Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasıl
Black Desert Online Acoin, oyun market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. BDO Acoin fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Black Desert Online Acoin satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Black Desert Online Acoin, kredi kartına 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız BDO Acoin yalnızca Türkiye sunucularında kullanılabilir. Steam'de geçmez.
Legend Online, Oasis Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMORPG türünde bir oyundur. Legend Online oyun içi mağazada Legend Online Elmas kullanılmaktadır. Legend Online Elmas fiyatlarını burada bulabilir ve güvenle Legend Online Elmas satın alabilirsiniz. Anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Legend Online Elmas satın al. Legend Online Elmas kodları, Legend Online Reborn oyununda geçmez.
Legend Online Reborn, Oasis Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMORPG türünde bir oyundur. Legend Online Reborn oyun içi mağazada Legend Online Reborn Elmas kullanılmaktadır. Legend Online Reborn Elmas fiyatlarını burada bulabilir ve güvenle Legend Online Reborn Elmas satın alabilirsiniz. Anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Legend Online Reborn Elmas satın al.
LoL RP, League of Legends oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. LoL RP fiyatlarını burada bulabilir, güvenle LoL RP satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir LoL RP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız LoL RP yalnızca Türkiye sunucusunda kullanılabilir.
Metin2 EP fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Metin2 EP satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Metin2 EP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Metin2 EP e-pinleri, Mutlu Saatler'de ekstra EP kazandırır ve satın alacağınız Metin2 EP yalnızca TR sunucularında geçerlidir. Steam platformunda kullanılamaz.
Mobile Legends Elmas yükleme sistemi sayesinde, Mobile Legends: Bang Bang hesabınıza doğrudan MLBB Elmas yükleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan Karakter ID ve Bölge ID alanlarına ilgili ID’leri girerek yüklemek istediğiniz Mobile Legends Elmas miktarını seçtikten sonra işlemi tamamlamanız yeterli. Seçtiğiniz Mobile Legends Elmas, saniyeler içerisinde oyun hesabınıza yüklenecek.

Perdigital’de sunulan MLBB Elmas sadece Türkiye’de geçerlidir.


Pasha Fencer, 4399 Games tarafından geliştirilen rol yapma (RPG) türünde ücretsiz mobil oyundur. Pasha Fencer Elmas ile oyun içi mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Pasha Fencer Elmas fiyatlarını burada bulabilir ve güvenle kredi kartına 12 taksit ve anında teslim imkanıyla Pasha Fencer Elmas satın alabilirsiniz. Perdigital.com’dan satın alacağınız Pasha Fencer Elmas sadece Türkiye sunucusunda geçerlidir.
PUBG Mobile, Tencent Games tarafından yayınlanan battle royale türünde ücretsiz bir mobil oyundur.

PUBG Mobile UC (Unknown Cash) oyun içi satın alımlar için kullanılan para birimidir. PUBG Mobile UC fiyatlarını burada bulabilir, güvenle PUBG Mobil UC satın alabilirsiniz. Perdigital.com'da satılan PUBG Mobile UC'ler sadece TR'de geçerlidir.
Rise Online Word, Roko Game Studios tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz ilk Türk yapımı MMORPG türünde olan oyundur. Rise Online World’de oyun içi mağazada Rise Cash kullanılmaktadır. Rise Cash fiyatlarını Perdigital’de bulabilir ve güvenle Rise Cash satın alabilirsiniz. Anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Rise Cash satın al.
Roblox ile yaratıcılığını ve deneyimlerini arkadaşlarınla paylaş! Robux, Roblox oyununda geçerli oyun parasıdır. Robux fiyatlarını burada bulabilir, Perdigital'den güvenle Robux satın alabilirsin. Roblox Robux anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de.
Steam cüzdan kodu, Steam platformuna bakiye yüklemek için kullanabileceğiniz koddur.
TFT Jeton, Teamfight Tactics oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. TFT Jeton fiyatlarını burada bulabilir, güvenle TFT Jeton satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir TFT Jeton, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız TFT Jeton yalnızca Türkiye sunucusunda kullanılabilir.
Valorant VP, Valorant oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. Valorant Point fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Valorant VP satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Valorant VP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız Valorant Point yalnızca Türkiye sunucusunda kullanılabilir.
Joygame tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen MMOFPS türündeki Wolfteam, yarı kurt yarı insan özellikleri taşıyan süper güçlü askerleri konu alıyor. Wolfteam’de oyun içi alışverişlerde Wolfteam Nakit kullanılır. Wolfteam Nakit ile oyun mağazasından çeşitli silah ve mühimmat satın alınabilir.
World War 3, The 4 Winds tarafından yayınlanan; taktiksel, çok oyunculu, çevrimiçi, oynaması ücretsiz bir FPS oyunudur. WW3 UNC, oyun içi mağaza alışverişlerinde kullanılan para birimidir. WW3 UNC fiyatlarını bu sayfada bulabilir ve güvenle UNC satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir WW3 UNC, kredi kartına 12 taksit imkanıyla.
Zula, MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı oyundur. Zula oyununda para birimi olarak Zula Altın kullanılır. Siz de ihtiyacınız olan Zula E-pin fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Zula Altın satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Zula Altın, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız Zula Altın Steam platformunda kullanılamaz.
Bombom sevimli bir tasarıma sahip MMORPG türünde çevrimiçi web tarayıcı oyunudur. Bombom Credits oyun içerisindeki markette kullanılan para birimidir. Bombom Credits kullanarak Bombom hesabınıza Bombom Kuponu yükleyebilirsiniz. Bombom Credits fiyatlarını burada bulabilir, anında teslim Bombom Kuponu satın alabilirsiniz.
FC Mobile, iOS ve Android platformları için geliştirilen, EA Sports tarafından yayınlanan bir futbol simülasyon video oyunudur. FC Points oyun içi satın alımlar için kullanılan para birimidir. FC Points fiyatlarını burada bulabilir, güvenle FC Points satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir FC Mobile Points, kredi kartına 12 taksit imkanıyla. Perdigital.com'da satılan FC Points'ler sadece TR'de geçerlidir.
İstanbul Kıyamet Vakti (İKV), Sobee Stüdyosu tarafından geliştirilen ilk ve tamamen yerli MMORPG oyunudur.

İstanbul Kıyamet Vakti Akçe fiyatlarını burada bulabilir, güvenle İKV Akçe satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir İKV Akçe, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Joypara transfer sayesinde, Joygame hesabınıza doğrudan Joypara yükleyebilirsiniz. Aşağıdaki alana Joygame kullanıcı adınızı (Wolfteam karakter adınızı değil) girerek yüklemek istediğiniz Joypara miktarını seçtikten sonra Joypara yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.