Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

SEÇİLİ PC OYUNLARINA 5 PARACIK HEDİYE!

Hopililere, seçili PC oyunlarında 5 Paracık Perdigital'den!

Hopililerin yapması gereken;

1. Seçili PC oyunları arasından, almak istedikleri oyunu sepetlerine atmak ve sepette görünen "alışverişi tamamla" butonuna basmak.
2. İlk aşamadan sonra açılan sayfada, "Hopi ile paracık kazanmak ya da Hopi'ni kullanmak için tıkla" yazan görsele tıklamak ve açılan Hopi penceresine önce Hopi kimliklerini girmek. Sonrasında ise kendilerine sunulan kampanyalar arasından "Seçili PC oyunlarında 5 Paracık Kazan" kampanyasını seçip, satın alımı tamamlamak.

Ürünü satın alır almaz 5 Paracık, Hopi uygulamanıza yüklenir.

Kampanya koşulları:

- Kampanya 15 Mart 2017 saat 23:59'a kadar geçerlidir.

- Kampanya, Perdigital.com adresinde Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak FIFA 17, Battlefield 1 ve Resident Evil 7 PC oyunu alışverişlerinde geçerlidir. 

- Kampanyaya dahil ürünler satın alınarak, en fazla, tüm indirimlere ek 5 Paracık kazanılabilir. 

- Kampanya stoklarla sınırlıdır.

- Kampanya Perdigital’in devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

- Hopi ve Perdigital kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

- Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Hopi ile ilgili detaylı bilgi >>OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR