Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

SEÇİLİ PC OYUNLARINDA 5 PARACIK HEDİYE!

Hopililere, Perdigital.com'dan satın alacakları seçili PC oyunlarında 5 Paracık hediye kampanyası hakkındaki tüm detaylar burada.

Hopililerin yapması gereken şey;

1. Seçili PC oyunları arasından, almak istedikleri oyunu sepetlerine atmak ve sepette görünen "alışverişi tamamla" butonuna basmak.
2. İlk aşamadan sonra açılan sayfada, "Hopi ile giriş yap" seçeneğine tıklamak ve açılan Hopi penceresine önce Hopi kimliklerini girmek, sonrasında ise kendilerine sunulan kampanyalar arasından "Seçili PC oyunlarında 5 Paracık Kazan" kampanyasını seçip, satın alımı tamamlamak.

Ürünü satın alır almaz 5 Paracık, Hopi uygulamalarına yüklenir.

Kampanya koşulları:

- Kampanya 31 Ocak 2017 saat 23:59'a kadar geçerlidir.

- Kampanya, Perdigital.com adresinde Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak NBA 2k17, FIFA 17, Dishonored 2, Watch Dogs 2, Battlefield 1 ve Overwatch Origins Edition PC oyunu alışverişlerinde geçerlidir. 

- Kampanyaya dahil ürünler satın alınarak, en fazla, tüm indirimlere ek 5 Paracık kazanılabilir. 

- Kampanya stoklarla sınırlıdır.

- Kampanya Perdigital’in devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

- Hopi ve Perdigital kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

- Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

PC oyunları >>

Hopi ile ilgili detaylı bilgi >>OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR