Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
Just English Online İngilizce Kursu

Just English Online İngilizce Kursu

Just English Online İngilizce Kursu Sistemleri ile dilediğiniz yerde İngilizce öğrenebilirsiniz. Just English Genel İngilizce kursu, Just English Toefl kursu, Just English Ielts kursu, Just English YDS kursu anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla Perdigital’de!

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
Just English Genel İngilizce Kursu (72 Saat)

Just English Genel İngilizce Kursu

72 Saat
1,190.00 TL
Just English TOEFL Kursu (72 Saat)

Just English TOEFL Kursu

72 Saat
1,290.00 TL
Just English IELTS Kursu (72 Saat)

Just English IELTS Kursu

72 Saat
1,290.00 TL
Just English YDS Kursu (72 Saat)

Just English YDS Kursu

72 Saat
1,290.00 TL
Fiyatlara KDV dahildir.

Just English Online İngilizce Kursu nedir? 

Just English Online İngilizce Kursları ile kısa sürede İngilizce öğrenebilir veya akademik İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Just English kurumunun ana dili İngilizce olan eğitmenleri sayesinde istediğiniz yerde ve zamanda İngilizce eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. 

Just English Online İngilizce Kursu ne işe yarar?

Just English Online İngilizce kursları, Zoom Platformu üzerinden, online bire-bir (One To One) İngilizce eğitimi veya sınıf dersleri olanağı sağlar. Genel İngilizce, Toefl, Ielts ve YDS kursları ile İngilizce öğrenebilir veya akademik İngilizcenizi geliştirerek yurt dışında yaşama veya iş imkanı bulabilirsiniz. 

Just English Online İngilizce Kurslarında hangi seçenekler mevcut?

Perdigital.com'da 72 Saat Just English Genel İngilizce kursu, 72 Saat Just English Toefl kursu, 72 saat Just English Ielts kursu, 72 saat Just English YDS kursu seçeneklerini bulabilirsiniz.

Just English Online İngilizce Kursu, Just English Genel İngilizce kursu, Just English Toefl kursu, Just English Ielts kursu, Just English YDS kursu satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış