Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

EN SEVİLEN ANİMASYON FİLMLERİ

Yediden yetmişe herkesin izlemekten keyif alabileceği bir tür olan animasyon filmleri hem ailecek hem de kendi başınıza izlemek için iyi bir seçenek olacaktır. Sadece çocuklar değil, büyüklerin de seveceği yapımlar barındıran animasyon filmlerine bir şans vermelisiniz. BluTV, Google Play Store ve Apple TV'de yer alan animasyon filmleri sizler için bu içerikte derledik.

BluTV’deki Animasyon Filmleri

BluTV Üyelik satın alarak BluTV’deki animasyon türündeki filmlere erişebilirsiniz. Perdigital'den satın alacağınız 12 Aylık BluTV Üyelik 274,80 TL yerine sadece 154,80 TL!

BluTV Üyelik satın al >>

BluTV'de yer alan animasyon filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Google Play’deki Animasyon Filmleri

Kiralama ya da satın alma seçeneklerinin bulunduğu animasyon türündeki filmlere Perdigital’den Google Play kodu satın alıp bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonunuzdan kolayca izleyebilirsiniz.

Google Play kodu satın al >>

Google Play'de yer alan animasyon filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Apple TV’deki Animasyon Filmleri

iTunes (Apple) Hediye kartı satın alıp Apple TV’de yer alan animasyon filmlerine kolayca erişebilirsiniz. iPhone, Mac gibi iOS işletim sistemine sahip cihazlara indirip kullanabileceğiniz Apple TV sayesinde yüzlerce filmi kiralayarak veya satın alarak izleyebilirsiniz.

iTunes (Apple) Hediye kartı satın al >>

Benzer İçerikler