Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

AİLECEK İZLEYEBİLECEĞİNİZ EN KEYİFLİ ÇOCUK FİLMLERİ

Pandemi nedeniyle evlerde kaldığımız şu günlerde çocuklarınız ile beraber keyifle izleyebileceği filmler için araştırma yapıyorsanız BluTV, Google Play Store ve Apple TV'de yer alan; çocuklar için filmlere göz atabilirsiniz.

BluTV’deki  Çocuk Fimleri

BluTV Üyelik satın alarak BluTV’deki çocuklar için izlemesi keyifli filmlere erişebilirsiniz. Perdigital'den satın alacağınız 12 Aylık BluTV Üyelik 274,80 TL yerine sadece 154,80 TL!

BluTV Üyelik satın al >>

Google Play’deki Çocuk Filmleri

Kiralama ya da satın alma seçeneklerinin bulunduğu çocuk filmlerine Perdigital’den Google Play kodu satın alıp bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonunuzdan kolayca izleyebilirsiniz.

Google Play kodu satın al >>

Google Play'de yer alan çocuk filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Apple TV’deki Çocuk Filmleri

iTunes (Apple) Hediye kartı satın alıp Apple TV’de yer alan çocuk filmlerine kolayca erişebilirsiniz. iPhone, Mac gibi iOS işletim sistemine sahip cihazlara indirip kullanabileceğiniz Apple TV sayesinde yüzlerce filmi kiralayarak veya satın alarak izleyebilirsiniz.

iTunes (Apple) Hediye kartı satın al >>

Apple TV'de yer alan çocuk filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler