Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

OYNANIŞI EN UZUN SÜREN OYUNLAR

Oynanış süresi bakımından açık dünya oyunlarının hikayeleri çok uzun olabiliyor. Kesintisiz oynandığında ortalama 30 saat süren open world oyunlarının bazıları kesintisiz oynasanız bile bir haftada bile bitmiyor! Bu soğuk kış günlerinde özellikle hikayesiyle sizi ekranlara kilitleyecek bu oyunları kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyoruz.

İşte oynanışı en uzun süren oyunlar:

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Oynanış süresi: 128 saat

2011 çıkışlı olmasına rağmen hala eskimeyen, oyuncuların tekrar tekrar oynadıklarını ilettiği; Bethesda'nın gözbebeği Skyrim'i kesintisiz oynasanız bile 5 günde bitiremeyeceksiniz. 

The Witcher 3: Wild Hunt

Oynanış süresi: 102 saat

5 yıldır aynı heyecan ve tutkuyla oyuncuların en sevdiği açık dünya oyunlarından biri olmayı başaran The Witcher 3, DLC'leri hariç tam tamına 4 gün 6 saat sürüyor!

ARK: Survival Evolved

Oynanış süresi: 114 saat

Esrarengiz bir adada hayatta kalmaya çalışırken günler geçecek! Dinozorlara ve eski dünyanın tüm yaratıklarına 4 gün 18 saat boyunca meydan okuyabilirsiniz.

Monster Hunter: World

Oynanış süresi: 96 saat

Tam 4 gün boyunca sürprizlere hazır olun! Bu yeni dünyadan hiç çıkmak istemeyeceksin.

Kerbal Space Program

Oynanış süresi: 185 saat

İşte geldik 1 haftadan uzun süren oyuna... Tamına tamına bir uzay simülasyonu olan oyun kesintisiz oynanırsa neredeyse 8 gün sürüyor. Bu amansız serüvene mutlaka tanık olmalısınız. 

Yukarıda bahsettiğimiz tüm oyunlar Steam'de mevcut. Steam Cüzdan Kodu satın alarak her birine sahip olabilirsiniz. 

Steam Cüzdan Kodu satın al >>

Benzer İçerikler