Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
Google Play kodu

Google Play kodu

Çok daha fazla Play. Tümü Android'inizde. Google Play kodu ile 1 milyonun üzerinde Android uygulaması ve oyununda gücünüzü artırın.

Dünyanın en büyük mobil oyun platformu olan Google Play'de 1 milyondan fazla Android uygulaması ve oyununun keyfini çıkarın. Google Play kartınızı ister Clash Royale veya Pokémon GO gibi favori oyunlarınızda ilerlemek için ister en yeni uygulamalar, filmler, kitaplar ve diğer içerikler için kullanın. Kredi kartı gerekmez ve bakiyelerin kullanım süresi asla dolmaz. Kendinize veya başkasına bugün Play'i hediye edin.

Google Play Store'daki herhangi bir içeriğe telefon, tablet, bilgisayar veya TV'nizden anında ulaşabilirsiniz. Trende izlemeye başladığınız diziyi evinizdeki TV'de bitirebilirsiniz. Favori şarkı listenizi istediğiniz cihazda dinleyebilirsiniz. Aynı seviyeyi tekrar geçmek zorunda kalmamak için oyundaki ilerleme durumunuzu kaydedebilirsiniz. Android, iOS, Chromecast veya web'den hangisini kullanırsanız kullanın, Google Play, içeriğinizi tüm boyutlardaki cihazlarda erişilebilir hale getirir.

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
Google Play kodu 25 TL

Google Play kodu 25 TL

25.00 TL
Google Play kodu 50 TL

Google Play kodu 50 TL

50.00 TL
Google Play kodu 100 TL

Google Play kodu 100 TL

100.00 TL

Bu hediye kartının kodunu yalnızca Google Play’de kullanın. Kod için diğer tüm istekler dolandırıcılık olabilir. play.google.com/giftcardscam adresini ziyaret edin.

Kullanmak için kodu Play Store uygulamasında veya play.google.com/redeem adresinde girin.

Şartlar ve Koşullar

Tabi olduğu şartların tamamını ve gizlilik politikasını görmek için play.google.com/tr-card-terms adresini ziyaret edin. Kullanıcı Türkiye'de mukim ve 13 yaşından büyük olmalıdır. Google Play kartı Google Arizona LLC (“GAZ”) tarafından verilmiştir. Kullanmak için Google Payments hesabı ve internet erişimi gereklidir. Kullanılan bakiye GAZ'nin satış ortağı olan Google Payment Corp. (“GPC”) tarafından Google Payments hesabınızda tutulur. Yalnızca Google Play'deki uygun öğeleri satın almak için kullanılabilir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır. Herhangi bir kart ücreti veya son kullanma tarihi yoktur. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz, Google Play dışındaki bakiyelerle birleştirilemez, yeniden satılamaz, takas edilemez veya değer karşılığında devredilemez. Kartın kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Yardım almak veya bakiyeyi görüntülemek için support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresini ziyaret edin.

25 TL Google Play kodu, 50 TL Google Play kodu, 100 TL Google Play kodu, Google Play kodu 25 TL, Google Play kodu 50 TL, Google Play kodu 100 TL satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
A**** U****
05.12.2021 14:31
mükemmellllll bu kadar hızlı beklemiyodum çok teşekkürler.
T**** E****
27.11.2021 23:27
Teşekkürler.
B**** K****
27.11.2021 13:22
çok hızlı geldi teşekkürler
R**** Ş****
18.11.2021 23:30
Türkiye'de işini en güzel yapan e-pin sitesi. 0 (sıfır) komisyon ile pinler anında geliyor. Yok aldım kullanılmış çıktı yok 2 saat sonra geldi gibi saçma sapan sorunlarla uğraşmıyorsunuz. Ne zaman google hediye kartı alsam buradan alırım. İyi ki varsınız perdigital ekibi. :)
A**** K****
29.10.2021 16:23
gunluk lımıt arta bılırmı
perdigital.com cevapladı
02.11.2021 09:31

Merhaba. Perdigital.com’da güvenli alışveriş için günlük bakiye yükleme limiti bulunmaktadır. Dolayısıyla, Perdigital'e 24 saat içerisinde belli bir miktarın üzerinde bakiye yükleyemezsiniz. Fakat dilerseniz günlük bakiye limit artışı talebinde bulunabilirsiniz. https://www.perdigital.com/odeme/#limit-arttimi bu bağlantı üzerinden limit arttırma talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde, talebinizin sonucuyla ilgili otomatik bir e-posta alacaksınız.
H**** E****
27.10.2021 16:51
Turkiyede kullanabilirsiniz sadece uyarısı alıyorum yükleme esnasında
perdigital.com cevapladı
28.10.2021 14:44

Merhaba. Perdigital.com’dan satın aldığınız tüm ürünleri ayrı ayrı olarak, Perdigital.com’a giriş yaptıktan sonra SİPARİŞLERİM (https://www.perdigital.com/hesabim/siparislerim) sayfasında görebilirsiniz. Aynı siparişte 1’den fazla ürün aldıysanız, satın aldığınız tüm ürünleri sayfayı aşağıya sürükledikten sonra görüntüleyebilirsiniz. Google Play kodunuzu https://www.perdigital.com/eglence-spor-egitim-kodlari/google-play-kodu#oyun-hakkinda sayfasında anlatıldığı gibi kullanmanız gerekmektedir. Perdigital'de satılmakta olan Google Play kodu, sadece Türkiye'de geçerlidir. Eğer satın aldığınız kodu kullanamıyorsanız Google hesabınızın başka bir ülkede olmasıyla ilgili bir durum olabilir. Konuyla ilgili http://support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresinden yardım alabilirsiniz.
M**** Y****
20.10.2021 10:58
Mükemel
M**** S****
13.10.2021 23:32
iyidir..
T**** K****
16.09.2021 19:00
çalıştı çok iyi
T**** ü****
03.09.2021 20:47
tesekkurler gayet hızlı teslimat