Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

LOL UZAYIN RİTMİ KOSTÜM SERİSİ

Riot Games’in popüler MOBA oyunu League of Legends, birbirinden farklı temalara sahip kostümler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. LoL 11.7 Yama Notları ile beraber galaksi diskosu Uzayın Ritmi temasına ait kostümler oyuna eklendi.

Uzayın Ritmi olarak isimlendirilen yeni kostüm serisinde uzay ve disko teması kullanılıyor. Uzayın Ritmi temasına sahip kostümlerin çıktığı şampiyonlar; Nunu ve Willump, Nasus, Rumble, Lux, Samira, Blitzcrank, Lulu.

%2 bonus fırsatıyla LoL RP satın al >>

LoL, yeni kostüm serisi Uzayın Ritmi için tanıtım videosu da yayınladı:

7 şampiyon için şu an oyun içi mağazada bulunan kostümlerin görünüşleri şu şekilde: 

Uzayın Ritmi Blitz ve Crank

Destek oyuncuları tarafından sıkça seçilen Blitzcrank için en son kostüm yaklaşık 2 yıl önce eklenmişti. Uzun bir aradan sonra Blirzcrank için oyuna eklenen "Uzayın Ritmi Blitz ve Crank" kostümü oyun içi mağazada 1820 LoL RP.

Uzayın Ritmi Nasus

Takım savaşlarında genellikle tank görevini üstlenmeyi seven oyuncuların tercih ettiği şampiyon Nasus’a gelen Uzayın Ritmi temasına sahip, Uzayın Ritmi Nasus kostümü oyun içi mağazada 1350 LoL RP.

Uzayın Ritmi Rumble

Uzun bir süre yeni bir kostüme kavuşan şampiyonlardan bir diğeri de Rumble. Uzayın Ritmi Rumble kostümünü almak isteyen oyuncular 1350 LoL RP karşılığında bu kostüme sahip olabilirler.

Uzayın Ritmi Lux

Orta koridor ve alt koridor-destek rollerinde oynanan ve sevilen şampiyon Lux için oyuna eklenen Uzayın Ritmi Lux kostümünün değeri 1350 LoL RP.


Uzayın Ritmi Samira

Alt koridorun son zamanlarda gözde şampiyonlarından biri haline gelen Samira için çıkan ikinci kostüm Uzayın Ritmi Samira 1350 LoL RP değerinde.

Uzayın Ritmi Lulu

Yetenek setiyle alt koridor destek rolünde oynamayı seven oyuncuların seçim ekranında hiç düşünmeden seçtiği şampiyonlardan olan Lulu’ya gelen Uzayın Ritmi Lulu kostümü mağazada 1350 LoL RP değerinde.


Uzayın Ritmi Nunu ve Willump

Büsbüyük Kartopu yeneteğiyle ani baskınlar yapabilen Nunu ve Willump orman rolünde şampiyonlar arasında kendine özel bir yer edinmiş. Uzayın Ritmi Nunu ve Willump kostümü mağazada 1350 LoL RP değerinde. Benzer İçerikler