Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

XBOX GAME PASS'TEKİ EN İYİ STRATEJİ OYUNLARI

Microsoft’un Xbox One oyun konsolu için geliştirdiği abonelik hizmeti olan Xbox Game Pass, iki farklı abonelik paketi biçiminde sunulmaktadır: Xbox Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate.

Daha fazla bilgi edinmek için Xbox Game Pass nedir? içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Xbox Game Pass’te yer alan strateji oyunlarından sizin için derlediğimiz listeye göz atabilir, Xbox Game Pass satın alarak bu strateji oyunlarına ücretsiz erişebilirsiniz.

Xbox Game Pass satın al >>

Xbox Game Pass Ultimate satın al >>

Nowhere Prophet: Tek kişilik kart oyunu Nowhere Prophet ile rastgele oluşturulmuş haritalar üzerinde destenizi geliştirerek taktiksel savaştaki yerinizi alın.

Worms W.M.D: Popüler taktiksel bilgisayar oyunları serisi Worms’un 2D versiyonu olan Worms W.M.D ile solucanlar arası savaşta stratejik üstünlük kurarak solucan takımınızı galibiyete taşıyın.

Frostpunk: Console Edition: Donmuş bir gezegende yurtsuz kalan bir uygarlığın lideri olarak halkınız için yeni bir yaşam kurmaya çalışarak onlara liderlik edebilir ve Frostpunk’ın soğuk dünyasında hayatta kalma mücadelesi verebilirsiniz.

Gears Tactics: Hızlı ve sıra tabanlı bir strateji oyunu Gear Tactics ile hayatta kalmak için taktiksel savaşta zekanızla düşmanınıza üstünlük sağlayın.

Europa Universalis IV: Strateji oyunları arasında oldukça popüler olan Europa Universalis IV oyununu ve DLC’lerini Xbox Game Pass ile keşfedin.

Age of Wonders: Planetfall: Age of Wonders serisinin hayranlarını bilim kurgu konsepti ile karşılayan bu oyun ile strateji türünde değişik bir deneyim yaşayın.

Wasteland 3: Kıyamet sonrası Colorado’nun çorak topraklarında mücadele edebilirsiniz.

Stellaris Console Edition: Stellaris ile uzayı keşfedin! İmparatorluğunuzu yöneterek diğer uzay medeniyetleri ile savaşabilir ya da diplomasi yapabilirsiniz.

Mutant Year Zero: Road to Eden: Dünya sona eriyor ve insan ırkı ortadan kalkıyor! Acele edin; Mutant Year Zero ile deforme olmuş insansı varlıklar ve hayvanlardan oluşan mutantlarla hayatta kalmak için savaşın.

State of Decay: Year-One: Açık dünyada zombilere karşı mücadele ederken bir yandan da yaşam alanınızı geliştirmeye ve hayatta kalmaya çalışın.

Xbox Game Pass ile edinebileceğiniz diğer strateji oyunlarını da inceleyebilirsiniz:

  • Crusader Kings III
  • Age of Empires Definitive Edition
  • Age of Empires II:  Definitive Edition
  • Totally Accurate Battle Simulator
  • Wargroove
  • Dungeon of the Endless
  • Halo Wars: Definitive Edition
  • Sea Salt
  • Astrogalaster
  • Cities: Skylines

Benzer İçerikler