Fifa 17 PC

Fifa 17 PC

FIFA 17 satın alın, gerçek futbolu evinize taşıyın! Özellikle The Journey moduyla öne çıkan FIFA 17 için uygun fiyatlı FIFA 17 CD Key Perdigital'de. Kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla FIFA 17 alabilirsiniz. Üründe Türkçe dil desteği mevcuttur.

Ürünü satın aldıktan sonra, FIFA 17 CD Key hemen teslim edilecektir. Origin platformuna girip FIFA 17 CD Key'i kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

FIFA 17 CD Key Türkiye'de geçerlidir ve yalnızca PC'de kullanılabilir.

199.00 109.90 TL
Taksit seçenekleri için tıklayın >>

Oyunun oynanabilmesi için Origin hesabı gereklidir.

Her yıl Eylül ayında yeni versiyonuyla karşımıza çıkan Fifa'nın 2017 versiyonu 29 Eylül itibariyle satışa sunuldu. Oyunda futbolseverleri bekleyen pek çok yenilik var.

Frosbite motoruyla çok daha keyifli!

Daha önce yine EA tarafından Battlefield, Dragon Age veStar Wars: Battlefront oyunlarında kullanılmış olan Frostbite motoru Fifa 17’de de kullanıldı. Frostbite motoru sayesinde oyunun grafikleri ve oyun mekanikleri tamamen farklı önceki versiyonlardan. Özellikle gerçeklik hissi verme anlamında oyuna ciddi katkılar sunan Frostbite motoru ile Fifa çok daha keyifli bir hal alıyor!

“The Journey” kariyer modu

Oyunun öne çıkan özelliklerinden biri de “The Journey” (Yolculuk) adı verilen kariyer modu. Kendinize bir oyuncu yaratıyor ve bu oyuncu ile profesyonel bir futbol kariyerine adım atıyorsunuz. The Journey, Dünya’nın ünlü kulüplerinde oynamak, çeşitli statlarda maça çıkma heyecanı yaşamak için birebir!

Duran toplar, şutlar, ara pasları

Fifa 17’deki önemli yeniliklerin bir kısmı duran toplar, şutlar ve ara pasları ile ilgili. Özellikle “threaded through pass” (derinlemesine ara pas) adı verilen yeni ara pası bu alanda yapılan değişikliklerde başı çekiyor. Duran toplar ise artık daha tehlikeli. Bilhassa kornerlerde üstten görünümle topun atılacağı nokta seçilebiliyor. Penaltılarda ise öncelikle topa nereden koşulacağı seçiliyor. Seçilen noktaya göre koşu başlıyor ve bu esnada topun hangi köşeye ne sertlikle yollacağı belirleniyor. Taç atışlarında ise üç önemli yenilik var. Bunlardan birincisi taç atışını gerilerek kullanmak. İkincisi ise taç atarken hareket etmek. Üçüncü ve en önemli yenilik ise şaşırtma yaparak tacı ters tarafa doğoru kullanabiliyor olmak. Şutlarda en çok göze çarpan yenilik ise yere vurdurarak kaleye gönderme opsiyonu.

Oyunun oynanabilmesi için Origin hesabı gereklidir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-550 3.2GHz ya da Phenom II X3 715
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 16 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 768MB ya da Radeon HD 5770 1024MB
DirectX: DX 11

 

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 8 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Core i5-2550K 3.4GHz ya da FX-8120 ve ya daha üst bir model 
RAM: 8 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 16 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 570 ya da Radeon HD 6970 ve ya daha üst bir model
DirectX: DX 11