Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
Roblox Robux yetkili_satici

Roblox Robux

Roblox ile yaratıcılığını ve deneyimlerini arkadaşlarınla paylaş! Robux, Roblox oyununda geçerli oyun parasıdır. Robux fiyatlarını burada bulabilir, Perdigital'den güvenle Robux satın alabilirsin. Roblox Robux anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital'de.

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
Roblox 10 USD Robux

10 USD Roblox Robux

325.00 TL
Roblox 25 USD Robux

25 USD Roblox Robux

812.50 TL
Roblox 50 USD Robux

50 USD Roblox Robux

1,625.00 TL

Roblox nedir?

Roblox Corporation tarafından geliştirilen online deneyim oluşturma platformudur. Milyonlarca kişinin aynı sanal evrende birbiriyle mücadele ettiği, destansı bir macera deneyimine ortak olduğu bir sistemdir. Kullanıcılar isterlerse küresel rakiplerle yarışabilir isterlerse sadece arkadaşlarıyla etkiletişimde bulunabilir. Her gün yeni bir macera her az yeni bir heyecan Roblox'ta seni bekliyor! Sen yeter ki iste, hayalini kurduğun her şey Roblox sanal evreninde mevcut. 

Robux nedir? Robux fiyatları 

Robux oyun içi satın alımlar için kullanılan paradır. Robux ile uygulama içerisindeki tüm satın alımlar gerçekleştirilebilir. Perdigital'de, 10 USD Roblox Robux, 25 USD Roblox Robux, 50 USD Roblox Robux olmak üzere 3 farklı denomda Robux mevcuttur.

Robux nereden alınır? 

Perdigital.com, Roblox Robux global tedarikçisi ile doğrudan sözleşmeli olarak çalışmaktadır. Mağazamızda satışa sunulan Robux fiyatlarını global tedarikçi belirler. Dolayısıyla Perdigital.com 10 USD Roblox Robux, 25 USD Roblox Robux, 50 USD Roblox Robux fiyatlarını Türkiye'de uygulamakta yükümlüdür. İhtiyaç duyduğunuz Roblox Robux en uygun fiyatlarla Perdigital.com'da. 

Roblox Robux nasıl kullanılır?

  1. https://www.roblox.com/redeem adresine gidin. 
  2. Perdigital.com'dan satın aldığınız Roblox Robux kodunu "Kod" yazan alana girin. 
  3. Kullan butonuna tıklayın. Böylece satın aldığınız Robux kodunun ederi kadar Robux bakiyesi USD bazında hesabınıza yüklenecektir.
  4. Mobil uygulama içerisinde Robux ikonuna tıklayın veya www.roblox.com/upgrades/robux  adresine gidin.
  5. Hesabınızdaki Robux bakiyesini Robux'a çevirin ve oyun içerisinde kullanmaya başlayın. 

10 USD Roblox Robux, Roblox 25 USD Robux, 50 USD Robux satın almak için doğru adres Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış