Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

WOLFTEAM'DE HIZLI GP ELDE ETMENİN 5 YOLU

Wolfteam Joygame'in en çok tercih edilen oyunlarından biri. Biz de Wolfteam severler için, Wolfteam'de hızlı GP elde etmenin 5 yolunu derlemeye çalıştık. İşte Wolfteam'de hızlı GP elde etmenin 5 yolu:

1- Kurt Avı

Kurt Avı modu hızlı GP alımı için en önemli modlardan biridir. Birçok yıldız sahibi oyuncu Kurt Avı'nda zamanını geçirir. Burada kurulacak oyunlar 9 kazanma üzerinden hazırlanır. Bazı odalar özellikle şifreli olup arkadaş grubuyla oyun oynamayı seven oyuncular tarafından kurulur. Eğer siz de bu gruba dahil olmak istiyorsanız kurallara uymanız gerekir. 


2- Giriş ve Metro Haritaları

Bu iki harita, kurtlar tarafından hızlı geçilen haritalardır. Ufak olmaları sayesinde karşı takıma çok hızlı ulaşılır ve savaş hızlı şekilde biter. Bu haritalarda Kurt Avı ve Ölüm Oyunu modları en fazla GP kazandıran modlardır. 


3- Panel Altı ve Panel Üstü

Bu terimler seri şekilde GP kazanmaya çalışan oyuncular arasında bilinen terimlerdir. Özellikle Kurt Avı modu ve Giriş Haritası için kullanılmaktadır. Giriş haritasında, mavi takımın doğduğu yerin hemen yakınındaki panelleri işaret eder. Kurt Avı'nda Kurt Kralı ile oyunculara burada karşı karşıya gelir ve birbirlerini öldürerek hızlıca GP almaya çalışırlar.

4- Bıçak vs Bıçak ve 40'lık Oyun

Hızlı GP almanın bir diğer önemli noktası da oyunların modları ve skorlarıdır. Seri GP için Giriş Haritası veya Metro'nun önemine değinmiştik. Bu haritalarda Ölüm Oyunu oynamak önemli olsa da Bıçak vs Bıçak modu da seri GP takip eden oyuncuların oynadığı önemli bir yöntemdir. Tabi skoru 40'a sabitlemek gerekir. 40 skor en düşük skordur ve harita alanı ufak ve hızlı oyunlarda seri tüketilir. Burada 40'lık oyun ve Bıçak vs Bıçak modu hızlı GP'cilerin sürekli oynadığı oyunlar arasındadır.


5- GP Eşyaları

Giriş ve Metro haritalarında, Bıçak vs Bıçak ve Ölüm Oyunu oynayan, Kurt Avı'nda Panel altında ve üstünde rakiplerine üstünlük sağlayan oyuncuların üstünde mutlaka bulunması gereken eşyalar vardır. Ek %100 Gelişim Puanı Eşyası, Hızlı Gelişim Puanı+Altın Eşyası ve GP veren karakterlerden biri mutlaka sizinle olmalıdır. Bu 3 eşyanın kombinasyonu ve Yanan Bonus etkinliği ile GP puanı kazanımı en üst noktaya çıkar. Verilen haritalar ve modları da uyguladığınızda ne kadar hızlı rütbe atladığınıza siz de şaşıracaksınız. 


6. Oyuna Giriş Etklinliği

Kasım ayı sonuna kadar, "Oyuna Giriş Etkinliği" çerçevesinde, Wolfteam'e giriş yapan herkes 1 Milyon GP kazanıyor. Hemen giriş yapıp kampanyadan yararlanmak için tıklayın >> 

Joygame yetkili satıcısı olan Perdigital.com'un sunduğu Joypara Transfer avantajıyla doğrudan ve anında Joypara satın alın >>

Benzer İçerikler