Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

WOLFTEAM NAKİT REHBERİ

Wolfteam Nakit nedir? Wolfteam Nakit nasıl alınır, nelerde kullanılır? Wolfteam Nakit nasıl yüklenir? Sorularının yanıtlarını vermeye çalıştık, umarız faydalı olur.Wolfteam Nakit nedir?

Wolfteam Nakit, Wolfteam Oyun Mağazası’nda karakter, silah, ekipman, güçlendirici ve kutu gibi malzemeleri satın almakta kullanabileceğiniz Wolfteam para birimidir.

Wolfteam bir JoyGame oyunu olduğundan tüm JoyGame oyunlarında geçen JoyPara’yı Wolfteam Nakit’e çevirerek de alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Joypara’nın
Wolfteam Nakit karşılıkları şöyledir:

5.000 Joypara – 1.875 Wolfteam Nakit
10.000 Joypara – 3.850 Wolfteam Nakit
12.750 Joypara – 5.000 Wolfteam Nakit
20.000 Joypara – 8.000 Wolfteam Nakit
30.000 Joypara – 12.250 Wolfteam Nakit
50.000 Joypara  21.250 Wolfteam Nakit
80.000 Joypara – 35.000 Wolfteam Nakit
100.000 Joypara – 45.000 Wolfteam Nakit


Wolfteam Nakit ile neler satın alabilirsiniz?

Satın alacağınız
Wolfteam Nakitlerle oyun mağazasında satılan karakterleri ve ekipmanlarını, dükkandaki silahları ve güçleri elde edebilirsiniz. Wolfteam’de karakter çok önemlidir ancak ekipmanı olmayan karakterin pek bir anlamı yoktur. Dolayısıyla bir Wolfteam oyuncusunun Wolfteam Nakitlerini kullanırken akıllıca alışveriş yapmasında fayda vardır. Ekipmansız karakter güçsüz olacağından bunun yerine silah satın almak daha mantıklı olabilir. Eğer silahlarınızdan memnunsanız güç ve karakter satın alabilirsiniz.

Ayrıca Wolfteam mağazasında farklı dönemlerde değişik kutular satışa sunulmaktadır. Zamanla değişkenlik gösterebilen etkinlikleri kaçırmamanız önerilir.

Wolfteam Nakit kullanımında öncelik sıralaması şu şekilde olabilir: Silah > Karakter > Karakter Ekipmanı > Güç

Wolfteam Nakit nasıl satın alınır?

Wolfteam Nakit satın almak için Perdigital tarafından sunulan Joypara transfer avantajından faydalanabilirsiniz.

Joypara Transfer sayesinde, sadece Joygame kullanıcı adınızı ve satın almak istediğiniz Joypara miktarını girerek, alacağınız Joypara'nın doğrudan ve anında Joygame hesabınıza geçmesini sağlarsınız. Başka hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Joyparanızı da kolaylıkla Joygame web sitesi üzerinden Wolfteam Nakite çevirebilirsiniz.

Oldukça pratik ve hızlı olan
Joypara transfer yöntemi ile yapacağınız tüm satın alımlarda %5 Perdigital Bonus kazanırsınız. Biriken Perdigital Bonuslarınızı dilediğiniz zaman Perdigital.com'dan yapacağınız herhangi bir alışverişte kullanabilirsiniz.

Joypara transfer ile hemen
Joypara satın alın >>

Benzer İçerikler