Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

UFKUNUZU İKİ KATINA ÇIKARACAK EN İYİ BİLİM KURGU FİLMLERİ

Robotlar, farklı dünyalar, uzaylılar gibi konulara ilgilenenler için bilim kurgu filmleri en iyi kaynak diyebiliriz. Acaba bundan 50 yıl sonra dünya nasıl bir yer olacak? Robotlar dünyayı işgal edecek mi? Uzaylılar gerçek mi? gibi çoğumuzun düşündüğü sorulara yanıt niteliğindeki bilim kurgu filmlerine BluTV, Google Play Store ve Apple TV üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu platformlardaki bilim kurgu filmlerini yazımızda sizler için derledik.

BluTV’deki Bilim Kurgu Filmleri

BluTV Üyelik satın alarak BluTV’deki bilim kurgu türündeki filmlere erişebilirsiniz. Perdigital'den satın alacağınız 12 Aylık BluTV Üyelik 274,80 TL yerine sadece 154,80 TL!

BluTV'de yer alan bilim kurgu filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Google Play’deki Bilim Kurgu Filmleri

Kiralama ya da satın alma seçeneklerinin bulunduğu bilim kurgu türündeki filmlere Perdigital’den Google Play kodu satın alıp bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonunuzdan kolayca izleyebilirsiniz.

Google Play'de yer alan bilim kurgu filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Apple TV’deki Bilim Kurgu Filmleri

iTunes (Apple) Hediye kartı satın alıp Apple TV’de yer alan bilim kurgu filmlerine kolayca erişebilirsiniz. iPhone, Mac gibi iOS işletim sistemine sahip cihazlara indirip kullanabileceğiniz Apple TV sayesinde yüzlerce filmi kiralayarak veya satın alarak izleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler