elmas, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
League of Angels 2, 2016 yılında yayınlanan yeni nesil MMORPG türünde internet tabanlı bir oyundur. Karanlık, tüm cihanı sarmışken, hapsolmuş ruhların kurtarılması amaçlanır. Oyunda geçerli para birimi Topaz'dır. Karakterinizi güçlendirmek için yapacağınız alışverişlerde Topaz kullanmanız gerekir.

İhtiyaç duyduğunuz League of Angels 2 Topaz fiyatlarını burada bulabilir, güvenle LOA 2 Topaz satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir LOA2 Topaz, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Oasis Games tarafından yayınlanan Legend Online, web tabanlı bir MMORPG oyunudur. Oyunda Savaşçı, Büyücü, Yaycı sınıfları ve Altın, Elmas, Madalya, Labirent Parası, Kristal, Mor Kristal para sistemleri bulunur. Paraların en önemlisi ise Elmas'tır. Sadece satın alınarak elde edilebilen Legend Online Elmas ile marketteki eşyalar alınabilir, ihale ve ödemeli posta işlemleri gerçekleştirilebilir.

Oyunda ihtiyacınız olan Legend Online Elmas fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Legend Online Elmas satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Legend Online Elmas, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Metin2 EP fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Metin2 EP satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Metin2 EP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Ayrıca Metin 2 Ejder Parası alımlarınıza Perdigital Bonus hediye!
OGame Karanlık Madde fiyatlarını burada bulabilir, dilediğiniz OGame Karanlık Madde kuponunu güvenle satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir OGame Karanlık Madde, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Point Blank, bir FPS oyunudur. Oyunda, haklarını arayan azınlıkların oluşturduğu Free Rebels grubu ve bu gruba karşılık vermesi için oluşturulan CT-Force örgütü bulunmaktadır. Diğer grupla daha güçlü mücadele edebilmek için Point Blank marketinde bulunan itemlere ihtiyaç vardır. Point Blank marketlerde ise Point Blank NG (Nfinity Gold) kullanılır.

Point Blank NG fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Point Blank NG satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Point Blank NG, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Rigor Z Vip Kartları ve GC'leri en uygun fiyatlarla Perdigital'de! Hemen şimdi satın al ve oyunda kendine avantaj sağla!
Skill (S.K.I.L.L.), Gameforge firmasının geliştirdiği, MMOFPS tarzında bir oyundur. Skill’i farklı kılan, aksiyon dolu FPS deneyiminin yanında, karakter geliştirmelerine de olanak tanıyan yeni nesil oyun motorudur. Skill oyun mağazasında Skill Cash kullanılır. Sahip olduğunuz Skill Cash ile, oyun mağazasından silah ve mühimmat edinebilirsiniz. Skill Cash fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Skill Cash satın alabilirsiniz.
Travian, küçük bir köyden, büyük bir imparatorluğa uzanabileceğiniz tarayıcı bazlı bir strateji oyunudur. Travian altın yalnızca TR sunucularında geçerlidir. Final sunucusunda (Travian International) geçerli altın almak için tıklayın.

İmparatorluğunuzu hızla geliştirmek için ihtiyacınız olan Travian Altın fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Travian Altın paketi satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Travian Altın, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.