Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

İNİNAL KART NEDİR?

Kullanıma hazır, her yerde geçen bir alışveriş kartıdır. ininal kartınıza yüklediğiniz para kadar harcama yapabilirsiniz. Karta sahip olmak ve kullanmak için 12 yaş ve üzerinde olmanız yeterlidir.  Kredi kartı ve/veya banka kartının geçtiği her yerde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. İster Internette, ister fiziki  mağazalarda, kısacası dünyanın her yerinde ve tabii ki oyunlarda da!

Hala bir ininal kartınız yoksa üye olmak için bu link üzerinden http://bit.ly/perdigital-epichaziran ücretsiz kart siparişi verebilirsiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız, ininal satış noktalarından almak için bu linke tıklayabilirsiniz: https://ininal.com/nereden-alirim 

ininal kart avantajları nelerdir?

Pratikliği ve kullanışlılığı ile ön plana çıkan ininal kart, bu özelliklerinin yanında, üye iş yerlerinde kampanyalar düzenleyerek, kullanıcılarına çok çeşitli indirimler ve harca&kazan fırsatları sunar.

    ●    
Oyunlarda krediniz mi bitti? - ININAL yanınızda!
    ●    Göz kamaştırıcı skinlere sahip olmak mı istiyorsunuz? - ININAL yanınızda!
    ●    Oyunun en güzel item’ı sizde yok diye içiniz içinizi mi yiyor? - ININAL yanınızda!
    ●    Size özel fırsatlardan mı faydalanmak istiyorsunuz? - ININAL yanınızda!
    ●    GG vermekten canınız mı sıkıldı? - ININAL yanınızda!

ininal cüzdan uygulaması ne işe yarar?

Sadece web üzerinde değil, Android ve iOS için indirilebilen uygulamamız sayesinde her an kart bakiyesi, hesap hareketleri, ücretsiz sanal ininal kart oluşturma gibi bir çok ininal özelliğini de kullanabilirsiniz:
https://ininal.com/cuzdan

Android indirme: http://bit.ly/ininalcuzdanand
iOS indirme: http://bit.ly/ininalcuzdanios

Benzer İçerikler