Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası

Oyunun ve eğlencenin sponsoru Perdigital'den 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir etkinlik!

Bazılarımız için oyun çok şey ifade eder, işimizi, derslerimizi bitirip, zamanımızı ayarlayıp soluğu bilgisayar başında alır, her boş vaktimizi oyunlarla geçiririz. Sizin bizim gibi yılbaşında, doğum günlerinde, bayramlarda oyunlardan ayrılamayan arkadaşları olanlara özel bir Sevgililer Günü etkinliği düzenliyoruz.

Facebook'ta yer alan görsele Sevgililer Günü'nde tek sevgilisi oyun olan arkadaşlarını etiketleyen Perdigital takipçileri hediyeleri kazanacak. Bir kişiye Fifa 2016, 8 kişiye de ayrı ayrı 840 RP verilecek. İstenen şey sadece arkadaş etiketleme. Bakalım Perdigital takipçilerinin kaç arkadaşı Sevgililer Günü'nde de oyun oynayacak!

Kazananlar 17 Şubat Çarşamba günü Facebook sayfamızdan duyurularak kendilerine mesaj yoluyla ulaşılacak. E-posta adresleri istenecek talihlilere hediye kodları e-posta ile gönderilecek.

Herkese bol şans!

Perdigital Facebook sayfamızı beğenmek ve ziyaret etmek için tıklayınız.

Perdigital

Kodla Kendini

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR