Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

GOOGLE PLAY HEDİYE KODU SATIN AL, DIABLO IMMORTAL'DA OYUN İÇİ BONUS KAZAN!

Diablo Immortal oyuncularına müjde! 30.03.2023 23:59'a kadar Perdigital'den Google Play hediye kodu satın al, Diablo Immortal'dan 131 TL'ye kadar oyun içi bonus kazanma fırsatı yakala!

Google Play hediye kodu satın al >>

Kampanya koşulları:

  1. Kampanya 30.03.2023 23:59'a kadar geçerlidir.
  2. Bu kampanya sadece Google Play'de Diablo Immortal oyununun oyun içi öğeleri için geçerlidir.

Bilgilendirme:

Google Play'de Diablo Immortal oyununun oyun içi öğeleri için geçerlidir. 03.01.2023-31.03.2023 tarihleri arasında katılımcı perakendecilerden satın alınan Google Play hediye kartını kullanan kullanıcılara açıktır. 30.04.2023 tarihine kadar kullanın. Teklif katmanı başına, kullanıcı başına 1 ile sınırlıdır. Daha önce yapılmış satın alma işlemlerinde geçerli değildir. Diğer tekliflerle birleştirilemez. Oyun içi öğelerin değeri, oyun içi öğelerin 03.01.2023 itibarıyla fiyatına göredir ve değişebilir. Teklif katmanları: (1) 25 ₺ tutarında hediye kartına: Glinting Treasures; (2) 50 ₺ tutarında hediye kartına: Glittering Treasures ve (3) 100 ₺ ve Üzerinde tutarda hediye kartına: Glimmering Treasures. Google Play hediye kartı kullanıldıktan sonra, oyun içi öğeler kullanıcının teklifi kabul etmesi üzerine geçerli olur. Oyun içi öğeler almak için kullanıcıların teklifi kabul etmek üzere kullandıkları Google hesabıyla Diablo Immortal oyununa giriş yapmaları gerekir. Yalnızca Türkiye'de geçerlidir. Yaş kısıtlamaları geçerlidir. Daha fazla bilgiyi Google İçerik Promosyon Şartları (https://play.google.com/intl/tr_tr/about/promo-terms) ve Google Play Şartları'nda (https://play.google.com/intl/tr_tr/about/play-terms) bulabilirsiniz. Promosyonu düzenleyen: Google Commerce Ltd, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, İrlanda. Google Play, Google LLC'nin ticari markasıdır. Hediye kartları için şartlar ve koşullar geçerlidir. © 2023 Blizzard Entertainment, Inc. ve NetEase, Inc. Diablo, Diablo Immortal ve Battle.net, ABD'de ve/veya diğer ülkelerde Blizzard Entertainment, Inc. şirketinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Burada bahsi geçen diğer tüm ticari markaların mülkiyeti sahiplerine aittir. Oyun Türkçe olarak mevcut değil.