Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
Black Desert Online (BDO) Acoin

Black Desert Online (BDO) Acoin

Black Desert Online (BDO) Acoin, BDO oyununda market içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir. Black Desert Online Acoin, Black Desert Online İnci'ye dönüştürülebilir. BDO İnci fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Black Desert Online İnci satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Black Desert Online İnci, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Satın alacağınız Black Desert Online Acoin yalnızca Türkiye sunucularında kullanılabilir.

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE

Black Desert Online (BDO) nedir?

Black Desert Online (BDO), Güney Kore menşeili Pearl Abyss tarafından 2014 yılında Microsoft Windows işletim sistemi ve PlayStation 4 ile Xbox One platformları için çıkarılan bir MMORPG oyunudur.

Black Desert Online, yükleme olmadan kesintisiz bir görselleştirme ve en üst düzey grafiklere sahiptir. Çeşitli içeriklerle her zaman aktif olan MMO dünyasına sahiptir. 3 yılın sonunda Türkiye sunucularına yerleştirilen oyun Türkçe müşteri hizmetleri desteği ile Türkiye’deki oyunculara açıldı.

Black Desert Online nasıl oynanır?

Black Desert Online, bir rol yapma oyunudur. Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren oyunun içindeki karakter yaratma ekranı sayesinde oyunculara istedikleri karakterleri yaratma imkanı tanımaktadır. Tamamen oyuncuların tercihlerine bağlı olarak oluşturulan karakterlerle, büyük bir evreni keşfedebilme olanağına sahip. Diğer MMORPG oyunlarına kıyasla Black Desert Online, daha gerçek bir dünyada geçmektedir. Oyuncular, keşfettikleri her köyde farklı insanlarla karşılaşabilir, oyun içinde ticaret yapabilir, avlanabilir, at evcilleştirebilir, ev inşa edebilir. Türkiye sunucusunda Savaşçı, Okçu, Sahire, Vahşi, Avcı, Ninja, Büyücü ve Cadı olmak üzere sekiz adet sınıf bulunmaktadır. Black Desert Online’ın en önemli özelliği karakter oluşturmadır. Oyun, oyunculara sınırsız karakter oluşturabilme ve oluşturulan karakterin en iyi şekilde geliştirilmelerine olanak tanımaktadır. Oyun içerisindeki en önemli özelliklerden biri de ticarettir. Oyuncular, hem yapay zeka karakterlerle, hem de gerçek oyuncularla ticaret yapabilmektedir. Oyuncuların oyun içinde dövüş yapabilmelerine de imkan tanıyan oyun, dövüş sistemi açısından hızlı bir yapıya sahiptir. Dövüş sistemi içerisinde, oyuncuların düşmanlarına çok daha fazla hasarlar verebilecekleri yetenek kombinasyonları mevcuttur.

Oyunda amaç nedir?

Black Desert Online’da tüm hikaye Kara Taş ile ilgilidir. Oyunun hikayesindeki medeniyetin başlangıcı ve bitişi Kara Taş’tır. Calpheon ve Valencia isimli iki bölge arasında kalan ve Kara Taş‘ın çıktığı Black Desert, oyuncuların hem bulunduğu yerdir. Oyun, iyiler ve kötüler arasında geçen savaştan ibarettir. Kara Çöl adı verilen savaş alanı, canavarlar, düşmanlar, hastalıklarla dolu bir yerdir. Oyunda, Ticaretin merkezi Calpheon ve savaş ganimetleriyle var olan Valencia savaşın iki farklı tarafı olarak konumlandırılmıştır. Oyuncular, oyunda karakterlerini geliştirip düşmanlara karşı savaştıkça güçlenirler.

Şu anda 100’den fazla ülkede resmî olarak mevcut olan Black Desert Online’ın 2 milyondan fazla aktif oyuncusu olduğu ve dünyadaki toplam oyuncu sayısının ise 8 milyona yakın olduğu biliniyor.

Black Desert Online Acoin Nedir?

Black Desert Online’da oyun içi market alışverişlerinde İnci kullanılmaktadır. Black Desert Online’da oyun içi market alışverişlerini yapabilmek için Acoin satın alınması gerekmektedir. Satın alınan Acoin’ler, oyun içinde İnci’ye dönüştürülmektedir. Oyuna giriş yaptıktan sonra satın alınan Acoin’ler ile İnci Dükkanı sekmesinden İnci Kutusu satın almanız gerekmektedir. Acoin miktarına göre İnci Kutusu satın alabilirsiniz. Oyunda Acoin’ler ile sadece İnci satın alabilirsiniz

Black Desert Online Acoin fiyatları

8 farklı denomda BDO Acoin bulunmaktadır. 50+5 Acoin, 100+10 Acoin, 200+20 Acoin, 500+50 Acoin, 1.000+100 Acoin, 2000+200 Acoin, 3000+300 Acoin, 5000+500 Acoin şeklinde denomlarda bulup satın alabileceğiniz Black Desert Online Acoin’lerin fiyatları, Pearl Abyss firmasının Türkiye'de uygulanmasını istediği fiyatlardır. Perdigital.com, Pearl Abyss firması ile doğrudan sözleşmeli olarak çalıştığından firmanın Türkiye satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapmaz.

Black Desert Online Acoin'ler nerelerde geçerlidir?

Satın alacağınız Acoin’ler yalnızca Black Desert Online Türkiye sunucularında geçerlidir.

Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapınız
F******************n
24.03.2018 14:38
NİCE
E*************n
03.03.2018 15:52
KOLAY ÇOK KOLAY
M*************************n
20.02.2018 17:59
teşekkrlr