Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

#GÖSTERKENDİNİ Bİ'DAHA ETKİNLİĞİMİZE KATILAN HERKESE TEŞEKKÜRLER!

ininal iş birliğiyle, 19-20 Ocak tarihlerinde Vodafone Park'ta gerçekleştirdiğimiz #gösterkendini bi'daha etkinliğimize katılan değerli kullanıcılarımıza ve yayıncılarımıza sonsuz teşekkürler!

#gösterkendini bi'daha | Etkinlik Videosu (Uzun Versiyon)


#gösterkendini bi'daha Nasıl Geçti? | Etkinlik Sonrası Kısa Video 


#gösterkendini bi'daha Yayıncılarımızın Gözünden Nasıl Geçti?


#gösterkendini bi'daha Etkinliğinde Neler Yaptık?

19-20 Ocak tarihlerinde iki gün boyunca, iki farklı alanda gerçekleştirilen #gösterkendini bi'daha etkinliğinde; sponsoru olduğumuz toplam 24 yayıncımız ve 1000'i aşkın kullanıcımızla çok keyifli bir hafta sonu geçirdik.

19 Ocak'ta Zula yayıncılarımız Growe, Halil Örenler, MegaSound, Muhammet Biroğlu, RainLoX; Wolfteam yayıncılarımız Angelbooy, BLoodRappeR, CombatStaR, Nyks bizlerle birlikteydi. Joygame'den OG Globalll’in de gün boyu alanda olduğu etkinlikte, Wolfteam turnuvalarının final maçlarını Furkan Abay sundu. 

20 Ocak'ta ise, LoL yayıncılarımız Alaracle, Alexiahill, Barış Can, Bigmomm, Cihad Kiriş, LaKasaba, Lol Pit, Miranda Kerry, NoelDayı, PBY Kaptan, Thaldrin, Theokoles, Senna, zeoNNN ve CS:Go yayıncımız AlpTV etkinlik alanında bizlere eşlik etti.

Katılımcılar, Wolfteam, ZulaLeague of LegendsFortnite, CS:Go turnuvalarına katılarak ödül kazanma şansı bulurken, yayıncılarımızla da birbirinden keyifli 1v1 maçlar yaptılar. Ayrıca yayıncılarımızın turnuva şampiyonu takımlarla ve kendi aralarında yaptıkları gösteri maçları son derece çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Öte yandan, Lenovo Game On ve ininal Game Zone alanlarında saat başı gerçekleştirdiğimiz çekilişlerde, katılımcılar; çeşitli e-pinler ve promo kodların yanında 5, 10 ve 20 TL değerinde Perdigital Bonus'lar kazandılar.

Etkinlik süresince düzenlenen turnuvalarda başarı elde etmiş, çekilişlerden ödül kazanmış tüm kullanıcılarımızı tebrik ederiz :)

Etkinliğimiz boyunca çekilen tüm fotoğrafları aşağıdaki galeride bulabilirsiniz.