Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

İNİNAL KART İLE BAKİYE YÜKLEYENLERE ÖZEL BONUS KAMPANYASI

Perdigital.com’a İninal kartıyla tek seferde 20 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyuncular, 5 TL değerinde Perdigital Bonus kazanıyor!

Kampanyadan yararlanabilmek için:
  1. İninal tarafından gönderilen SMS’te yer alan kampanya kodunu, kampanya tarihi sona ermeden önce aşağıdaki alana girmeniz ve “KODU KULLAN” butonuna tıklayarak kampanyaya katılım sağlamanız gerekmektedir. Bu adımı tamamlamayan kullanıcılarımız İninal kart ile tek seferde 20 TL ve üzeri bakiye yükleseler dahi Perdigital Bonus kazanamazlar!
  2. Kampanya kodunu kullanıp, kampanyaya başarıyla katılım sağlayan kullanıcılarımız, kampanya tarihinin sonuna kadar Perdigital.com’a İninal kartla tek seferde 20 TL ve üzeri bakiye yüklemelidirler.

5 TL değerinde Perdigital Bonus, yukarıda yer alan 2 koşulu da yerine getiren kullanıcılarımızın Perdigital.com hesaplarına, İninal kart ile bakiye yükleme işlemini tamamladıkları anda otomatik olarak yatacaktır.

Kampanya kodunu girebilmek için lütfen üye girişi yapınız
Kampanya kuralları:
  1. Kampanya, 04.10.2018 15:00 - 15.10.2018 23:59 arasında geçerlidir.
  2. Kampanyadan yararlanabilmek için, yukarıda belirtilen koşullar, kampanya bitiş tarihinden önce yerine getirilmelidir.
  3. Kampanyadan kazanılan Perdigital Bonus, Vodafone paket/bakiye yükleme işlemleri ile yayıncıya destek hizmeti dışında kalan tüm alışverişlerde herhangi bir sepet alt limiti olmaksızın kullanılabilir.
  4. Kampanya kodları tek kullanımlık olup, bir kullanıcı bu kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir.
  5. Kampanya kodları İninal tarafından SMS ile gönderilir. Perdigital.com hiçbir şekilde kampanya kodu üretmez veya sunmaz.
  6. Kampanya 5.000 tekil kullanıcı ile sınırlıdır.
  7. ininal ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  8. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.