Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

GOOGLE PLAY HEDİYE KODU SATIN AL, LORDS MOBILE'DA OYUN İÇİ BONUS KAZAN!

Lords Mobile oyuncularına müjde! Yıl sonuna kadar Perdigital'den Google Play hediye kodu satın al, Lords Mobile'dan 30 TL'ye kadar oyun içi bonus kazanma fırsatı yakala!

Google Play hediye kodu satın al >>

Kampanya koşulları:

  1. Kampanya 31.12.2022 23:59'a kadar geçerlidir.
  2. Bu kampanya sadece Google Play'de Lords Mobile oyununun oyun içi öğeleri için geçerlidir.

Bilgilendirme:

Google Play'de Lords Mobile oyununun oyun içi öğeleri için geçerlidir. 01.10.2022-31.12.2022 tarihleri arasında katılımcı perakendecilerden satın alınan Google Play hediye kartını kullanan kullanıcılara açıktır. 30.01.2023 tarihine kadar kullanın. Teklif katmanı başına, kullanıcı başına 10 ile sınırlıdır. Daha önce yapılmış satın alma işlemlerinde geçerli değildir. Diğer tekliflerle birleştirilemez. Oyun içi öğelerin değeri, oyun içi öğelerin 01.10.2022 itibarıyla fiyatına göredir ve değişebilir. Teklif katmanları: (1) 25 ₺ tutarında hediye kartına: Tanıtım Paketi-P; (2) 50 ₺ tutarında hediye kartına: Tanıtım Paketi-Q ve (3) 100 ₺ ve Üzerinde tutarda hediye kartına: Tanıtım Paketi-R. Google Play hediye kartı kullanıldıktan sonra, oyun içi öğeler kullanıcının teklifi kabul etmesi üzerine geçerli olur. Oyun içi öğeler almak için kullanıcıların teklifi kabul etmek üzere kullandıkları Google hesabıyla Lords Mobile oyununa giriş yapmaları gerekir. Yalnızca Türkiye'de geçerlidir. Yaş kısıtlamaları geçerlidir. Daha fazla bilgiyi Google İçerik Promosyon Şartları (https://play.google.com/intl/tr_tr/about/promo-terms) ve Google Play Şartları'nda (https://play.google.com/intl/tr_tr/about/play-terms) bulabilirsiniz. Promosyonu düzenleyen: Google Commerce Ltd, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, İrlanda. Google Play, Google LLC'nin ticari markasıdır. Hediye kartları için şartlar ve koşullar geçerlidir. © 2022 IGG All Rights Reserved.