Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
Pro Evolution Soccer 2017

Pro Evolution Soccer 2017

Yayın tarihi 15 Eylül 2016 olan PES 2017 şimdi ön siparişte! Güvenilir ve ucuz PES 2017 Perdigital'de. En uygun fiyata 9 taksit imkanıyla Pro Evolution Soccer 2017 için doğru adres; Perdigital.

Ürünü aldıktan sonra size anında teslim edilecek olan Pro Evolution Soccer 2017 Steam CD Key'i, Steam hesabınızda kullanarak oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

0 0.00 TL
Stok Durumu: Teslimat: Geçerli Olduğu Bölge:
Yok Anında Hesabınızda Tüm Avrupa ve Türkiye
Platform: Format: Türkçe Dil Desteği:
- PC Yok

Pro Evolution Soccer 2017 Hakkında

Her sene merakla beklenen oyunlardan biri olan Pro Evolution Soccer (PES) 2017, bu yeni versiyonda pek çok değişikliğe gidiyor. 15 Eylül 2016’da yayınlanacak olan PES 2017’de yapılan bazı geliştirmeler şöyle:

Top Kontrolü: Futbol oyunlarında fark yaratan unsurlardan bir olan top kontrolü, PES 2017’de oyunculara göre farklılık gösterecek. Bu farkı da, topu kontrol eden oyuncunun bulunduğu pozisyon, topun fiziği ve topu kontrol etme şekli yaratacak.

Paslar: PES 2017’de pas verirken, topun hızı ve isabetine birçok faktör etki edecek. Pasın başarısı, pasın verildiği duruma ve zamanlamaya bağlı olarak değişkenlik gösterecek.

İkili Mücadeleler: FOX Engine oyun motorunun kullanıldığı PES 2017, Real Touch adlı yeni teknoloji sayesinde özellikle oyun esnasındaki ikili mücadelelerde gerçeklik hissini en üst düzeye çıkaracak. 

Kaleci: PES 2017 ile beraber daha çevik bir kimliğe bürünen file bekçileri şutlara daha hızlı tepki verip topu kontrol eder etmez takımı hücuma kaldırabilecek. Aynı zamanda, futbol maçlarında spikerlerden duymaya alıştığımız “parmaklarının ucuyla uzandı” cümlesini adeta yaşatacak kaleciler.

Köşe Vuruşları: Adam adama markaj ya da bölge kontrolü gibi taktiklerin geliştirildiği gibi atak tarafında ise çok daha spesifik bir kontrol imkanı sağlanacak.

Yapay Zeka: En önemli geliştirmelerden biri de yapay zekayla alakalı. İki örnekle yapay zekadaki gelişimden bahsetmek mümkün. Örneğin; yıldız oyuncunuza çok fazla pas veriyorsunuz, bunu rakibiniz algılıyor ve o yıldız oyuncuya yapılan baskıyı arttırıyor! Veya, oyunu devamlı kanatlara mı yayıyorsunuz? Bunu her defasında yapamamanız için rakibiniz kendine has önlemler almaya başlıyor!

Görsel unsurlar: Her anlamda geliştirilen PES 2017’de görsel unsurlar da değişikliklerden nasibini alacak. Taraftar modelleri, sahalar daha gerçek bir görünüme bürünürken, sahadaki oyuncuların aldıkları nefesten, yağmurda topun sıçramasına, darbelerden zedelenen çimlerden, frikik baraj çizgilerine kadar her şey çok daha gerçekçi olacak.

Yeni hareketler: PES 2017’de merakla beklenen yeniliklerden biri de hareketler alanında ve tabi ki Konami bu beklentiyi boşa çıkartmayarak yepyeni hareketlerle oyuna renk katmayı ihmal etmemiş.

Kornerler: Kornerler esnasında, alan savunması, adam adama markaj, kale önünde karambol yaratma gibi taktiklerden faydalanılabilecek.

Özetle, her sene olduğu gibi bu sene de daha gelişmiş bir Pro Evolution Soccer versiyonu PES severleri bekliyor olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 / Vista SP2
İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz (AMD Athlon Ⅱ X2 240 or veya daha iyisi)
Hafıza: 1 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X1600 / Intel HD Graphics 3000 veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 9.0c
İnternet Bağlantı Hızı: 512 KBPS ve üzeri
Müsait Hard Disk Alanı: 9 GB
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 / Vista SP2
İşlemci: Intel Core i3 530 (AMD Phenom Ⅱ X4 925 veya daha iyisi)
Hafıza: 2 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4850 / Intel HD Graphics 4000 veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 9.0c
İnternet Bağlantı Hızı: 512 KBPS ve üzeri
Müsait Hard Disk Alanı: 9 GB
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış