Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

WORLD WAR 3 OYUNU HAKKINDA BİLGİLER

World War 3, The 4 Winds tarafından yayınlanan; taktiksel, çok oyunculu, çevrimiçi, oynaması ücretsiz bir FPS oyunudur.

9 Aralık 2022 Cuma günü Redline Operasyonu adıyla ilk sezonunu yayınlayan oyun hakkında detaylı bilgiyi bu içeriğimizde bulabilirsiniz.

WW3'ün resmi sitesini buradan ziyaret edebilir ve oyunu bilgisayarınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz!


Tüm Dünya Karşı Karşıya!

WW3, bütün dünyanın savaş alanında olduğu, taktiksel çevrimiçi çok oyunculu bir FPS oyunudur. Takım bazlı çatışmalara sahne olan; birçok farklı silah, araç, teçhizat ve dron içeren devasa haritalara sahiptir. World War 3'te iki temel oyun modu (Taktik Harekat ve Takımlı Ölüm Maçı) mevcutur. 40'a kadar oyuncu ile birlikte savaş alanına girebilme imkanı tanır. 

Oyuncularına savaşı kazanabilmeleri için ellerindeki tüm araçları kullanabilmesine imkan tanır. World War 3'te oyuncular bir piyade olarak görevlendirilir. Oyundaki tüm tanklar ve araçlar sürülebilirdir. Savaş alanında dron kullanılarak gözetleme yapılabilir. Ayrıca düşmana maksimum hasar vermek için taktiksel savaş desteği özelliği de mevcuttur. 

World War 3, tamamen gerçekçi çevre modellemesine ve ayrıntılı tasarlanmış haritaya sahiptir. Varşova, Berlin, Moskova ve Polyarni gibi Dünya'nın gerçek şehirlerinde savaşmaya olanak tanır. 

WW3'ün savaş mekanikleri ve oynanış özellikleri oyunun gerçekçiliğini ve akıcılığını artırmıştır. Gelişmiş balistik sistemi, tüm vücut farkındalığı, araç fizik sistemi ve kapsamlı özelleştirme özellikleri ile oyun deneyimi üst düzeye çıkmıştır.

Oyunda birçok farklı silah, araç, alet, dron, top ve hava saldırısından oluşan devasa cephanelikler mevcuttur. Ayrıca kişiselleştirilebilir kozmetikleriyle her piyade kendine özgü savaş stili oluşturabilir: Araçlar, taktiksel teçhizatı ve üniformalar tamamen özelleştirebilir.

WW3'te silah, araç, alet, kozmetik gibi oyun içi öğelerin satın alınabildiği bir mağaza mevcuttur. Oyun içi mağaza alışverişlerinde UNC adında bir para birimi kullanılmaktadır. 

WW3 UNC satın al >>

Oyun içerisinde 1. Yıl Başlangıç Paketi isimli bir paket mevcuttur. Başlangıç Paketi; ilk Müdahale Karakter Şeması, M416 Avcı Taarruz Tüfeği, 500 UNC ve beş adet TP Takviyesi içermektedir. 

Benzer İçerikler