Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasıl
FC Mobile, iOS ve Android platformları için geliştirilen, EA Sports tarafından yayınlanan bir futbol simülasyon video oyunudur. FC Points oyun içi satın alımlar için kullanılan para birimidir. FC Points fiyatlarını burada bulabilir, güvenle FC Points satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir FC Mobile Points, kredi kartına 12 taksit imkanıyla. Perdigital.com'da satılan FC Points'ler sadece TR'de geçerlidir.
LoL RP, League of Legends oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. LoL RP fiyatlarını burada bulabilir, güvenle LoL RP satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir LoL RP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız LoL RP yalnızca Türkiye sunucusunda kullanılabilir.
Metin2 EP fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Metin2 EP satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Metin2 EP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Metin2 EP e-pinleri, Mutlu Saatler'de ekstra EP kazandırır ve satın alacağınız Metin2 EP yalnızca TR sunucularında geçerlidir. Steam platformunda kullanılamaz.
PUBG Mobile, Tencent Games tarafından yayınlanan battle royale türünde ücretsiz bir mobil oyundur.

PUBG Mobile UC (Unknown Cash) oyun içi satın alımlar için kullanılan para birimidir. PUBG Mobile UC fiyatlarını burada bulabilir, güvenle PUBG Mobil UC satın alabilirsiniz. Perdigital.com'da satılan PUBG Mobile UC'ler sadece TR'de geçerlidir.
Rise Online Word, Roko Game Studios tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz ilk Türk yapımı MMORPG türünde olan oyundur. Rise Online World’de oyun içi mağazada Rise Cash kullanılmaktadır. Rise Cash fiyatlarını Perdigital’de bulabilir ve güvenle Rise Cash satın alabilirsiniz. Anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Rise Cash satın al.
Steam cüzdan kodu, Steam platformuna bakiye yüklemek için kullanabileceğiniz koddur.
TFT Jeton, Teamfight Tactics oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. TFT Jeton fiyatlarını burada bulabilir, güvenle TFT Jeton satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir TFT Jeton, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız TFT Jeton yalnızca Türkiye sunucusunda kullanılabilir.
Valorant Point, Valorant oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. Valorant VP fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Valorant Point satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Valorant VP, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız Valorant Point yalnızca Türkiye sunucusunda kullanılabilir.
Joygame tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen MMOFPS türündeki Wolfteam, yarı kurt yarı insan özellikleri taşıyan süper güçlü askerleri konu alıyor. Wolfteam’de oyun içi alışverişlerde Wolfteam Nakit kullanılır. Wolfteam Nakit ile oyun mağazasından çeşitli silah ve mühimmat satın alınabilir.
World War 3, The 4 Winds tarafından yayınlanan; taktiksel, çok oyunculu, çevrimiçi, oynaması ücretsiz bir FPS oyunudur. WW3 UNC, oyun içi mağaza alışverişlerinde kullanılan para birimidir. WW3 UNC fiyatlarını bu sayfada bulabilir ve güvenle UNC satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir WW3 UNC, kredi kartına 12 taksit imkanıyla.
Zula, MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı oyundur. Zula oyununda para birimi olarak Zula Altın kullanılır. Siz de ihtiyacınız olan Zula E-pin fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Zula Altın satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Zula Altın, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız Zula Altın Steam platformunda kullanılamaz.
İstanbul Kıyamet Vakti (İKV), Sobee Stüdyosu tarafından geliştirilen ilk ve tamamen yerli MMORPG oyunudur.

İstanbul Kıyamet Vakti Akçe fiyatlarını burada bulabilir, güvenle İKV Akçe satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir İKV Akçe, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Legend Online, Oasis Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMORPG türünde bir oyundur. Legend Online oyun içi mağazada Legend Online Elmas kullanılmaktadır. Legend Online Elmas fiyatlarını burada bulabilir ve güvenle Legend Online Elmas satın alabilirsiniz. Anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Legend Online Elmas satın al. Legend Online Elmas kodları, Legend Online Reborn oyununda geçmez.
Legend Online Reborn, Oasis Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMORPG türünde bir oyundur. Legend Online Reborn oyun içi mağazada Legend Online Reborn Elmas kullanılmaktadır. Legend Online Reborn Elmas fiyatlarını burada bulabilir ve güvenle Legend Online Reborn Elmas satın alabilirsiniz. Anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Legend Online Reborn Elmas satın al.
Legends of Runeterra (LoR), Riot Games tarafından oyunculara sunulan, oynaması ücretsiz stratejiye dayalı bir kart oyunudur.

LoRa, Legends of Runeterra oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. LoRa fiyatlarını burada bulabilir, güvenle LoRa Coins satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir LoRa, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız LoRa yalnızca Türkiye sunucusunda kullanılabilir.
PK XD, Afterverse Games tarafından geliştirilen çok oyunculu açık dünya oyunudur. PK XD oyun içi mağazada PK XD Elmas kullanılmaktadır. PK XD Gems fiyatlarını Perdigital’de bulabilir ve güvenle PK XD Elmas satın alabilirsiniz. Anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla PK XD Elmas satın al. Perdigital.com'da satılanPK XD Elmaslar sadece Türkiye sunucusunda geçerlidir.
Point Blank oyun içi market alışverişlerinde Point Blank TG kullanılır.

Point Blank TG fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Point Blank TG satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Point Blank TG, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.
Joygame tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen, yarı kurt yarı insan süper güçlü askerleri konu alan Wolfteam'de, Efsanevi Paket satın alarak 7 günlük muhteşem ürünlere sahip olabilirsiniz. Anında teslim Wolfteam Efsanevi paket.

Wolfteam Efsanevi Paket içeriği için açıklama kısmına bakabilirsiniz.