Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

E-PIN VEYA STEAM CÜZDAN KODU ALANLARA 1 HAFTA ÜCRETSİZ BLUTV İZLEME KEYFİ

E-pin veya Steam Cüzdan Kodu alan tüm oyuncularımıza, 1 haftalık BluTV üyeliği hediye!

BluTV ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın >>

21 Haziran 2017 15:00 ile 30 Temmuz 2017 23:59 arasında "Online Oyun" kategorimizdeki oyunlardan herhangi biri için e-pin veya Steam Cüzdan Kodu alan tüm kullanıcılarımıza, 1 haftalık BluTV üyeliği hediye ediyoruz!

Online oyun e-pin (LoL RP, Wolfteam Nakit, Metin2 EP, Legend Online Elmas, SKILL Cash gibi) veya Steam Cüzdan Kodu satın aldıktan sonra, HESABIM > PROMO KODLARIM (https://www.perdigital.com/hesabim/promocode) sayfasında 1 haftalık BluTV üyelik kodunuzu bulabilirsiniz.

BluTV 1 haftalık üyelik kodunu nasıl kullanabilirim?

https://www.blutv.com.tr/kupon adresindeki ilgili alana ürün kodunu girerek 1 haftalık BluTV üyeliğinizi aktive edebilirsiniz.

Bayramda 1 haftalık BluTV üyelik koduyla binlerce içerikten istediğinizi izleyerek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Siz de hemen e-pin veya Steam Cüzdan Kodu satın alın, bu fırsatı kaçırmayın!

Online oyun e-pin & Steam Cüzdan Kodu kategorimiz için tıklayın >>

Kupon kodundan kimler yararlanamaz?

Mevcut BluTV üyeliğini in-app-purchase ya da mobil ödeme seçenekleri ile başlatanlar kupon kodlarını aktive edemezler. Kupon kodundan yararlanabilmeleri için yeni bir e-mail adresi ile kupon kodlarını aktive etmeleri gerekmektedir.

Kampanya koşulları:

1. Kampanya, 21 Haziran 2017 15:00 ile 30 Temmuz 2017 23:59 arasında geçerlidir.
2. Yalnızca online oyun e-pin veya Steam Cüzdan Kodu satın alan kullanıcılar bu kampanyadan yararlanabilir. Joypara transferi bu kategoriye dahil değildir!
3. Her kullanıcı yalnızca bir kez "1 hafta ücretsiz BluTv üyelik kodu" kazanabilir ve bu kod, her BluTv hesabında yalnızca bir kez kullanılabilir.
4. 1 hafta ücretsiz BluTv üyelik kodlarının son kullanım tarihi 17.08.2017'dir.
5. Perdigital.com ve BluTv, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.