Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
World War 3 UNC (WW3 UNC) yetkili_satici

World War 3 UNC (WW3 UNC)

World War 3, The 4 Winds tarafından yayınlanan; taktiksel, çok oyunculu, çevrimiçi, oynaması ücretsiz bir FPS oyunudur. WW3 UNC, oyun içi mağaza alışverişlerinde kullanılan para birimidir. WW3 UNC fiyatlarını bu sayfada bulabilir ve güvenle UNC satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir WW3 UNC, kredi kartına 12 taksit imkanıyla.

World War 3 nedir?

WW3, 40’a kadar oyuncuyla beraber çeşitli araçlar kullanarak Moskova, Berlin, Varşova gibi haritalarda savaşabileceğiniz taktiksel çevrimiçi FPS oyunudur. 

World War 3 nasıl oynanır? World War 3 oyununda amaç nedir?

World War 3 iki farklı oyun modu içeriyor: Taktiksel Operasyon ve Ölüm Maçı. Taktiksel Operasyon modunda 20’ye 20 iki takım halinde, harita üzerinde bulunan ele geçirme noktalarını savunmalı ya da bu noktalara saldırmalısınız. Ölüm Maçı modunda ise 10’a 10 iki takım halinde zafere ulaşmak için savaşmalısınız. Taktiksel Operasyon modunda amaç saldırı ya da savunma takımı olarak ele geçirme noktalarını, görevinize uygun, koordineli takım oyunu sergileyerek koruma ya da ele geçirmedir. Ölüm Maçı modunda ise amaç karşı takım oyuncularına koordineli saldırılar düzenleyerek zafere ulaşmaktır.

World War 3 UNC nedir? WW3 UNC ne işe yarar?

WW3 UNC, World War 3’te oyun içi mağaza alışverişlerinde kullanılan para birimidir. UNC ile oyun içerisindeki mağazadan yeni oyun içerikleri satın alınabilmektedir.

WW3 UNC nereden alınır? 

Perdigital.com, World War 3 oyununun yayıncı firması The 4 Winds ile doğrudan sözleşmeli olarak WW3 UNC satışı yapmaktadır. Bu nedenle Perdigital.com'dan alınan WW3 UNC'lerde herhangi bir problem yaşanma ihtimali yoktur. Dolayısıyla Perdigital.com'dan güvenle WW3 UNC satın alabilirsiniz.

World War 3 UNC nerelerde geçerlidir?

Perdigital.com'dan satın alacağınız WW3 UNC, sadece Türkiye'de geçerlidir. UNC'ler sadece World War 3 oyununda kullanılabilir. 

World War 3 UNC nasıl kullanılır?

Perdigital.com'dan satın aldığınız UNC kodunu kullanmak için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

 1. https://worldwar3.com/tr adresine gidin.
 2. KAYDOL VEYA GİRİŞ YAPbutonuna tıklayın.
 3. WW3 hesabınıza giriş yapın.
 4. Mevcut hesabınız yoksa Kaydol butonuna tıklayarak hesap oluşturun.
 5. İmleç ile sağ üst köşede yer alan oyuncu profilinin üzerine gelin.
 6. PROMOSYON KODU butonuna tıklayın.
 7. Perdigital’den satın almış olduğunuz UNC kodunu ilgili alana girin.
 8. İÇERİĞİ GÖR butonuna tıklayın.
 9. UNC’lerinizi oyuna aktarmak için https://worldwar3.com/tr/unc adresine gidin.
 10. AKTARIM butonuna tıklayın.
 11. UNC aktarım işlemini dilerseniz oyun içerisinde yer alan “Para Birimi Yükle” bölümünden de gerçekleştirebilirsiniz.
 12. Oyuna aktarmak istediğiniz UNC miktarını girin.
 13. AKTARIMI ONAYLA butonuna tıklayın.

Not: Eğer UNC'leri oyuna aktarmakta sorun yaşıyorsanız 11. adımdaki işlemi oyun dilini İngilizce'ye çevirerek tekrar denemeniz gerekmektedir. 

240 World War 3 UNC, 880 UNC, 3.250 WW3 UNC, 6.750 World War 3 UNC, 12.500 WW3 UNC satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış