Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

GÖZÜNÜZÜ KIRPMADAN İZLEYECEĞİNİZ EN İYİ AKSİYON FİLMLERİ

Temposu düşük, heyecanı eksik film izlemek istemiyor musunuz? Böyle zamanlarda ne izlesem sorusuna cevap; yüksek tempolu, izlerken heyecandan yerinizde duramadığınız aksiyon filmleri oluyor. BluTV, Google Play Store ve Apple TV'de yer alan; heyecanın hiç bitmediği, gerilim ve aksiyonun bolca bulunduğu filmleri sizler için bu yazımızda derledik.

BluTV’deki  Aksiyon Fimleri

BluTV Üyelik satın alarak BluTV’deki birbirinden heyecanlı aksiyon filmlerine erişebilirsiniz. Perdigital'den satın alacağınız 12 Aylık BluTV Üyelik 274,80 TL yerine sadece 154,80 TL!

BluTV Üyelik satın al >>

BluTV'de yer alan aksiyon filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Google Play’deki Aksiyon Filmleri

Kiralama ya da satın alma seçeneklerinin bulunduğu aksiyon filmlerine Perdigital’den Google Play kodu satın alıp bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonunuzdan kolayca izleyebilirsiniz.

Google Play kodu satın al >>

Google Play'de yer alan aksiyon filmlerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Apple TV’deki Aksiyon Filmleri

iTunes (Apple) Hediye kartı satın alıp Apple TV’de yer alan aksiyon filmlerine kolayca erişebilirsiniz. iPhone, Mac gibi iOS işletim sistemine sahip cihazlara indirip kullanabileceğiniz Apple TV sayesinde yüzlerce filmi kiralayarak veya satın alarak izleyebilirsiniz.

iTunes (Apple) Hediye kartı satın al >>

Benzer İçerikler