Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

VALORANT BATTLE PASS (SAVAŞ BİLETİ) NEDİR? NASIL ALINIR?

Valorant Battle Pass nedir?

Valorant Battle Pass, Valorant'ta oyun oynadığınız süreye bağlı olarak muhteşem skinler ve kozmetiklerle ödüllendirilebileceğiniz bir bilet sistemidir. Türkçesi Valorant Savaş Bileti'dir. Valorant'ın sistemi, oyunda geçirilen süre uzadıkça oyunculara daha çok ödül veren bir sistem olduğu için Valorant Battle Pass de buna yönelik tasarlanmıştır. Valorant Battle Pass'in tamamlanması 100 saat sürmektedir ve başarı puanı yani XP her hafta katlanarak artmaktadır. 

Valorant Battle Pass, ücretsiz veya premium olarak sunulur. Ücretsiz Battle Pass'e herkes sahip olabilir. Premium Battle Pass ise ise 1.000 Valorant VP değerindedir. Valorant Premium Battle Pass, daha çok oyun oynadıkça daha büyük ödül kilitlerini açma olanağı verir.

Premium Battle Pass'e geçmeden yani ücretsiz Battle Pass ile 10 bölümü tamamlayabilirsiniz fakat premium seviyelerdeki öğelerin kilidi ancak Premium Battle Pass ile açılmaktadır. Sezon boyunca her an Premium Battle Pass satın alabilirsiniz ve ücretsiz Battle Pass'te kazandığınız ödülleri geriye dönüş olarak açabilirsiniz.

Valorant Battle Pass, oyunda daha fazla vakit geçirdikçe ödül kalitesini de aynı oranda artıran bir sistemdir. Valorant Savaş Bileti, sezonun başlarında bazı silah skinleri, unvan veya sprey sunarken; sezonun ortalarından sonra ödüller gelişmektedir.

Premium Valorant Battle Pass'in değeri 1.000 Valorant VP'dir. 

%2 bonus fırsatıyla Valorant Point (VP) satın al >>

Valorant Battle Pass nasıl satın alınır?


Valorant Battle Pass satın almak için Valorant'a giriş yapın. 

Savaş Bileti (Battle Pass) simgesine tıklayın.

Savaş Biletini Görüntüle seçeneğine tıklayın. 

"1.000 VP / Savaş Biletini Geliştir" yazılı tuşa tıklayın ve hesabınızda yeterli Valorant VP mevcutsa satın alımı gerçekleştirin. Eğer yeterli Valorant VP mevcut değilse Perdigital'den Valorant VP e-pin kodu satın alarak hesabınızda aktive ettikten sonra Premium Valorant Battle Pass'e sahip olabilirsiniz.

Benzer İçerikler