Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

MENTALUP NEDİR?

Türkiye'nin ilk oyunlaştırılmış eğitim platformu MentalUP 102 ülkede 10 milyon kullanıcıya sahip, çocuk gelişim uzmanları, akademisyenler ve oyun tasarımcılarının bir araya gelerek geliştirdiği, çocukların düşünme ve öğrenme becerilerini geliştirmeye yönelik özel egzersizler içeren, oyunlaştırılmış eğitim platformudur.

MentalUP Üyelik satın al >>


Çocuklarınız eğlensin, eğlenirken gelişsin!

MentalUP, içerisinde dikkat, hafıza, mantık, görsel, sözel ve daha birçok kategoride 120’den fazla eğitici zeka oyunu içerir. Teknolojinin faydalarından yararlanarak dikkat, hafıza, problem çözebilme, görsel zeka ve sözel zeka gibi zihinsel becerilerini MentalUP sayesinde geliştirebilir. Tüm egzersizler oyun şeklinde tasarlandığı için çocuklar tarafından ek bir sorumluluk olarak görülmeden, onların bilgisayar, tablet ve telefonda geçirdiği vakti kaliteli bir şekilde değerlendirmelerine olanak tanır.

Çocuklar birbirinden eğlenceli zekâ oyunlarını oynayarak düşünme ve öğrenme becerilerini geliştirirken ebeveynler de MentalUP'ta sunulan zengin raporlama modülleri ile çocuğunun gelişimini anbean takip edebilir ve onların gelişimlerini raporlama ekranlarında gözlemleyebilir.

Bu raporlama modülleri çocukların öne çıkan becerileri ve geliştirebilir becerileri hakkında güçlü ipuçları sağlamaktadır. Çocuğunuzun hafıza, görsel, sözel ve mantık becerilerinin hangilerini daha etkin kullandığını, hangi becerisinin diğer becerilerinden daha gelişmiş olduğunu kolaylıkla gözlemleyebilmektesiniz. Çocuğunuzun performansını kendi yaşıtlarıyla kıyaslayabilirsiniz.

Pedagojik Ürün sertifikalı ve ödüllü bir eğitim platformudur.

Egzersizler, en kolay seviyeden başlar ve kullanıcının performansına göre gittikçe zorlaşır.

MentalUP uygulaması 4 yaş ve üzeri tüm çocuklar için uygundur. Aynı zamanda, zihinsel zindelik sağlamak isteyen yetişkinlerin de kullanabilir.

MentalUP, çocukların güvenliğine ve mahremiyetine önem verdiğinden içerisinde herhangi bir reklam içermemektedir.

MentalUP dijital bir üründür ve doğru kullanım için ihtiyacınız olan her şey uygulama içerisinde yer almaktadır. Uygulamayı kullanmak için ek materyallere ihtiyacınız yoktur, MentalUP Üyelik satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler