Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ 1 HAFTALIK BLUTV ÜYELİĞİ

Perdigital.com'dan toplamda 25 TL'lik alışveriş yapan tüm oyuncularımıza 1 haftalık BluTv üyeliği hediye!

2 Ağustos 2017 tarihine kadar, Perdigital.com'dan, toplam 25 TL'lik alışveriş yapan kullanıcılarımıza, 1 haftalık BluTV üyeliği hediye ediyoruz!

BluTv 1 hafta ücretsiz üyelik kodu kazanan kullanıcılarımız, kodlarını, HESABIM > PROMO KOD (www.perdigital.com/hesabim/promocode) sayfasında bulabilirler.

Kodların son kullanım tarihi 17 Ağustos 2017'dir. Kod kazanan kullanıcılarımızın, kazandıkları kodu, en geç 17 Ağustos 2017 tarihine kadar www.blutv.com.tr/kupon adresini ziyaret ederek kullanmaları gerekmektedir. 

BluTV ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın >>

BluTV 1 haftalık üyelik kodunu nasıl kullanabilirim?

https://www.blutv.com.tr/kupon adresindeki ilgili alana ürün kodunu girerek 1 haftalık BluTV üyeliğinizi aktive edebilirsiniz.

Kupon kodundan kimler yararlanamaz? 

Mevcut BluTV üyeliğini in-app-purchase ya da mobil ödeme seçenekleri ile başlatanlar kupon kodlarını aktive edemezler. Kupon kodundan yararlanabilmeleri için yeni bir e-mail adresi ile kupon kodlarını aktive etmeleri gerekmektedir.