Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
Google - Bonus Piu
nasil
Google Play kodu

Google Play kodu

Çok daha fazla Play. Tümü Android'inizde. Google Play kodu ile 1 milyonun üzerinde Android uygulaması ve oyununda gücünüzü artırın.

Dünyanın en büyük mobil oyun platformu olan Google Play'de 1 milyondan fazla Android uygulaması ve oyununun keyfini çıkarın. Google Play kartınızı ister Clash Royale veya Pokémon GO gibi favori oyunlarınızda ilerlemek için ister en yeni uygulamalar, filmler, kitaplar ve diğer içerikler için kullanın. Kredi kartı gerekmez ve bakiyelerin kullanım süresi asla dolmaz. Kendinize veya başkasına bugün Play'i hediye edin.

Google Play Store'daki herhangi bir içeriğe telefon, tablet, bilgisayar veya TV'nizden anında ulaşabilirsiniz. Trende izlemeye başladığınız diziyi evinizdeki TV'de bitirebilirsiniz. Favori şarkı listenizi istediğiniz cihazda dinleyebilirsiniz. Aynı seviyeyi tekrar geçmek zorunda kalmamak için oyundaki ilerleme durumunuzu kaydedebilirsiniz. Android, iOS, Chromecast veya web'den hangisini kullanırsanız kullanın, Google Play, içeriğinizi tüm boyutlardaki cihazlarda erişilebilir hale getirir.

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
Google Play kodu 25 TL

Google Play kodu 25 TL

25.00 TL
Google Play kodu 50 TL

Google Play kodu 50 TL

50.00 TL
Google Play kodu 100 TL

Google Play kodu 100 TL

100.00 TL

Bu hediye kartının kodunu yalnızca Google Play’de kullanın. Kod için diğer tüm istekler dolandırıcılık olabilir. play.google.com/giftcardscam adresini ziyaret edin.

Kullanmak için kodu Play Store uygulamasında veya play.google.com/redeem adresinde girin.

Şartlar ve Koşullar

Tabi olduğu şartların tamamını ve gizlilik politikasını görmek için play.google.com/tr-card-terms adresini ziyaret edin. Kullanıcı Türkiye'de mukim ve 13 yaşından büyük olmalıdır. Google Play kartı Google Arizona LLC (“GAZ”) tarafından verilmiştir. Kullanmak için Google Payments hesabı ve internet erişimi gereklidir. Kullanılan bakiye GAZ'nin satış ortağı olan Google Payment Corp. (“GPC”) tarafından Google Payments hesabınızda tutulur. Yalnızca Google Play'deki uygun öğeleri satın almak için kullanılabilir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır. Herhangi bir kart ücreti veya son kullanma tarihi yoktur. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz, Google Play dışındaki bakiyelerle birleştirilemez, yeniden satılamaz, takas edilemez veya değer karşılığında devredilemez. Kartın kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Yardım almak veya bakiyeyi görüntülemek için support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresini ziyaret edin.

25 TL Google Play kodu, 50 TL Google Play kodu, 100 TL Google Play kodu, Google Play kodu 25 TL, Google Play kodu 50 TL, Google Play kodu 100 TL satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
T**** K****
16.09.2021 19:00
çalıştı çok iyi
T**** ü****
03.09.2021 20:47
tesekkurler gayet hızlı teslimat
F**** D****
06.08.2021 00:00
gayet hızlı bir alışveriş sitesi.
A**** S****
04.08.2021 11:59
Kodlarım gelmedi diyenler yalan söylüyor. Anında geliyor. Türkiye’de böyle dürüst bir site bulmuşsunuz Allah’a şükrettim .. teşekkür ederim emeği geçenlere
E**** E****
03.08.2021 16:57
çok memnun kaldım anında kullanabiliyorum. fakat bazı hesaplarda 250 tl alım limiti hatası veriyor bu sorunu çözseniz çok memnun kalırız :)
perdigital.com cevapladı
03.08.2021 19:15

Değerli kullanıcımız, Perdigital.com'da; Steam Cüzdan Kodu, Google Play kodu veya iTunes (Apple) Hediye Kartı ürünlerinde günlük alım limiti mevcuttur. Steam Cüzdan Kodu için günlük alım limiti 400 TL, Google Play kodu ve iTunes (Apple) Hediye Kartı için günlük satın alım limiti ise 250 TL ile sınırlıdır; bu limit arttırılamaz. Günlük satın alım limitleri, 24 saat sonra sıfırlanır ve belirtilen tutarlarda tekrar alım sağlanabilir. Steam Cüzdan Kodu, Google Play kodu veya iTunes (Apple) Hediye Kartı dışındaki tüm ürünlerde günlük alışveriş limitinizi artırmak için talepte bulunabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladığınız esnada günlük satın alım limiti uyarısıyla karşılaştığınızda ilgili yönlendirmeleri takip ederek limit artırım talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Kontroller en kısa sürede ilgili birimimiz tarafından tamamlanacak, tarafınıza konuyla ilgili geri dönüş e-posta yoluyla yapılacaktır. Saygılarımızla,
U**** E****
29.07.2021 14:59
Başarılı fakat aldığım ürünlerin faturası eklenmedi hala
perdigital.com cevapladı
29.07.2021 17:12

Merhaba. Perdigital.com’dan satın aldığınız ürünlerin faturası ürün satın alımınızdan en geç bir hafta sonra kesilmektedir. Tüm faturalarınıza https://www.perdigital.com/hesabim/faturalarim bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.
Y**** E****
16.07.2021 00:42
Gayet guzel kodu kullandim herhangi bir sikinti olmuyor arkadaslar guvenebilirsiniz
A**** K****
30.06.2021 18:49
cok iyi teşekkurler
A**** K****
27.06.2021 20:38
Kod aldım çalışmıyor
perdigital.com cevapladı
27.06.2021 23:12

Merhaba. Perdigital'de satılmakta olan Google Play kodu, sadece Türkiye'de geçerlidir. Eğer satın aldığınız kodu kullanamıyorsanız Google hesabınızın başka bir ülkede olmasıyla ilgili bir durum olabilir. Konuyla ilgili http://support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresinden yardım alabilirsiniz.
Y**** E****
26.06.2021 15:18
75 tl lik kodlarım gelmedi paramda gitti
perdigital.com cevapladı
27.06.2021 17:19

Merhaba. Perdigital.com’dan satın aldığınız tüm ürünleri ayrı ayrı olarak, Perdigital.com’a giriş yaptıktan sonra SİPARİŞLERİM (https://www.perdigital.com/hesabim/siparislerim) sayfasında görebilir ve kullanabilirsiniz. Siparişinize ait e-pini, web sitesinde “Pinler” butonuna tıklayarak; mobil sitede ise tutarın sağında yer alan yeşil kutuya tıkladığınızda görebilirsiniz.