Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Vadi’nin Baronları Rakiplerini Bekliyor!

Cihad Kiriş, Evenstar, PBY Kaptan, Thaldrin ve Theokoles'ten oluşan Vadi’nin Baronları yayını her Cuma 17:00 – 20:00 saatleri arasında Perdigital TV Twitch Kanalı'nda sizlerle! Vadi’nin Baronları takımı, kendilerine rakip olacak takımlarla TR Sunucusunda keyifli 5v5’ler yapıyor, baronları yenen takımın her oyuncusu ise Perdigital.com’dan 400 RP kazanıyor! Her Cuma 17:00’de Perdigital TV Twitch Kanalındaki yayınımızı kaçırmayın…

Vadi’nin Baronları’na rakip olacak takımlar, Cuma günkü canlı yayın esnasında, yayın ekibi tarafından gerçekleştirilecek olan çekilişle belirlenecektir. Her oyun öncesi check-in'ler açılana kadar kayıt formunda değişiklik yapabilirsiniz.

Vadi'nin Baronları'nın En İyi 10 Hareketi >>

Kayıt formu doldurmak için lütfen üye girişi yapın.
KATILIM ŞARTLARI:

 1. Vadi’nin Baronları’na rakip olmayı amaçlayan tüm oyuncular Riot Games Sihirdar Kanunları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.
 2. Maçlar Sihirdar Vadisi haritasında ve turnuva çekiliş modunda oynanacağından 30. seviyenin altı ve 16 şampiyona sahip olmayan oyuncular maçlarda yer alamazlar.
 3. Vadi’nin Baronları’na rakip olabilcek takımlar arasında yer alabilmek için yukarıda yer alan form eksiksiz doldurulmalıdır.
 4. Yukarıdaki formu dolduran kullanıcılarımız, Cuma günü 17:00’de Twitch kanalımızda başlayacak olan canlı yayın esnasında, her maç öncesi yayın ekibi tarafından belirtilen zaman aralıklarında bu sayfada aktif hale gelecek olan check-in butonuna tıklamalıdırlar. İlk maç için check-in butonu, Cuma günü saat 16:45’te aktif olacaktır.
 5. Check-in işlemini gerçekleştiren kullanıcımıza, takımıyla beraber katılması gereken discord odasının bağlantısı gösterilecektir.
 6. Vadi’nin Baroları’na rakip olacak takım, check-in işlemi yapan takımlar arasından, yayın ekibinin gerçekleştireceği çekilişle belirlenecektir. Bu nedenle check-in yapmayan takımlar çekilişe katılamazlar.
 7. Çekiliş öncesinde, check-in yaptıktan hemen sonra kendilerine belirtilen Discord odasına tam kadro yer almayan takımlar, çekilişi kazansalar dahi maça çıkamazlar. Bu durumda, yeni bir çekiliş daha yapılarak farklı bir takım belirlenir.
 8. Çekilişi kazanan ve bu esnada Discord odasında tam kadro yer alan takımın tüm oyuncuları yayın ekibi tarafından LoL istemcisi üzerinde açılan maça davet edilecektir. Davete ragmen 2 dakika içinde maç odasında yer alamayan takım, maç yapma hakkını kaybeder.
 9. Her takım, bir yayın günü boyunca Vadi’nin Baronları ile yalnızca bir kez karşılaşabilir.
 10. Maç sırasında yaşanan tüm problemler hakeme iletilmelidir.
 11. Savaş sırasında oyunu durdurmak kesinlikle yasaktır. Maç süresince her takımın toplamda 3 kez oyunu duraklatma hakkı vardır. Arka arkaya 2 kez duraklatma atılamaz. Her bir duraklama en fazla 1 dakika sürebilir. Duraklatmayla ilgili bu kuralları ihlal eden takım diskalifiye edilecektir.
 12. Çekiliş sonrası, kazanan takım dışında kalan takımların Discord odalarını boşaltmaları gerekmektedir. Kurallara uymayan takımlar o günlük çekiliş haklarını kaybederler.
 13. Vadi’nin Baronları’nı yenmeyi başaran takımın oyuncularına ait referans numaraları, Perdigital.com tarafından, takımı adına yukarıdaki formu dolduran kullanıcımıza gönderilecek e-posta yoluyla talep edilecek ve tüm takımın referans numaraları tamamlandığında, kazanılan ödüller, oyuncuların Perdigital.com hesaplarına yüklenecektir.
 14. Kayıt formunu bir kez doldurmanız yeterlidir. Yayınlar esnasında bu sayfadan check-in yaparak çekilişe katılma hakkı elde edebilirsiniz.
 15. Perdigital.com, tüm bu koşulları her an değiştirme hakkına sahiptir.