Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Online oyunlar için e-pinler burada. LoL RP, Metin2 EP, Legend Online Elmas, Steam Cüzdan Kodu, Joypara, Skill Cash, First Blood Altın, Ikariam Ambrosia, OGame Karanlık Madde, Travian Altın , Wolfteam Nakit ve tüm diğer e-pinleri güvenle satın alabilirsiniz.

League of Legends (LoL), Riot Games tarafından oyunculara sunulan, MOBA türünde bir oyundur.

LoL Riot Poins (RP) LoL oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. LoL RP fiyatlarını burada bulabilir, güvenle LoL RP satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir LoL RP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız LoL RP yalnızca Türkiye sunucularında kullanılabilir.
Steam cüzdan kodu, Steam platformuna bakiye yüklemek için kullanabileceğiniz koddur. Steam cüzdan kodu fiyatlarını burada bulabilir, dilediğiniz Steam cüzdan kodunu güvenle satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Steam cüzdan kodları, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Joygame tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen MMOFPS türündeki Wolfteam, yarı kurt yarı insan özellikleri taşıyan süper güçlü askerleri konu alıyor. Wolfteam’de oyun içi alışverişlerde Wolfteam Nakit kullanılır. Wolfteam Nakit ile oyun mağazasından çeşitli silah ve mühimmat satın alınabilir.
Fortnite, Epic Games tarafından tasarlanan çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur.

V-Papel hem Battle Royale PvP modunda, hem de Save The World hikaye modunda harcanabilen oyun içi para birimidir. Fortnite VPapel fiyatlarını burada bulabilir, güvenle VPapel satın alabilirsiniz. Satın alacağınız VPapel sadece Türkiye’ye bağlı hesaplarda çalışmaktadır. V-Papel yalnızca PC platformunda çalışmaktadır.
İstanbul Kıyamet Vakti (İKV), Sobee Stüdyosu tarafından geliştirilen ilk ve tamamen yerli MMORPG oyunudur.

İstanbul Kıyamet Vakti Akçe fiyatlarını burada bulabilir, güvenle İKV Akçe satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir İKV Akçe, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Oasis Games tarafından yayınlanan Legend Online, web tabanlı bir MMORPG oyunudur. Oyunda Savaşçı, Büyücü, Yaycı sınıfları ve Altın, Elmas, Madalya, Labirent Parası, Kristal, Mor Kristal para sistemleri bulunur. Paraların en önemlisi ise Elmas'tır. Sadece satın alınarak elde edilebilen Legend Online Elmas ile marketteki eşyalar alınabilir, ihale ve ödemeli posta işlemleri gerçekleştirilebilir.

Oyunda ihtiyacınız olan Legend Online Elmas fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Legend Online Elmas satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Legend Online Elmas, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Metin2 EP fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Metin2 EP satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Metin2 EP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Ayrıca Metin 2 Ejder Parası alımlarınıza Perdigital Bonus hediye! Satın alacağınız Metin2 EP, yalnızca TR sunucularında geçerlidir.
Tanki X, AlternativeGames tarafından oyunculara sunulan, ücretsiz çok oyunculu (MMO) bir tank-aksiyon oyunudur.

Tanki X X-kristal, Tanki X oyununda kullanılan para birimidir. Tanki X X-kristal fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Tanki X X-kristal satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Tanki X X-kristal, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Zula, MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı oyundur. Zula oyununda para birimi olarak Zula Altın kullanılır. Siz de ihtiyacınız olan Zula E-pin fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Zula Altın satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Zula Altın, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Aion, 2008 yılında piyasaya sürülen bir MMORPG oyunudur. Oyunda CryEngine motoru kullanılır. Tamamı Türkçe destekli olan Aion oyununda aydınlığı temsil eden Elyo ya da karanlığı temsil eden Asmodian ırklarından birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Aion oyununun oyun içi mağazasında kullanılan para birimi Aion Coins’dir. Aion Coin fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Aion Coins satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Aion Coins, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Black Desert Online (BDO) Acoin, BDO oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. Black Desert Online Acoin, Black Desert Online İnci'ye dönüştürülebilir. BDO İnci fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Black Desert Online İnci satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Black Desert Online İnci, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız Black Desert Online Acoin yalnızca Türkiye sunucularında kullanılabilir.
Black Desert Online, Pearl Abyss tarafından oyunculara sunulan bir MMORPG oyunudur.

