Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

TÜYLERİNİZİ DİKEN DİKEN EDECEK KORKU VE GERİLİM FİLMLERİ

Seyrettiğimiz ekrandan bir an olsun gözümüzü alamadığımız filmleri hepimiz seviyoruz. Pandemi döneminde korku ve gerilim türündeki filmler oldukça izlenen filmler haline geldi. Seyrederken korku ve gerilim dolu dakikalar yaşayacağınız filmleri sizler için derledik. Google Play Store, BluTV ve Apple TV’de yer alan korku ve gerilim türündeki filmlere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Blutv’deki Korku ve Gerilim Filmleri

BluTV Üyelik satın alarak BluTV’deki korku ve gerilim türündeki filmlere erişebilirsiniz. Perdigital'den satın alacağınız 12 Aylık BluTV Üyelik 274,80 TL yerine sadece 154,80 TL!

BluTV Üyelik satın al >>

BluTV'de yer alan korku/gerilim filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Google Play’deki Korku ve Gerilim Filmleri

Kiralama ya da satın alma seçeneklerinin bulunduğu korku ve gerilim türündeki filmlere Perdigital’den Google Play kodu satın alıp bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonunuzdan kolayca izleyebilirsiniz.

Google Play kodu satın al >>

Google Play'de yer alan korku/gerilim filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Apple TV’deki Korku ve Gerilim Filmleri

iTunes (Apple) Hediye kartı satın alıp Apple TV’de yer alan korku ve gerilim filmlerine kolayca erişebilirsiniz. iPhone, Mac gibi iOS işletim sistemine sahip cihazlara indirip kullanabileceğiniz Apple TV sayesinde yüzlerce filmi kiralayarak veya satın alarak izleyebilirsiniz.

iTunes (Apple) Hediye kartı satın al >>

Benzer İçerikler