Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
Silkroad Silk

Silkroad Silk

Silkroad Online ile tüccar, avcı veya hırsız olarak İpek Yolu'na hayat dolu bir dünya kazandırın. Silkroad Silk Kodu kullanarak Silkroad hesabınıza Silkroad Silk yükleyebilirsiniz. Silkroad Silk fiyatlarını burada bulabilir ve anında teslim imkânıyla Perdigital’den hızlı ve güvenli bir şekilde Silk satın alabilirsiniz.

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
100 Silkroad Silk

Silkroad 100 Silk

66.00 TL
300 Silkroad Silk

Silkroad 300 Silk

197.00 TL
500 Silkroad Silk

Silkroad 500 Silk

328.00 TL
750 Silkroad Silk

Silkroad 750 Silk

459.00 TL
1100 Silkroad Silk

Silkroad 1100 Silk

655.00 TL

Silkroad Online nedir?

Silkroad Online, Joymax tarafından geliştirilen tarihi bir fantastik MMORPG oyunudur. Ünlü İpek Yolu boyunca uzanan ve antik Çin tarihine dayanan Silkroad Online ile 7. yüzyıl İpek Yolu ticaretini yeniden canlandırın. Silkroad Online, oyuncuların kendi karakterlerini yaratmalarına, görevleri tamamlamalarına, canavarlarla savaşmalarına, seviye atlamalarına, evcil hayvanlar edinmelerine, eşyalar üretmelerine, PvP'ye katılmalarına ve daha fazlasına olanak tanır. Ticarette çok para kazanmak, geniş kıtayı yağmalayan yalnız kurt olmak ya da Silkroad'ın barışını koruyan aktif koruyucu rolünü üstlenmek ise tamamen size kalmış.

Silkroad  Silk nedir? Silkroad Silk Kodu ne işe yarar?

Silkroad Silk, Silkroad oyunu içerisinde kullanılan oyun içi para birimidir. Silkroad Silk kodu kullanarak Silkroad Online hesabınıza Silk satın alabilir ve oyundaki karakterlerinizin seviye atlamalarını, evcil hayvanlar edinmelerini, itemler ve çeşitli güçlendirme eşyaları satın alarak daha hızlı gelişmelerini sağlayabilirsiniz.

Silkroad Silk Kodu nerelerde geçerlidir?

Perdigital’de satılan Silkroad Online Silk kodları Gamegami sunucularında geçerlidir.

Silkroad Silk Kodu nasıl kullanılır?

  1. https://silkroad.gamegami.com/ adresine üye girişi yapın.
  2. Sağ üstte bulunan "Silk Yükle" butonuna tıklayın.
  3. Açılan sayfada "Epin Yükleme" bölümünü seçin.
  4. Perdigital'den aldığınız Silkroad Silk e-pin ve seri no'yu girin, "Yükle" butonuna basın.
  5. Satın aldığınız miktarda Silkroad Silk, Silkroad Online hesabınıza yüklenmiştir.

Silkroad 100 Silk, 300 Silkroad Silk, Silkroad 500 Silk, 750 Silkroad Silk, Silkroad 1100 Silk satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış