Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

BluTV YETKİLİ SATICISI PERDIGITAL

BluTV, internete bağlanabileceğiniz herhangi bir cihazdan, devamlı güncellenen yerli ve yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve sadece BluTV’ye özel yerli yapımlara erişebileceğiniz bir internet televizyonudur. Doğan Holding'in genç ve dinamik kadrosu tarafından başlatılan, kurulum ve taahhüt gerektirmeyen BluTV üyeliği, istenildiği zaman kolaylıkla iptal edilebilir.

BluTV’de hangi dizi ve filmler var?

BluTV’de yerli ve yabancı canlı kanallar, güncel yerli ve yabancı dizi ve filmler, belgeseller, çocuk filmleri bulunmaktadır. İçerikler türkçe dublaj veya altyazılı seçeneğiyle izlenebilir. BluTV’ye her ay 80 yeni film eklenirken, başka hiçbir yerde bulamayacağınız yerli dizilere de BluTV ile ulaşabilirsiniz.


BluTV’de en çok izlenen dizilerden bazıları şunlar:

- Masum
- The Young Pope
- Deutschland 83 (Yeni)
- Adı Efsane
- Mars

BluTV izlemek için abonelik şart mı?

BluTV izlemek için abone olma zorunluluğu yoktur. Perdigital’de satılan 3 aylık ve 6 aylık üyelik kodlarından birini tercih ederek dilediğiniz yerden BluTV’nin sunduğu içeriklere erişebilirsiniz.


3 veya 6 aylık BluTv üyelik kodlarını nasıl satın alabilirim?

İsim, soyisim, doğum tarihi ve e-posta adresinizi girerek Perdigital.com’a kolayca üye olup, kredi kartı, EFT/havale, İninal kart veya mobil ödeme kullanarak hesabınıza bakiye yüklemeniz yeterli. Sonrasında hesabınızdaki bakiye ile BluTv üyelik sayfamızı ziyaret ederek 3 aylık veya 6 aylık BluTv üyelik kodu satın alabilirsiniz. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 12 taksit imkanından, 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Hopi Paracıklarınızdan yararlanabileceğinizi unutmayın!

Perdigital üzerinden satın aldığım 3 veya 6 aylık BluTv üyelik kodunu nasıl aktive edebilirim?

BluTv üyelik sayfamızdan, tercih edeceğiniz süreye göre güvenle satın aldığınız BluTv üyelik kodunuzu, www.blutv.com.tr/kupon sayfası üzerinden aktive edebillirsiniz.
Perdigital güvenilir mi?

Perdigital.com’un tüm sayfaları SSL sertifikası ile korunmaktadır. Böylece üye olurken vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerin ve sitemizde yapmış olduğunuz tüm işlemlerin güvenliği sağlanmakta, gizliliği korunmaktadır. Kredi kartı ile yapılan bakiye yükleme işlemlerinde, Türkiye'nin önde gelen ödeme kuruluşlarından PayU'nun, SSL sertifikası ile korunan ödeme sayfası kullanılmakta, 3D secure güvenli ödeme sistemi ile işleminiz tamamlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, kesinlikle Perdigital.com’da saklanmaz.

Perdigital'den alınan üyelik kodlarını kimler kullanamaz?

BluTV üyeliklerini daha önceden başka bir yöntemle başlatan kullanıcılar, üyelik kodlarını kullanamazlar. BluTV üyelik kodlarını kullanabilmeleri için başka bir e-posta hesabı ile işlem yapmaları gerekmektedir.

BluTV yetkili satıcısı Perdigital güvencesiyle BluTV üyelik kodları satın alın >>

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR