Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

#EPİCHAZİRAN BAŞLADI! İNİNAL KARTLA BAKİYE YÜKLE, ANINDA BONUS KAZAN!

Kampanyaya katılım 27.06.2018 tarihi saat 16:26'da 4.000 kişiye ulaşmış ve kampanya sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Kampanyayla ilgili tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz. 

ininal kart kullanan oyunculara müjde; #EpicHaziran başladı! 

ininal kart ile Perdigital.com'a tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükle anında 10 TL Perdigital Bonus kazan!

21.06.2018 Perşembe 00:00'da başlayan ve 04.07.2018 Çarşamba 23:59'a kadar devam edecek kampanya süresince, Perdigital.com hesabına, ininal kart ile tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyuncular, anında 10 TL Perdigital Bonus'un sahibi olacak.


#EpicHaziran kampanyasından yararlanmak isteyen oyuncuların; Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra, Perdigital.com bakiye yükleme seçenekleri içinde yer alan ininal kart ile tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yapması gerekmektedir. Perdigital Bonusunuz, ininal kartınızla bakiye yükleme işlemini tamamladığınız anda hesabınıza tanımlanacaktır.

4.000 kişi ile sınırlı olan #EpicHaziran kampanyasını kaçırmamak için hemen ininal kart ile bakiye yükleyin >>

ininal kart hakkında bilgi almak için tıklayın >>

ininal cüzdan uygulamasını indirmek için tıklayın >>

Perdigital Bonus hakkındaki tüm detaylar için tıklayın >>

Kampanya koşulları:

  1. #EpicHaziran Kampanyası 21.06.2018 00:00 - 04.07.2018 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
  2. #EpicHaziran Kampanyası'ndan her bir Perdigital.com oyuncusu sadece bir kez yararlanabilmektedir. 
  3. Kampanya süresince, Perdigital.com’a ininal kartla tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar anında 10 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacaklardır.
  4. Kampanya 4.000 kişiyle sınırlıdır. 
  5. Kazanılan Perdigital Bonus, Perdigital.com'dan yapacağınız, Vodafone TL/paket yüklemeleri ve yayıncıya destek dışında kalan tüm alışverişlerde kullanılabilir. 
  6. Kazanılan Perdigital Bonus, nakde çevrilemez, iadesi talep edilemez veya herhangi bir ürün ile değiştirilemez.
  7. Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (Aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş (Aktifleştirilmemiş) ininal kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi ikramiye kazanamayacaklardır.
  8. ininal ve Perdigital.com, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  9. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR