Battlefield 1 PC

Battlefield 1 PC

Battlefield 1 satın al, tarafını seç, savaşa başla! Battlefield 1 Dünya Savaşı'nı konu alıyor ve Osmanlı Devleti de savaşa dahil! Kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla Battlefield 1 satın alabilirsiniz. Güvenle Battlefield 1 alın, keyifle oynayın. Oyunda Türkçe dil desteği mevcuttur.

Battlefield 1 CD Key hemen teslim edilecektir. Origin platformuna girip CD Key'i kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Battlefield 1 CD Key, Türkiye'de geçerlidir ve yalnızca PC'de kullanılabilir.

200.00 138.90 TL

Oyunun oynanabilmesi için Origin hesabı gereklidir.

1. Dünya Savaşı’nı konu aldığı için adı “Battlefield 1” olarak belirlenen oyun, 21 Ekim 2016 itibariyle oyun severlerle buluştu! Oyunun öne çıkan özelliklerinden biri; Osmanlı Devleti’nin de oyunda yer alması.

Yenilikler:

Senaryo Modu:

Battlefield 1, önceki Battlefield oyunlarına göre özellikle senaryo alanında ciddi bir fark yaratmış. “Savaş Hikayeleri” olarak geçen senaryo modu, 5 ana hikayeyle karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı görevlerden oluşan senaryolar, hem daha güzel efektler hem de daha büyük haritalar sayesinde, önceki oyunlarda yer alan senaryo modlarından bir hayli farklı ve gelişmiş görünüyor.

Çoklu Oyuncu:

64 kişiye kadar oyuncu sayısı arttırılabilen "Çoklu Oyuncu" alanına ise yeni bir mod eklenmiş. “Operasyonlar” adı verilen bu çoklu oyuncu modunda, Fetih (Conquest) ve Üstünlük (Domination) haritaları daha büyük bir boyutta sunuluyor. Ayrıca “Operasyonlar”da maç halinde değil, cephe halinde savaşa katılınıyor. Birbirine bağlanmış birkaç haritada oynanan “Operasyonlar” modunda, saldıran veya savunan taraf olarak, o tarafa düşen görevin yerine getirilmesine çalışılıyor. Öte yandan, daha önceki Battlefield versiyonlarında alışılagelen çoklu oyuncu modlarının tamamı (Rush, Conquest, Deathmatch, Domination) bu versiyonda da mevcut. Hatta ek olarak, haritaya önceden yerleştirilmiş olan haberci güvercinlerin bulunmasını ve düşmanların yok edilmesi için takviye topçu birliğine mesaj gönderilmesini gerektiren “Savaş Güvercinleri” adlı yeni bir oyun modu oyuncuların beğenisine sunulmuş.

Çoklu oyuncu modunda seçilebilecek ülkeler:

- Osmanlı İmparatorluğu
- İngiltere
- Almanya
- Avusturya-Macaristan
- Amerika
- İtalya

Fransa ve Rusya orduları ise, ilerleyen dönemde sunulacak genişletme paketleriyle oyuna dahil olacak.

Haritalar:

Battlefield 1'in, oyuncuyu içine çekmek anlamında kullanabileceği en önemli silahlardan biri olan haritalar, son derece detaylı tasarlanmış. Özellikle binaların iç tasarımları dikkat çekici. Haritalarla ilgili göze çarpan bir diğer fark ise, önceki Battlefield oyunlarına göre daha büyük olmaları.

Oyunun oynanabilmesi için Origin hesabı gereklidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 ve üzeri
İşlemci: AMD FX-6350 veya Intel Core i5 6600K ve üzeri
Hafıza: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon™ HD 7850 2 GB veya NVIDIA GeForce® GTX 660 2 GB ve üzeri
DirectX: 11.0
İnternet Bağlantı Hızı: 512 KBPS ve üzeri
Müsait Hard Disk Alanı: 50 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 ve üzeri
İşlemci: AMD FX 8350 Wraith veya Intel Core i7 4790 ve üzeri
Hafıza: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon™ RX 480 4 GB veya NVIDIA GeForce® GTX 1060 3 GB ve üzeri
DirectX: 11.1
İnternet Bağlantı Hızı: 512 KBPS ve üzeri
Müsait Hard Disk Alanı: 50 GB