Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
MentalUP Üyelik yetkili_satici

MentalUP Üyelik

MentalUP, çocukların dikkat ve hafıza gibi zihinsel becerilerini geliştiren bir uygulamadır. MentalUP uygulamasını kullanabilmek için MentalUP Üyelik satın alınmalıdır. 1 Yıllık MentalUP Üyelik kodunu burada bulabilir, güvenle 1 Yıllık MentalUP Üyelik satın alabilirsiniz. 1 Yıllık MentalUP Üyelik Perdigital'de!

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
1 Yıllık MentalUP Üyelik

1 Yıllık MentalUP Üyelik

499.00 TL
Fiyatlara KDV dahildir.

MentalUP Nedir?

MentalUP, çocukların dikkat ve hafıza gibi zihinsel becerilerini geliştiren; kendi potansiyellerini keşfetmelerine olanak tanıyan ve eğitsel zeka oyunları içeren bir uygulamadır.

MentalUP'ı kimler kullanabilir?

MentalUP uygulaması; okul öncesi, ilkokul ve ortaokul çağındaki öğrenciler tarafından  kullanılabilir. Ayrıca MentalUP'ı yetişkinler de kullanabilir.

MentalUP neden kullanılmalı?

MentalUP, özellikle okul çağındaki çocukların bilgisayar, tablet ve telefonda geçirdiği vakti kaliteli bir şekilde değerlendirmelerine olanak tanır. Teknolojinin faydalarından yararlanarak dikkat, hafıza, problem çözebilme, görsel zeka ve sözel zeka gibi zihinsel becerilerini MentalUP sayesinde geliştirebilir.

MentalUP'a günde ne kadar vakit ayırmak gerekir?

MentalUP, her gün kişiye özel bir çalışma programı sunar. MentalUP'ta günde toplam 20 dakika sürecek 10 adet egzersiz yapmak yeterli bir çalışma olacaktır. Günlük çalışma planının her gün aksatılmadan yapılması kullanıcının zihinsel süreçlerine olumlu katkı sağlar.

MentalUP'ta çocuğumun gelişimini ve performansını takip edebilir miyim?

MentalUP'ta sunulan zengin raporlama modülleri ile çocuğunuzun gelişimini anbean takip edebilir, çocuğunuzun performansını kendi yaşıtlarıyla kıyaslayabilirsiniz.

MentalUP Üyelik nereden alınır?

Perdigital.com, MentalUP ile doğrudan sözleşmeli olarak çalışmaktadır. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz MentalUP Üyelik kodunu Perdigital.com'dan güvenle satın alabilirsiniz.

1 Yıllık Mental UP Üyelik, MentalUP Üyelik, MentalUP 1 Yıllık Üyelik satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış