Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

XBOX LIVE GOLD NEDİR?

Xbox Live Gold (konsol) nedir?

Xbox Live, Microsoft tarafından oluşturulmuş ve Xbox kütüphanesindeki çok oyunculu oyunları çevrimiçi bir biçimde oynanmasına olanak tanıyan bir sistemdir. Kısacası Xbox Live Gold, çevrimiçi çok oyunculu oyun ve dijital ortam hizmetidir. Dolayısıyla Xbox Live Gold sayesinde Xbox konsoluna sahip olan oyuncular çevrimiçi çok oyunculu oyunları oynayabilme fırsatına sahip olmaktadır. Xbox Live Gold üyeliğine sahip olmayan Xbox konsol oyuncuları çok oyunculu oyunları çevrimiçi bir biçimde oynayamamaktadır. 

Xbox Live Gold satın al >>

Xbox Game Pass Ultimate üyeleri doğrudan Xbox Live Gold'a da erişim sağlayabilmektedir. Bu sebeple, Xbox Game Pass Ultimate satın aldığınızda otomatik olarak Xbox Live Gold sahibi olabilirsiniz.

Xbox Live Gold'un avantajları nelerdir?

  • Xbox Live Gold, çok oyunculu oyun oynama ağının en gelişmişidir. 
  • Xbox Live Gold, oyunların çok oyunculu modlarına anında erişmenizi sağlar. Oyunların ayrı olarak satın alınması gerekmektedir. Oyuncular hem Xbox Live Gold'daki çevrimiçi oyun deneyimine hem de oyunlara sahip olabilmek için üyelik paketlerini Xbox Game Pass Ultimate'a yükseltebilirler.
  • Xbox One'da rekabetçi ve ortak oynama konusunda en iyi deneyimi yaşamanıza olanak tanır.
  • Xbox Live Gold, her ay oynamak için 2-4 ücretsiz oyunu ücretsiz sunar.
  • Xbox Live Gold, Xbox One oyunlarında mağaza indirimleriyle %50'ye varan indirim olanağı sağlar.

Benzer İçerikler