Black Desert Online (BDO) Paketleri oyuna giriş yapabilme ve Mena / TR sunucusunda Black Desert oynama hakkı verir. BDO paket fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Black Desert Online paketi satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir BDO paketleri, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız BDO paketleri yalnızca TR sunucularında geçerlidir.
Blade and Soul Ncoin, Blade and Soul oyununda yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir.
Blade and Soul Ncoin fiyatlarını burada bulabilir, dilediğiniz Blade and Soul Ncoin E-Pin kodunu güvenle satın alabilirsiniz.
Anında teslim ve güvenilir Blade and Soul Ncoin, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Counter Strike Global Offensive (CS:GO), görev tabanlı çok oyunculu bir FPS oyunudur. Uygun fiyatlı CSGO Steam Cüzdan Kodlarına Perdigital farkıyla ulaşabilirsiniz. CS Steam Cüzdan kodunu 9 taksitle alabilirsiniz. Ucuz ve güvenilir CS Steam Kodu için doğru adres; Perdigital!
MMORPG türündeki fantastik bir oyun olan Echo of Soul, sıradan devasa oyunculu rol yapma oyunlarından farklı olarak basit oynanışıyla oyuncularına unutamayacakları bir tecrübe yaşatıyor. Oyunda kullanabilecekleriniz arasında savaşçı, okçu, kara büyücü, gardiyan, büyücü ve bıçak ustası karakterleri bulunmaktadır. EOS oyununda kullanılan para birimi EOS NG'dir.

İhtiyaç duyduğunuz EOS NG fiyatlarını burada bulabilir, güvenle EOS NG satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir EOS NG, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
First Blood, 2015 yılında piyasaya sürülen, Türkçe destekli ve tarayıcı tabanlı bir MMOFPS oyunudur. First Blood oyununda, generalliğe kadar yükselebileceğiniz rütbe sistemi vardır. Oyun içerisinde alışverişler First Blood Altını ile yapılır. Binlerce oyuncu farkını belli etmek için First Blood Altını kullanır.

Siz de ihtiyacınız olan First Blood Altın fiyatlarını burada bulabilir, güvenle First Blood Altın satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir First Blood Altın, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Tüm dünya Wickbroke orduları tarafından işgal altında. İhtiyacın olan tüm Hounds Kredileri en uygun fiyatlarla Perdigital'de! Hemen şimdi satın al!
Ikariam, tarayıcı üzerinden oynanabilen bir strateji oyunudur. Oyunun çalıştırılması için başka bir programa ihtiyaç duyulmaz. Ikariam’ın para birimi Ikariam Ambrosia’dır. Ikariam Ambrosia kullanılarak, depo geliştirmeleri yapılabilir, üretim hızı arttırılabilir, hammaddeler koruma altına alınabilir.

Bu sayfada, Ikariam Ambrosia fiyatlarını bulabilir, güvenle Ikariam Ambrosia satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Ikariam Ambrosia, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Knight Online, tamamı Türkçe olan MMORPG türünde bir oyundur. Knight Online evreninde insanların ve orcların savaşı konu alınır. Knight Online Cash, oyunda kullanılan para birimidir. Yarattığınız karakteri, Power Up Store (PUS) isimli mağazadan satın alacağınız eşyalarla güçlendirebilmek için ihtiyacınız olan Knight Online Cash ve 7 gün 24 saat oyuna giriş imkanı sağlayan, item droplarında belirgin artış sağlayan Knight Online Premium fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Knight Online Cash ve Knight Online Premium satın alabilirsiniz.