Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
Combat Arms Nx Cash

Combat Arms Nx Cash

Combat Armas Nx Cash kodlarını en güvenilir site olan Perdigital'den satın al, oyuna hemen başla! Oyuncuya özel 2% Perdigital Bonus avantajıyla Nexon Cash satın alın.

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE

Combat Arms, Güney Koreli Doobic Studios ekibi tarafından geliştirilen ve Nexon tarafından yayınlanan ücretsiz çok oyunculu çevrimiçi bir savaş oyunudur. Oyun tamamıyla ücretsizdir. Nexon marketlerinden satın aldıkları Nexon Cash'le karakterlerine ait dış özellikleri değiştirebilirler. Nexon Cash ile, Nexon'a özel eşyalar alınabilir.Oyunda yer alan gelişmiş klan sistemi sayesinde klanınızın seviyesine göre özel silahlar elde edebiliyorsunuz. Meslek sisteminin de bulunduğu Combat Arms‘da kendi silahınızı yapmanız da mümkün. 12 ayrı oyun moduyla oyunculara farklı seçenekler sunan Combat Arms‘taki modlar şu şekilde: Elimination, Elimination Pro, Search & Destroy, One Man Army, FireTeam, Capture the Flag, Spy Hunt, Quarantine Regen, Last Man Standing, Bombing Run, Seize and Secure ve Hired Guns.

Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapınız
M*************R
13.09.2017 17:16
Anında geldi memnunum tşk. :)