Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
TOD Taraftar Paketi yetkili_satici

TOD Taraftar Paketi

Derbiler dahil, taraftarı olduğun takımın tüm Süper Lig maçlarını sezon boyunca TOD Taraftar Paketi ile izle! Galatasaray maçları, Fenerbahçe maçları, Beşiktaş maçları, Trabzonspor maçları veya taraftarı olduğun diğer Süper Lig takımının tüm maçlarına; TOD Taraftar Paketi ile kurulum ve taahhüt olmadan kolayca ulaşabilirsin. Sezonluk TOD Taraftar Paketi anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla.

TOD Taraftar Paketi nedir?

TOD Taraftar Paketi, derbiler dahil, taraftarı olunan takımın tüm Süper Lig maçlarını sezon boyunca seyretme imkanı sunar. Web, cep ve tabletten erişilebilen 12 Aylık TOD Taraftar Paketi'nde ayrıca beIN SPORTS kanalları ve Ulusal kanallar da mevcuttur. 

TOD Taraftar Paketi neleri içeriyor?

  • Derbiler dahil taraftarı olunan takımın canlı Süper Lig maçları,
  • beIN SPORTS kanalları ve Ulusal kanallar,
  • Kurulum ve taahhüt olmadan kolay üyelik,
  • Smart TV, Apple TV ve Android TV ile büyük ekran keyfini yaşa!

TOD Taraftar Paketi nereden alınır?

Perdigital, TOD ile sözleşmeli çalışmaktadır ve TOD Taraftar Paketi doğrudan TOD firmasından tedarik edilmektedir. Dolayısıyla, Perdigital'den güvenle TOD Taraftar Paketi satın alabilirsiniz.

TOD Taraftar Paketi fiyatları

12 aylık TOD Taraftar Paketi'nin fiyatı, doğrudan TOD tarafından belirlenmektedir.

TOD Taraftar Paketi kodlarının son kullanma tarihi var mı?

TOD Taraftar Paketi kodlarının son kullanım tarihi, kodun satın alındığı tarihten itibaren 1 yıldır.

TOD Taraftar Paketi kodu nasıl kullanılır? 

https://www.todtv.com.tr/kupon-kodu sayfasını ziyaret ederek KUPON KODU alanına Perdigital.com’dan satın almış olduğunuz TOD Taraftar Paketi kodunu girmelisiniz. Üye girişi yaptıktan veya mevcut üyeliğiniz bulunmuyorsa ücretsiz üyelik işlemleri tamamlamalısınız. Kupon Kodu aktive edildiği anda, satın alınan paket anında aktif olacak ve tercih edilen paketin süresi boyunca paketteki içeriklerin izlenme hakkı elde edilecektir.

Paketiniz kapsamındaki içeriklere erişmek için TOD’a üye olunması gereklidir.

Paket kodları yurt içi servisler için geçerlidir.

Digiturk kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Kupon kodunun kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda, https://chat.digiturk.com.tr/bc/chat/Login adresinde yer alan Canlı Müşteri Hizmetleri'nden yardım alabilirsiniz.

12 Aylık TOD Taraftar Paketi satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış