Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

MUTLAKA İZLEMENİZ GEREKEN KOMEDİ FİLMLERİ

Boş zamanlarımızı değerlendirmek istediğimizde film izlemek bu isteği karşılayan ilk seçeneklerden oluyor. Film izlemek istediğimizde de tür olarak öncelikli komedi filmleri akla geliyor. Boş vaktinizde gülmek ve eğlenmek istiyorsanız sizler için BluTV, Google Play ve Apple TV’de yer alan komedi filmlerini derledik.

BluTV’deki Komedi Filmleri

BluTV Üyelik satın alarak BluTV’deki komedi filmlerine erişebilirsiniz. Perdigital'den satın alacağınız 12 Aylık BluTV Üyelik 274,80 TL yerine sadece 154,80 TL!

BluTV Üyelik satın al >>

BluTV'de yer alan komedi filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz. 

Google Play’deki Komedi Filmleri

Google Play’de yer alan komedi filmlerini ister kiralayarak ister satın alarak izleyebilirsiniz. Perdigital’den Google Play kodu satın alıp bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonunuzdan kolayca izleyebilirsiniz.

Google Play kodu satın al >>

Google Play'de yer alan komedi filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz. 

Apple TV’deki Komedi Filmleri

iTunes (Apple) Hediye kartı satın alıp Apple TV’de yer alan komedi filmlerine erişebilirsiniz. iPhone, Mac gibi iOS işletim sistemine sahip cihazlara indirip kullanabileceğiniz Apple TV sayesinde yüzlerce filmi kiralayarak veya satın alarak izleyebilirsiniz.

iTunes (Apple) Hediye kartı satın al >>

Benzer İçerikler