Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

VALORANT İSİM (NİCK) DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR?

Riot Games’in geliştiriciliğini üstlendiği popüler strateji odaklı FPS oyunu Valorant, çıktığı günden bu yana oyuncular arasında popüler bir oyun haline geldi. Oyuncuların Valorant hakkında merak ettikleri bir konu da oyunda isim değiştirme işleminin nasıl yapılacağı ve etiketin nasıl değişeceği. Perdigital olarak bu yazımızda, Valorant isim nasıl değiştirilir ve etiket değiştirme işlemi nasıl yapılır konularına odaklandık.

%2 bonus fırsatıyla Valorant Point (VP) satın al >>

Valorant isim değiştirme nasıl yapılır?

Valorant’taki isminiz (nickiniz) Riot hesabınızın ismidir. Valorant isminizi değiştirebilmeniz için öncelikle Riot hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Riot hesabınıza giriş yaptıktan sonra, "Ayarlar" alanından sol kısımda yer alan “Riot ID” bölümüne girmeniz gerekiyor. Bu işlemleri yaptıktan sonra açılan sayfada Valorant isim değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Valorant isim değiştirme işlemini gerçekleştirdikten sonra 30 gün içerisinde tekrar Valorant isim değiştirme yapamıyorsunuz. 30 gün sonra dilerseniz tekrar Valorant isminizi değiştirebilirsiniz. Valorant’taki isim (nick) değiştirme işlemi adımları kısaca şöyle:

  • Riot hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Ayarlar" alanına gidin.
  • Sol tarafta yer alan "RIOT ID" bölümüne tıklayın.
  • Çıkan sayfada Valorant isminizi (Valorant nickinizi) değiştirebilirsiniz.

Valorant isim etiketi değişimi nasıl yapılır?

Valorant isminizin yanında yer alan # işaretinden sonra gelen kısım etiketiniz oluyor. Bu etiket genelde rastgele oluşturulmuş sayılardan oluşsa da bu etiketi dilediğiniz gibi değiştirmek mümkün. İsim etiketinizi değiştirmek için isim değiştirme işleminde olduğu gibi öncelikle Riot hesabınıza giriş yapıp "Ayarlar" alanını açmanız gerekiyor. Buradaki etiket kısmından Valorant isim etiketinizi dileğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra oyunun size rastgele şekilde vermiş olduğu etiketi değiştirip oyundaki isminizin yanında sizin belirlemiş olduğunuz etiket gözükecektir.

Benzer İçerikler