Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

BRAWL STARS KARAKTERLERİ VE KARAKTER İSİMLERİ

Supercell’in 3’e 3 oynanan çok oyunculu hayatta kalma türündeki oyunu Brawl Stars son zamanların en popüler mobil oyunlarından bir tanesi. 3 dakikalık oynanış süresi ve çeşitli oyun modları sayesinde oyuncular arasında kısa zamanda popüler hale gelen Brawl Stars’ta karakter çeşitliliği de oldukça fazla. Perdigital olarak bu yazımızda Brawl Stars’ta yer alan karakterleri ve bu karakterlerin isimlerini derledik.

7 seviyeden oluşan Brawl Stars karakterlerinden oyunda toplam 44 adet bulunmakta. Düşük seviyeden yüksek seviyeye doğru sıralanan karakterler ayrıca oynanış türlerine göre de sınıflandırılmış.

Google Play kodu yada İTunes Hediye Kartı ile Brawl Stars oyun içi mağazadan karakter çıkarmak için kutu satın alabilirsiniz.  

Google Play kodu satın al >>

iTunes (Apple) Hediye Kartı satın al >>

Brawl Stars Karakterleri

  • Yaygın karakterler: 11 adet
  • Nadir karakterler: 4 adet
  • Aşırı nadir karakterler: 5 adet
  • Epik karakterler: 7 adet
  • Mistik karakterler: 7 adet
  • Efsanevi karakterler: 5 adet
  • Kromatik karakterler: 5 adet

Yaygın Karakterler

Brawl Stars’ta en düşük seviyeyi temsil eden 11 karakter birinci seviyeye aittir ve karakterlerin her birinin yetenek ve güçleri değişkenlik göstermektedir. Bu karakterlerin isimleri: Shelly, Colt, 8-Bit, Nita, Emz, Brock, Jessie, Bo, Dynamike, Tick ve Bull.


Nadir Karakterler

Yaygın karakterlere kıyasla daha zor edinilebilen bu karakterler Brawl Stars’ta 3. seviye grubuna dahil karakterlerdir. Brawl Stars’ta yer alan nadir karakterlerin isimleri: El Primo, Rosa, Poco ve Barley.


Aşırı Nadir Karakterler

Nadir karakterler gibi aşırı nadir karakterler de Brawl Stars’ta 3. Seviye grubunda yer alıyor. Jacky, Rico, Carl, Darryl, Penny olmak üzere toplam 5 adet aşırı nadir karakter vardır.


Epik Karakterler

Oyunda bulması bir hayli zor olan epik karakterler oyunda 4. seviye grubunda yer alıyor. 7 adet epik karakterin bulunduğu oyunda her karakterin güçleri birbirinden farklıdır. Oyunda Bibi, Piper, Nani, Bea, Frank, Pam ve Edgar isminde 7 adet epik karakter bulunur.


Mistik Karakterler

Brawl Stars’ta bulması zor olan karakter türlerinden diğer bir tanesi de mistik karakterlerdir. Toplamda 7 adet olan mistik karakterleri bulmak için birden fazla kutu açmanız gerekebilir. Oyunda 5. seviye grubunda yer alan mistik karakterlerin isimleri ise şunlar: Max, Mortis, Mr. P, Sprout, Tara, Gene ve Byron. Google Play kodu yada İTunes Hediye Kartı ile Brawl Stars oyun içi mağazadan karakter çıkarmak için kutu satın alabilirsiniz.  


Efsanevi Karakterler

Efsanevi karakterleri Brawl Stars’ta bulabilmeniz için oyunda fazla zaman geçirmeniz ve çok kutu açmanız gerekiyor. En üst seviyelerden biri olan 6. seviye grubunda yer alan efsanevi karakterler Amber, Leon, Crow, Spike ve Sandy şeklinde isimlendirilmiş. Google Play kodu yada İTunes Hediye Kartı ile Brawl Stars oyun içi mağazadan efsanevi karakterleri çıkarmak için kutu satın alabilirsiniz.  


Kromatik Karakterler

Brawl Stars’ta bulması en zor olan karakterler olan kromatik karakterlerden oyunda 5 adet bulunuyor. Bulması oldukça güç olan bu karakterler oyunun en yüksek seviyesi olan 7. seviye grubunda yer alıyor. Kromatik karakterlerin isimleri ise Colette, Surge, Gale, Lou, Colonel ve Ruffs.


Benzer İçerikler